Wellness pobyty pro seniory

Potěšte své rodiče či prarodiče a darujte jim pobyt plný odpočinku a spoustou dalších lázeňských procedur. Na výběr máte pobyty jak v Česku, Maďarsku, tak i na Slovensku za velmi přijatelné ceny.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Bonvital Wellness & Gastro Hotelu Hévíz splnil naše očekávání. Pokoje i wellness jsou moderní a čisté. K snídani i k večeři byl velký výběr jídel. Pokud se vám ráno nechce vstávat, můžete si nechat snídani dovézt na pokoj a polenošit si o něco déle v posteli. Doporučuji zajít si také do Brix Bistra, to je gastronomický zážitek. Za návštěvu stojí i místní farmářské trhy. V okolí Hevízu doporučuji navštívit hrad Sümeg, jeskyni v Tapolce a samozřejmě Keszthely - městečko se zámkem Festetics.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu jsme si užili parádní víkendový pobyt. Nadšeni jsme byli z krásného prostorného pokoje s pohodlnou postelí, vynikající bufetové stravy, velkého wellness centra s termálními bazény i saunovým světem, a já osobně i z kosmetické procedury. Potěšila nás i možnost zahrát si bowling a ochutnat místní koktejly. Za návštěvu stojí i místní termální lázně.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Pokud již patříte mezi ty šťastlivce, kteří se každý den těší z odpočinku v důchodu, nezůstávejte doma. Vydejte se raději na pobyt, kde si užijete jak nespočet památek a posezení v kavárničkách, tak i relax ve vířivce. S výběrem vaší ideální dovolené vám rádi pomůžeme - stačí se podívat na naše nabídky wellness pobytů pro seniory a vybrat si ten pravý pro vás.

Za dokonalým relaxem se vydejte na wellness pobyt

Vyhřívání se na lehátku na zahradě je sice fajn, ale bude vás při tom někdo masírovat? Za tím pravým oddychem se proto vydejte do wellness. Čeká tu na vás perfektně vyhřátá sauna, vířivka a šikovné ruce maséra, které vám uleví od bolesti zad a ramen. Pokud toužíte po ještě větší pozornosti, zamiřte na pobyt s procedurami a dopřejte si blahodárné zábaly nebo koupele, které vám vrátí ztracenou sílu.

Ty nejoblíbenější wellness pobyty pro seniory najdete v Česku. Navštivte například Luhačovice s nádhernou architekturou nebo Karlovy Vary s krásnými kolonádami.

Za hranice si potom vyrazte do wellness hotelů na Slovensku, kde vás přivítají například Bojnice s pohádkovým hradem, zoo i lázněmi. Na svoje si přijdete také v Trenčianskych Teplicích s legendárními tureckými lázněmi Hammam. Dostatek relaxu v termálech, poznávání památek i ochutnávky znamenitého vína si do syta užijete v Maďarsku, kde je mnoho hotelů propojeno s lázněmi.