Wellness pobyty v Miskolci

Dovolenou jako z pohádky si užijete v maďarském Miskolci. Největším lákadlem jsou termální jeskynní lázně Miskolc Tapolca, které nabízejí netradiční prostor k odpočinku. Nadchne vás však také okolí, které ukrývá nespočet atraktivních turistických cílů. Vyberte si wellness pobyt v Miskolci a poznejte jeden z nejkrásnějších koutů Maďarska.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Miskolci jsme s rodinou nikdy nebyli, ale příjemně nás překvapilo, když jsme zjistili, kolik skvělých věcí se tu dá dělat! V penzionu nás srdečně přivítali a dostali jsme pohodlný pokoj s krásným výhledem na hrad Diósgyőr. Díky polopenzi jsme ochutnali několik znamenitých jídel. Užili jsme si koupání v jeskynních lázních, navštívili jsme Pohádkovou zahradu, hráli si v pizzerii, běhali po Náměstí hrdinů, potkali různá zvířátka a dali si oběd s výhledem na Lillafüredu. Celkově vzato to byl prostě báječný víkend!”

Judy Bérczes
Judy Bérczes
Influencer


Návštěva lázeňského města Miskolc (česky Miškovec) pro vás bude nezapomenutelným zážitkem. Největším lákadlem jsou jeskynní lázně Miskolc Tapolca, ve kterých se oddáte koupání v termálních bazénech v jeskynních zákoutích. Působivé lázně vás nejenže nadchnou svým nevšedním interiérem, ale také prospějí vašemu zdraví. Stačí si jen vybrat wellness pobyt v Miskolci a pocítíte účinky místní léčivé vody na vlastní kůži.

Vydejte se za relaxem do Miskolce, jednoho z nejkrásnějších koutů Maďarska

Celkem 10 termálních bazénů na vás čeká v lázních Miskolc Tapolca. Kromě klasických relaxačních a plaveckých tu najdete také zážitkové bazény, jako římský či pod hvězdnou oblohou. Samozřejmostí jsou také vodní atrakce pro děti. Naopak dospělé potěší wellness zóna s vířivkou a saunou. Druhé lázně Ellipsum Adventure slibují rovněž nekonečné množství zábavy.

Pro maximální pohodlí si vyberte hotely propojené s lázněmi a neomezené wellness, ať se můžete oddávat relaxu, kdykoliv se vám zachce. Doporučujeme také volit mezi pobyty se štítkem „osobně ověřeno“. Ty jsme totiž vyzkoušeli za vás a s klidným srdcem vás tam můžeme poslat.

Miskolc vás bude bavit i dalšími turistickými atrakcemi. Nemusíte trávit celou dovolenou v lázních. Vydejte se poznat krásné okolí, které skýtá spoustu přírodních a historických památek. Prozkoumejte hrad Diósgyőr, zajeďte se podívat do sousedního města Lillafüred. Pokud holdujete adrenalinu, je tu pro vás Adventurepark, Avalon park nebo bobová dráha.

Termální lázně Ellipsum Adventure jsou od 10.10.2022 až do odvolání zcela uzavřené!