Wellness pobyty v lázních Bükfürdő

Hýčkání, o kterém se vám ani nesnilo. Takové si užijete v druhých největších maďarských lázních v Büku. Krásné historické město vám nabídne vyhlášené lázně Bükfürdo, ve kterých se můžete oddávat neomezenému wellness v termálních bazénech, saunách i vířivkách. Vyberte si wellness pobyt v lázních Bükfürdo a načerpejte nové síly.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Greenfield Hotel Golf & Spa doporučuji každému, kdo chce za své peníze dostat to nejlepší. Pokud vyrazíte s rodinou, o program vašich dětí bude dokonale postaráno. Páry si zase užijí relaxační atmosféru wellness centra – na podzim jsou od pozdního odpoledne v bazénech krásná světla, když je venku tma. Rozhodně musíte vyzkoušet tobogán, nemějte obavy, bude to nezapomenutelné! K návštěvě v okolí doporučuji dobrodružný park Kristálytorony a arboretum v Seleste. Dceři jsem musel slíbit, že se sem příští léto vrátíme. :)”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu jsme si užili parádní víkendový pobyt. Nadšeni jsme byli z krásného prostorného pokoje s pohodlnou postelí, vynikající bufetové stravy, velkého wellness centra s termálními bazény i saunovým světem, a já osobně i z kosmetické procedury. Potěšila nás i možnost zahrát si bowling a ochutnat místní koktejly. Za návštěvu stojí i místní termální lázně.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Maďarské městoBük se svými proslulými lázněmi Bükfürdo potěší celou rodinu, zamilované páry i seniory. V obrovském areálu o 14 hektarech si každý najde to své. Dětské atrakce, 36 bazénů o celkové ploše 5 200 m2, saunový svět nebo wellness centrum, ve kterém si můžete užívat saunu i vířivku kdykoliv během dne.

Proč vyrazit na wellness pobyt do lázní Bükfürdo?

Areál lázní Bükfürdo vás okouzlí bujnou zelení a příjemným stínem, ve kterém se vám bude relaxovat jedna radost. Bazény s léčivou vodou vám pomohou především s nemocemi pohybového ústrojí. Plavecké bazény a hřiště na plážový volejbal nebo fotbal zase potěší sportovce a spousta skluzavek, tobogánů a vlnobití zase vyčaruje úsměv na tváří všem dětem.

Vyrážíte-li s dětmi, vybírejte z pobytů, které nabízejí balíčky s dětmi zdarma. Ušetříte tak nemalou částku, kterou můžete poté utratit za radovánky. Pokud toužíte po opravdu luxusním pobytu, sáhněte po hotelu propojeném s lázněmi a mějte to k bazénu sotva pár kroků. Chybu určitě neuděláte ani s osobně ověřeným pobytem, u kterého jsme kvalitu služeb zkontrolovali za vás.

Co podniknout, když vás lenošení na chvíli omrzí? Okolí Büku je plné atraktivních turistických lokalit. Začít však můžete už v samotném městě, ve kterém to žije po celý rok. Spousta historických památek, kulturní vyžití nebo poutní Mariánská cesta vedoucí skrze krásnou přírodu. Nechybí tu ani Kneippův suchý chodník pro lázeňské hosty. V okolí vyrazte třeba na dobrodružnou dráhu Křišťálová věž nebo na výlet do národního parku Bukové hory.