Wellness pobyty se psem

Máte už dost každodenního stresu a starostí? Je načase vyrazit na wellness pobyt, kde se ve vířivce nebo vyhřáté sauně všechny povinnosti rozplynou. Hlavu si nemusíte lámat ani s hledáním hlídání pro vašeho čtyřnohého miláčka. Vydejte se na wellness pobyt se psem – mnohé hotely či penziony jej rádi přivítají spolu s vámi.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Okamžitě mě nadchlo prostředí hotelu, který se nachází v klidné části lesoparku. Hotel je jako dělaný pro rodiny s dětmi. Dostatečně se tu mohou vyřádit na různých místech – ve wellness, dětském koutku, v herně a na venkovním hřišti s prolézačkami a obří šachovnicí. A zabaví se zde i dospělí. Užili jsme si relaxaci ve wellness, společné chvilky v herně a s radostí jsme navštívili také bar s výbornými míchanými nápoji. V okolí hotelu je dostatek naučných stezek, kde lze vypotit výbornou a bohatou hotelovou stravu. Sem se ještě rozhodně vrátíme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochválit čisté prostředí a bohatou polopenzi, s rodinou jsme ocenili neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. S hotelem je přímo propojené St. Gotthard Spa & Wellness – stačí se převléknout do plavek a županu a za pár minut si můžete užívat vodní skluzavky, hydromasážní vířivky, bazény, sauny a další atrakce. Skvělá je i lokalita, s výbornou dostupností do Rakouska a národního parku Őrség. Pokud nechcete trávit čas jen ve wellness, domluvte si výlet s průvodcem nebo vyjeďte na kole. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Neumíte si představit dovolenou bez vašeho čtyřnohého zlatíčka? Zapomeňte na kompromisy a vezměte pejska s sebou, a to klidně i na wellness pobyt! Zatímco vy si budete vychutnávat odpočinek ve vířivce nebo během masáže, pejsek vás bude čekat v útulném pokoji. Příjemné procházky pak budete užívat společně.

Jak si nejlépe užijete wellness pobyt i se psem?

Dovedete si představit lepší restart pro tělo i mysl, než střídat lenošení ve wellness centru s výlety do přírody s vaším pejskem? Pokud ne, je načase vyrazit se svým čtyřnohým parťákem na wellness pobyt na horách! Pohoří na Slovensku nebo v Česku v sobě ukrývají unikátní přírodní krásy, ale i znamenitá wellness centra. Dny dovolené tak můžete spolu s pejskem začínat výlety po hřebenech Tater nebo zdoláváním turistických tras v Beskydech. Večer svým unaveným svalům dopřejete zasloužený odpočinek v sauně nebo ve vířivce s výhledem do přírody.

Pokud vy i váš pejsek dáváte přednost nenáročnému procházení po městských parcích a historických uličkách, vyrazte na dovolenou plnou wellness hýčkání například do [Maďarska] (https://travelking.cz/wellness-v-madarsku)**. Rovinatá krajina a historická městečka přímo vybízejí k procházkám, které vás vždy dovedou do zajímavému turistickému cíli, vinného sklípku nebo k termálnímu prameni. Těch je v Maďarsku skutečně požehnaně, a tak můžete dokonalou relaxací vyrazit rovnou do termálních lázní. Ty nejoblíbenější (nejen) mezi pejsky naleznete v Budapešti či v nedalekém Egeru.