Zlevněné pobyty za výhodné ceny

Na fantastickou dovolenou se může vydat úplně každý – stačí mrknout na naše zlevněné pobyty a vyrazit na pobyt snů! Najdete u nás hned několik typů zlevněných pobytů: Akční ceny se slevou 5–30 %, dále výhodné First minute, které jsou ideální pro každého, kdo si svůj pobyt rezervuje s předstihem alespoň 2 měsíců. Naopak pro ty, kdo nechávají dovolenou na poslední chvíli, máme Last minute nabídky. Největší úsporu ovšem nabízí naše TravelBomby, které jsou výhodnější o 30 a více %! Všechny pobytové balíčky z této kategorie si užijete na maximum za minimální ceny.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.Cestování je dostupnější, než by se mohlo na první pohled zdát. Nabízíme hned několik druhů zlevněných pobytů, které potěší vaše nejbližší i vaši peněženku. Využijte některou z našich slevových nabídek a vyrazte za romantikou, zážitky, kulturou i rodinnými radovánkami. Ve výběru naleznete:

  • TravelBomby – Jde o fantastické pobyty za bombastickou cenu. Slevy v této kategorii jsou minimálně 30 %, a to už se opravdu vyplatí. Jestliže chcete zažít skvělou dovolenou, která vám neudělá díru do rozpočtu, dívejte se po této značce. Pozor! Počet kuponů bývá omezen.

  • Last minute – Tyto akce jsou ideální pro lovce spontánních zážitků, kterým není cizí fráze „za pět minut dvanáct“. Výběr je opravdu široký a vyrazit můžete hned, jak dočtete tyto řádky.

  • First minute – V případě, že rádi plánujete na dlouhé měsíce dopředu, jsou nabídky First minute přesně pro vás. Odměnou za vaši včasnost bude jistota velkého výběru míst, hotelů i pokojů a navíc ušetříte.

  • Akční cena – Pobyt na krásném místě se skvělými službami a pestrými zážitky nemusí zůstat jen ve vaší fantazii. Akční ceny nabízíme stále a potěší nejen vaše blízké, ale také váš rozpočet.