Wellness pobyty v Liptově

Dokonalá kombinace aktivní i odpočinkové dovolené. Ta na vás čeká ve slovenském Liptově, kde naleznete lázeňská města, termální koupaliště i krásnou přírodu, která vybízí k turistice, cyklovýletům a lyžování. Vyberte si jeden z wellness pobytů v Liptově a užijte si vysněnou dovolenou přesně podle svých představ.

Načítám nabídky...


Slovenský region Liptov se rozprostírá v nádherném horském prostředí pod vrcholky Vysokých a Nízkých Tater. Turisté se sem sjíždí za rekreací, sportem i relaxem ve vyhlášených termálech. Pro milovníky vodních radovánek je Liptov učiněným rájem. Najdete tu největší slovenský aquapark Tatralandia nebo Thermal park Bešeňová. Vyberte si wellness pobyt v Liptově a užijte si pestrou dovolenou plnou zážitků.

Liptov – horský ráj plný termálních lázní

Vyrazte do Liptova za relaxem i aktivní dovolenou. Těšte se na termální koupaliště se skluzavkami, tobogány, vodními atrakcemi i saunovým světem. Kdykoliv během roku sem můžete vyrazit za zážitky i odpočinkem. Nechte rozpustit stres ve vířivce, starosti vypařit v sauně nebo si dopřejte oddych u bazénu. V létě tu objevíte koupání, v zimě zase spoustu parádních skiareálů.

Líbit se tu bude celým rodinám, aktivním sportovcům nebo milovníkům hor. Krásná příroda na Liptovsku vás chytne za srdce a vy se budete chtít vrátit zpět. Najdete tu mnoho turistických i cykloturistických tras s nádhernými výhledy do okolí. Zajímavým zážitkem může být také návštěva jedné z tajuplných jeskyní, třeba Demänovské ledové jeskyně. Vynechat nesmíte ani proslulou přehradu Liptovská Mara.

Po výletech do hor nebo celodenním lyžování určitě oceníte pořádnou masáž, vyberte si proto z osobně ověřených pobytů, abyste si byli jisti přední kvalitou služeb vašeho hotelu. K bezchybné dovolené neodmyslitelně patří také dobré jídlo. Na výběr máte z balíčků s polopenzí, plnou penzí nebo snídaní.