Wellness pobyty pro seniory

Potěšte své rodiče či prarodiče a darujte jim pobyt plný odpočinku a spoustou dalších lázeňských procedur. Na výběr máte pobyty jak v Česku, Maďarsku, tak i na Slovensku za velmi přijatelné ceny.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Lokalita hotelu je báječná – pobyt v blízkosti zvířat i přírody byl zkrátka fantastický. V hotelu je klidná atmosféra, která se skvěle hodí k jeho okolí. Zaměstnanci byli velmi milí a usměvaví. V hotelové restauraci jsme si pochutnali na lahodných jídlech (nechybí ani nabídka pro děti). Lázně i zastávka vyhlídkového vláčku byly vzdáleny doslova pár kroků. Hotel Vadkert Major *** doporučuji jak rodinám s dětmi, tak i párům, které touží po trošce romantiky. Skvělé zážitky tu čekají na každého!”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Pokud již patříte mezi ty šťastlivce, kteří se každý den těší z odpočinku v důchodu, nezůstávejte doma. Vydejte se raději na pobyt, kde si užijete jak nespočet památek a posezení v kavárničkách, tak i relax ve vířivce. S výběrem vaší ideální dovolené vám rádi pomůžeme - stačí se podívat na naše nabídky wellness pobytů pro seniory a vybrat si ten pravý pro vás.

Za dokonalým relaxem se vydejte na wellness pobyt

Vyhřívání se na lehátku na zahradě je sice fajn, ale bude vás při tom někdo masírovat? Za tím pravým oddychem se proto vydejte do wellness. Čeká tu na vás perfektně vyhřátá sauna, vířivka a šikovné ruce maséra, které vám uleví od bolesti zad a ramen. Pokud toužíte po ještě větší pozornosti, zamiřte na pobyt s procedurami a dopřejte si blahodárné zábaly nebo koupele, které vám vrátí ztracenou sílu.

Ty nejoblíbenější wellness pobyty pro seniory najdete v Česku. Navštivte například Luhačovice s nádhernou architekturou nebo Karlovy Vary s krásnými kolonádami.

Za hranice si potom vyrazte do wellness hotelů na Slovensku, kde vás přivítají například Bojnice s pohádkovým hradem, zoo i lázněmi. Na svoje si přijdete také v Trenčianskych Teplicích s legendárními tureckými lázněmi Hammam. Dostatek relaxu v termálech, poznávání památek i ochutnávky znamenitého vína si do syta užijete v Maďarsku, kde je mnoho hotelů propojeno s lázněmi.