Wellness pobyty se psem

Máte už dost každodenního stresu a starostí? Je načase vyrazit na wellness pobyt, kde se ve vířivce nebo vyhřáté sauně všechny povinnosti rozplynou. Hlavu si nemusíte lámat ani s hledáním hlídání pro vašeho čtyřnohého miláčka. Vydejte se na wellness pobyt se psem – mnohé hotely či penziony jej rádi přivítají spolu s vámi.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Musím uznat, že renovace Hotelu Fagus prospěla a udělala z něj opravdu moderní zařízení. Ubytování mě potěšilo pěkným pokojem, lesním prostředím a velice ochotným personálem. Ideální program na večer pak nabízí wellness centrum, kde si parádně odpočinete. V dojezdové vzdálenosti leží město Šoproň, jehož centrum nabízí mnoho památek, muzeí i butiků. Dokonce si můžete zaplatit jízdu vláčkem kolem historického jádra města.”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Lázeňský pobyt v Hotelu Dvořák byl naprosto skvělý. Personál hotelu je velice milý, ochotný a ve všem nám vyšel vstříc. Ubytovány jsme byly v prostorném pokoji s balkónem, který měl výhled na centrum. Využily jsme wellness s bazénem a saunami, dopřály si několik procedur v balneo centru i thajskou masáž - vše bylo parádní. Vynikající byla také polopenze s bohatým výběrem ze zdravých pokrmů. Hotel je přímo v centru Karlových Varů, a tak jsme každý den vyrazily na procházku po kolonádách a ochutnávaly místní prameny.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Neumíte si představit dovolenou bez vašeho čtyřnohého zlatíčka? Zapomeňte na kompromisy a vezměte pejska s sebou, a to klidně i na wellness pobyt! Zatímco vy si budete vychutnávat odpočinek ve vířivce nebo během masáže, pejsek vás bude čekat v útulném pokoji. Příjemné procházky pak budete užívat společně.

Jak si nejlépe užijete wellness pobyt i se psem?

Dovedete si představit lepší restart pro tělo i mysl, než střídat lenošení ve wellness centru s výlety do přírody s vaším pejskem? Pokud ne, je načase vyrazit se svým čtyřnohým parťákem na wellness pobyt na horách! Pohoří na Slovensku nebo v Česku v sobě ukrývají unikátní přírodní krásy, ale i znamenitá wellness centra. Dny dovolené tak můžete spolu s pejskem začínat výlety po hřebenech Tater nebo zdoláváním turistických tras v Beskydech. Večer svým unaveným svalům dopřejete zasloužený odpočinek v sauně nebo ve vířivce s výhledem do přírody.

Pokud vy i váš pejsek dáváte přednost nenáročnému procházení po městských parcích a historických uličkách, vyrazte na dovolenou plnou wellness hýčkání například do [Maďarska] (https://travelking.cz/wellness-v-madarsku)**. Rovinatá krajina a historická městečka přímo vybízejí k procházkám, které vás vždy dovedou do zajímavému turistickému cíli, vinného sklípku nebo k termálnímu prameni. Těch je v Maďarsku skutečně požehnaně, a tak můžete dokonalou relaxací vyrazit rovnou do termálních lázní. Ty nejoblíbenější (nejen) mezi pejsky naleznete v Budapešti či v nedalekém Egeru.