Wellness pobyty pro seniory

Potěšte své rodiče či prarodiče a darujte jim pobyt plný odpočinku a spoustou dalších lázeňských procedur. Na výběr máte pobyty jak v Česku, Maďarsku, tak i na Slovensku za velmi přijatelné ceny.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Jasných pět hvězdiček. Ohromila mě atmosféra historické budovy hotelu i úžasné okolní prostředí. Je tady čistý vzduch, dokonalé wellness a vstřícný personál. Využil jsem venkovní i vnitřní bazén a moc se mi líbila i možnost udělat si procházku parkem se vzrostlými stromy. A navíc - termální lázně Kehidakustány jsou od hotelu vzdálené jen 2 kilometry (z hotelu vás tam svezou zadarmo). Určitě se sem ještě někdy vrátím!”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Pokud již patříte mezi ty šťastlivce, kteří se každý den těší z odpočinku v důchodu, nezůstávejte doma. Vydejte se raději na pobyt, kde si užijete jak nespočet památek a posezení v kavárničkách, tak i relax ve vířivce. S výběrem vaší ideální dovolené vám rádi pomůžeme - stačí se podívat na naše nabídky wellness pobytů pro seniory a vybrat si ten pravý pro vás.

Za dokonalým relaxem se vydejte na wellness pobyt

Vyhřívání se na lehátku na zahradě je sice fajn, ale bude vás při tom někdo masírovat? Za tím pravým oddychem se proto vydejte do wellness. Čeká tu na vás perfektně vyhřátá sauna, vířivka a šikovné ruce maséra, které vám uleví od bolesti zad a ramen. Pokud toužíte po ještě větší pozornosti, zamiřte na pobyt s procedurami a dopřejte si blahodárné zábaly nebo koupele, které vám vrátí ztracenou sílu.

Ty nejoblíbenější wellness pobyty pro seniory najdete v Česku. Navštivte například Luhačovice s nádhernou architekturou nebo Karlovy Vary s krásnými kolonádami.

Za hranice si potom vyrazte do wellness hotelů na Slovensku, kde vás přivítají například Bojnice s pohádkovým hradem, zoo i lázněmi. Na svoje si přijdete také v Trenčianskych Teplicích s legendárními tureckými lázněmi Hammam. Dostatek relaxu v termálech, poznávání památek i ochutnávky znamenitého vína si do syta užijete v Maďarsku, kde je mnoho hotelů propojeno s lázněmi.