Wellness pobyty pro seniory

Potěšte své rodiče či prarodiče a darujte jim pobyt plný odpočinku a spoustou dalších lázeňských procedur. Na výběr máte pobyty jak v Česku, Maďarsku, tak i na Slovensku za velmi přijatelné ceny.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt si užila celá naše rodina. Malé Bielice jsou místem, kde můžete zrelaxovat nejen tělo, ale i mysl. Pokud nevyhledáváte luxus, ale spíše klid, příjemné prostředí a velmi milý personál, jistě si tento hotel zamilujete. Velký benefit vidím v tom, že je wellness centrum přístupné po celou dobu pobytu, od rána do večera, a to i v den odjezdu. Z výletů určitě doporučuji navštívit město Bojnice. Okouzlí vás množstvím historických památek. Mimo zámku je zde i spousta jiných turistických atrakcí, vynikajících kaváren a restaurací.”

Lenka Homolová
Lenka Homolová
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Most Slávy *** jsme si užili na maximum. Díky bohaté polopenzi jsme nemuseli řešit stravu, wellness centrum s bazénem a saunou nám umožnilo na chvíli vydechnout a příjemný pokoj s útulnou atmosférou nám poskytl zázemí pro objevování dalšího kousku světa. Jako milovníky přírody nás potěšilo, že se hned za hotelem tyčí Strážovské vrchy, které jsou plné turistických tras a lákají na procházky s krásnými výhledy do údolí. Navíc jsme to měli blízko i do města Trenčín, kde nás oslovil mohutný středověký hrad. Pobytu zkrátka nic nechybělo. Přijďte si i vy užít relax ve stylu filmových hvězd! ”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Senior copywriter


Pokud již patříte mezi ty šťastlivce, kteří se každý den těší z odpočinku v důchodu, nezůstávejte doma. Vydejte se raději na pobyt, kde si užijete jak nespočet památek a posezení v kavárničkách, tak i relax ve vířivce. S výběrem vaší ideální dovolené vám rádi pomůžeme - stačí se podívat na naše nabídky wellness pobytů pro seniory a vybrat si ten pravý pro vás.

Za dokonalým relaxem se vydejte na wellness pobyt

Vyhřívání se na lehátku na zahradě je sice fajn, ale bude vás při tom někdo masírovat? Za tím pravým oddychem se proto vydejte do wellness. Čeká tu na vás perfektně vyhřátá sauna, vířivka a šikovné ruce maséra, které vám uleví od bolesti zad a ramen. Pokud toužíte po ještě větší pozornosti, zamiřte na pobyt s procedurami a dopřejte si blahodárné zábaly nebo koupele, které vám vrátí ztracenou sílu.

Ty nejoblíbenější wellness pobyty pro seniory najdete v Česku. Navštivte například Luhačovice s nádhernou architekturou nebo Karlovy Vary s krásnými kolonádami.

Za hranice si potom vyrazte do wellness hotelů na Slovensku, kde vás přivítají například Bojnice s pohádkovým hradem, zoo i lázněmi. Na svoje si přijdete také v Trenčianskych Teplicích s legendárními tureckými lázněmi Hammam. Dostatek relaxu v termálech, poznávání památek i ochutnávky znamenitého vína si do syta užijete v Maďarsku, kde je mnoho hotelů propojeno s lázněmi.