Wellness pobyty se psem

Máte už dost každodenního stresu a starostí? Je načase vyrazit na wellness pobyt, kde se ve vířivce nebo vyhřáté sauně všechny povinnosti rozplynou. Hlavu si nemusíte lámat ani s hledáním hlídání pro vašeho čtyřnohého miláčka. Vydejte se na wellness pobyt se psem – mnohé hotely či penziony jej rádi přivítají spolu s vámi.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Penzion nás okouzlil už při příjezdu. Po vstupu nás uvítal milý personál a překvapily nás luxusní interiéry. Pokoj včetně koupelny byl prostorný, postel pohodlná a spalo se nám na ní výborně. Vypíchnout musím určitě také chutné snídaně a wellness, které bylo kouzelné, a díky vířivce a sauně se člověk nenudil, i když zrovna pršelo. Na výlet jsme se vydali do Žďáru nad Sázavou na Zelenou horu, kde je kostel Sv. Jana Nepomuckého. Určitě se sem ještě vrátíme, abychom mohli okolí více prozkoumat za lepšího počasí. Možností výletů je tu totiž nespočet.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“S pobytem v Hotelu Payerbacherhof jsme byli spokojeni. Pokoj byl prostorný, útulně zařízený a potěšil mě v něm koutek s varnou konvicí, kde byla k dispozici káva, čaj a horká čokoláda. Hotel má velmi krásnou zahradu, kde se můžete procházet nebo si tu jen tak posedět a načerpat energii. Wellness centrum je menší, ale zato nové. Ve vířivce a sauně jsme si skvěle zarelaxovali po náročné túře. Městečko i samotné okolí je velmi krásné a není zde nouze o výlety jak pro páry, tak rodiny s dětmi.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Neumíte si představit dovolenou bez vašeho čtyřnohého zlatíčka? Zapomeňte na kompromisy a vezměte pejska s sebou, a to klidně i na wellness pobyt! Zatímco vy si budete vychutnávat odpočinek ve vířivce nebo během masáže, pejsek vás bude čekat v útulném pokoji. Příjemné procházky pak budete užívat společně.

Jak si nejlépe užijete wellness pobyt i se psem?

Dovedete si představit lepší restart pro tělo i mysl, než střídat lenošení ve wellness centru s výlety do přírody s vaším pejskem? Pokud ne, je načase vyrazit se svým čtyřnohým parťákem na wellness pobyt na horách! Pohoří na Slovensku nebo v Česku v sobě ukrývají unikátní přírodní krásy, ale i znamenitá wellness centra. Dny dovolené tak můžete spolu s pejskem začínat výlety po hřebenech Tater nebo zdoláváním turistických tras v Beskydech. Večer svým unaveným svalům dopřejete zasloužený odpočinek v sauně nebo ve vířivce s výhledem do přírody.

Pokud vy i váš pejsek dáváte přednost nenáročnému procházení po městských parcích a historických uličkách, vyrazte na dovolenou plnou wellness hýčkání například do [Maďarska] (https://travelking.cz/wellness-v-madarsku)**. Rovinatá krajina a historická městečka přímo vybízejí k procházkám, které vás vždy dovedou do zajímavému turistickému cíli, vinného sklípku nebo k termálnímu prameni. Těch je v Maďarsku skutečně požehnaně, a tak můžete dokonalou relaxací vyrazit rovnou do termálních lázní. Ty nejoblíbenější (nejen) mezi pejsky naleznete v Budapešti či v nedalekém Egeru.