Wellness pobyty v Brně

Vydejte se prozkoumat Brno! Moravská metropole vás příjemně překvapí množstvím zajímavých památek, výletních cílů v okolí i útulných kaváren. Díky široké nabídce wellness pobytů v Brně je druhé největší české město i skvělou lokalitou k odpočinku. Těšit se můžete na bazény, vířivky i sauny, ale především na krásně strávené chvíle s těmi nejbližšími.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Rakovec splnil naše očekávání. Hotel je umístěný v klidné lokalitě u brněnské přehrady, která nabízí spoustu aktivit. Nesmírně jsme si užili hlavně vstup do wellness, příjemně nás překvapila jeho úroveň, prostor byl moderní a čistý. Snídaně byly velmi chutné a pravidelně doplňované. Také hotelový personál byl po celou dobu pobytu milý a příjemný, takže služby hotelu při nejbližší cestě do Brna opět rádi využijeme.”

Lenka Lávová
Lenka Lávová
Zákaznická podpora


Brno a okolí je tím správným místem k odpočinku. Díky wellness pobytům z naší nabídky si tu užijete idylickou dovolenou plnou relaxu. Ve volných chvílích se můžete procházet po městě, objevovat schovaná zákoutí, útulné kavárny nebo si pochutnat v některé z vyhlášených restaurací. V okolí na vás čeká také spousta zajímavých výletních cílů.

Wellness pobyty v Brně se saunou i vířivkou

Špičkové wellness pobyty v Brně a okolí vám přijdou vhod, kdykoliv si potřebujete odpočinout. Vybrat si můžete víkendový pobyt, nebo týdenní dovolenou s procedurami, s masážemi nebo soukromou vířivkou. Vyrazit sem můžete i s dětmi, potom určitě sáhněte po ubytování s dětmi zdarma. V hotelovém bazénu si spolu s celou rodinou užijete spoustu zábavy.

Celí uvolnění a odpočatí poté můžete vyrazit do Brna na prohlídku nejvýznamnějších památek. Začněte na náměstí Svobody s proslulým brněnským orlojem, pokračujte na Zelný trh s jarmarkem a na katedrálu svatého Petra a Pavla. Nezapomeňte si také vyšlápnout na hrad Špilberk, ze kterého získáte krásný výhled na celé město. V létě se můžete vydat také kBrněnské přehradě a hrad Veveří, který ji hlídá z nedalekého kopce.

Brno vám díky své skvělé poloze poslouží také jako výchozí bod pro objevování celé Moravy. Vychutnejte si zdejší znamenité víno, vyrazte se podívat na zámky v okolí nebo se jen tak bez cíle procházejte po prosluněných pláních. Pro svou dovolenou na Moravě si vyberte ubytování se snídaní nebo s polopenzí, ať můžete za dobrodružstvím vyrazit náležitě posílení.