Dovolená na Lipně s dětmi

Přemýšlíte, kam v Česku na dovolenou s dětmi? Vydejte se na Lipno! Šumavská přehrada nabízí nespočet atraktivních možností vyžití a výletů pro malé i velké v jakémkoliv ročním období. Užijete si výlety v přírodě, sportování i spoustu zábavy.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orsinu byl skvělým gurmánským zážitkem přímo u břehu Lipna. Všechny prostory byly velmi moderní a personál pozorný a milý. V našem pokoji nás nejvíce nadchla terasa s posezením a skvělým výhledem. Parádní bylo také wellness s bazénem a saunou, kam si člověk po celém dni plném výletu mohl jít odpočinout. Hotel má dokonce i svou písečnou pláž s lehátky přímo u vody. Bezesporu nejlepší však byla polopenze. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla naprosto vynikající.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Jihočeská přehrada Lipno je velmi populární destinací pro rodinnou dovolenou. A není se čemu divit. Obrovská vodní plocha obklopená malebnými šumavskými vrcholky má mnoho co nabídnout návštěvníkům všech věkových skupin.

Krásy Šumavy můžete společně s dětmi objevovat při procházkách kolem přehrady či při výletech po naučných stezkách. Skvělým cílem na celodenní výlet je nedaleký Český Krumlov. Pokud patříte mezi sportovní nadšence, budou vaše možnosti na Lipně opravdu pestré. V létě láká ke koupání mnoho skvělých pláží a v zimě si zase zalyžujete na svazích místních ski areálů. Po celý rok se můžete kochat výhledy ze Stezky v korunách stromů Lipno a za nepříznivého počasí se děti vyskotačí v oblíbeném Hopsáriu.