Wellness pobyty v Miskolci

Dovolenou jako z pohádky si užijete v maďarském Miskolci. Největším lákadlem jsou termální jeskynní lázně Miskolc Tapolca, které nabízejí netradiční prostor k odpočinku. Nadchne vás však také okolí, které ukrývá nespočet atraktivních turistických cílů. Vyberte si wellness pobyt v Miskolci a poznejte jeden z nejkrásnějších koutů Maďarska.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Lázeňský pobyt v Hotelu Dvořák byl naprosto skvělý. Personál hotelu je velice milý, ochotný a ve všem nám vyšel vstříc. Ubytovány jsme byly v prostorném pokoji s balkónem, který měl výhled na centrum. Využily jsme wellness s bazénem a saunami, dopřály si několik procedur v balneo centru i thajskou masáž - vše bylo parádní. Vynikající byla také polopenze s bohatým výběrem ze zdravých pokrmů. Hotel je přímo v centru Karlových Varů, a tak jsme každý den vyrazily na procházku po kolonádách a ochutnávaly místní prameny.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Musím uznat, že renovace Hotelu Fagus prospěla a udělala z něj opravdu moderní zařízení. Ubytování mě potěšilo pěkným pokojem, lesním prostředím a velice ochotným personálem. Ideální program na večer pak nabízí wellness centrum, kde si parádně odpočinete. V dojezdové vzdálenosti leží město Šoproň, jehož centrum nabízí mnoho památek, muzeí i butiků. Dokonce si můžete zaplatit jízdu vláčkem kolem historického jádra města.”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Obchodní tým


Návštěva lázeňského města Miskolc (česky Miškovec) pro vás bude nezapomenutelným zážitkem. Největším lákadlem jsou jeskynní lázně Miskolc Tapolca, ve kterých se oddáte koupání v termálních bazénech v jeskynních zákoutích. Působivé lázně vás nejenže nadchnou svým nevšedním interiérem, ale také prospějí vašemu zdraví. Stačí si jen vybrat wellness pobyt v Miskolci a pocítíte účinky místní léčivé vody na vlastní kůži.

Vydejte se za relaxem do Miskolce, jednoho z nejkrásnějších koutů Maďarska

Celkem 10 termálních bazénů na vás čeká v lázních Miskolc Tapolca. Kromě klasických relaxačních a plaveckých tu najdete také zážitkové bazény, jako římský či pod hvězdnou oblohou. Samozřejmostí jsou také vodní atrakce pro děti. Naopak dospělé potěší wellness zóna s vířivkou a saunou. Druhé lázně Ellipsum Adventure slibují rovněž nekonečné množství zábavy.

Pro maximální pohodlí si vyberte hotely propojené s lázněmi a neomezené wellness, ať se můžete oddávat relaxu, kdykoliv se vám zachce. Doporučujeme také volit mezi pobyty se štítkem „osobně ověřeno“. Ty jsme totiž vyzkoušeli za vás a s klidným srdcem vás tam můžeme poslat.

Miskolc vás bude bavit i dalšími turistickými atrakcemi. Nemusíte trávit celou dovolenou v lázních. Vydejte se poznat krásné okolí, které skýtá spoustu přírodních a historických památek. Prozkoumejte hrad Diósgyőr, zajeďte se podívat do sousedního města Lillafüred. Pokud holdujete adrenalinu, je tu pro vás Adventurepark, Avalon park nebo bobová dráha.

Jeskynní lázně Miskolctapolca zůstávají dočasně uzavřeny.

Termální lázně Ellipsum Adventure jsou od 10.10.2022 až do odvolání zcela uzavřené!