Wellness pobyty se psem

Máte už dost každodenního stresu a starostí? Je načase vyrazit na wellness pobyt, kde se ve vířivce nebo vyhřáté sauně všechny povinnosti rozplynou. Hlavu si nemusíte lámat ani s hledáním hlídání pro vašeho čtyřnohého miláčka. Vydejte se na wellness pobyt se psem – mnohé hotely či penziony jej rádi přivítají spolu s vámi.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Niemcza Wino & Spa pro nás byl výjimečným zážitkem. Nadchla nás jedinečná kombinace tichého a klidného prostředí na úpatí vinice, vinařské kultury, komfortního ubytování a moderního wellness. Vynikající gastronomii podávanou v hotelové restauraci dokonale doplnila lahodná vína z místního vinohradu. Okolí je plné historických měst, která stojí za návštěvu. Celkově jsme si pobyt moc užili a rádi jej doporučujeme i vám.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“V Prosecco Rezidenci Marko *** jsme strávili krásné 3 dny. Personál byl báječný – byli to opravdoví profíci, kteří byli vždy usměvaví. Zvláštní poklonu si zaslouží pan kuchař. Další výhodou je lokalita – jakmile jsme projeli vstupní branou, měli jsme pocit, jako bychom se ocitli někde v italském Toskánsku. Na vinném lístku najdete desítky druhů Prosecca, exkluzivních rumů a samozřejmě také vína. Když k tomu připočtu moderní wellness a úžasné okolí plné atraktivních míst k navštívení, ty pravé ingredience pro pobyt ve dvou jsou na světě.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Neumíte si představit dovolenou bez vašeho čtyřnohého zlatíčka? Zapomeňte na kompromisy a vezměte pejska s sebou, a to klidně i na wellness pobyt! Zatímco vy si budete vychutnávat odpočinek ve vířivce nebo během masáže, pejsek vás bude čekat v útulném pokoji. Příjemné procházky pak budete užívat společně.

Jak si nejlépe užijete wellness pobyt i se psem?

Dovedete si představit lepší restart pro tělo i mysl, než střídat lenošení ve wellness centru s výlety do přírody s vaším pejskem? Pokud ne, je načase vyrazit se svým čtyřnohým parťákem na wellness pobyt na horách! Pohoří na Slovensku nebo v Česku v sobě ukrývají unikátní přírodní krásy, ale i znamenitá wellness centra. Dny dovolené tak můžete spolu s pejskem začínat výlety po hřebenech Tater nebo zdoláváním turistických tras v Beskydech. Večer svým unaveným svalům dopřejete zasloužený odpočinek v sauně nebo ve vířivce s výhledem do přírody.

Pokud vy i váš pejsek dáváte přednost nenáročnému procházení po městských parcích a historických uličkách, vyrazte na dovolenou plnou wellness hýčkání například do [Maďarska] (https://travelking.cz/wellness-v-madarsku)**. Rovinatá krajina a historická městečka přímo vybízejí k procházkám, které vás vždy dovedou do zajímavému turistickému cíli, vinného sklípku nebo k termálnímu prameni. Těch je v Maďarsku skutečně požehnaně, a tak můžete dokonalou relaxací vyrazit rovnou do termálních lázní. Ty nejoblíbenější (nejen) mezi pejsky naleznete v Budapešti či v nedalekém Egeru.