Wellness pobyty u Baltského moře

Vyražte na wellness pobyt u Baltského moře a rozhodně nebudete litovat! Kromě odpočinku v hotelové sauně, vířivce anebo bazénu na vás čeká také čisté moře, příjemné klima a čerstvý vzduch. Malebná města na severu Polska navíc mají co nabídnout, a to bez davů turistů jako přímořských destinacích jižní Evropy!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Hotelu Victoria jsme strávili příjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotelu byl velice milý a ochotně nám vše vysvětlil. Pokoj byl dostačující a příjemným překvapením byl velký balkon. Nejvíce jsme byli nadšení z wellness centra. Do sauny jsme se chodili prohřát po koupání v osvěžujících vodách Baltu. Doporučujeme navštívit písečnou pláž kousek od hotelu, vyzkoušet koupání v Baltském moři a zajet do sousedního města Kolobřeh. ”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznická podpora


Na wellness k moři? Proč ne!

Většina lidí se za odpočinkem ve wellness vydává do českých i zahraničních lázeňských měst, případně na hory. Dokonalý odpočinek si ovšem užijete také na pobřeží moře! Kombinace sluníčka, mořské vody, čerstvého vzduchu a relaxace má doslova blahodárné účinky!

Kam na wellness u moře?

Pokud byste si rádi ozdravné účinky wellness pobytu u moře rádi vyzkoušeli na vlastní kůži, zajisté už přemýšlíte, do které destinace se vydat. Skvělé podmínky pro pobyt plný odpočinku nabízí pobřeží, ke kterému je to z Česka úplně nejblíž. Řeč je Baltském moři, které je od českých hranic vzdálené pouhých 500 km.

Oproti jiným přímořským destinacím nabízí polské pobřeží Baltského moře řadu výhod: od menšího počtu turistů přes příznivější ceny až po příjemné podnebí bez teplotních extrémů, které v létě často panují na jihu Evropy. Těšte se také na dlouhé písečné pláže a malebná města jako Kolobřeh.

Pokud navíc pro pobyt u Baltského moře zvolíte hotel s wellness, budete mít navíc jen pár kroků od pokoje k dispozici bazén, saunu anebo vířivku. Zkrátka a dobře se těšte na vše, co nesmí na perfektní odpočinkové dovolené chybět!