Wellness pobyty na horách

Dovolená bez kompromisů. Vyberte si pobyt na horách, kde si užijete také relaxaci ve wellness. Po túře vás nic neuvolní víc než vířivka nebo pobyt v sauně. A pokud se na turistiku nebudete cítit, zůstaňte prostě v bazénu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu ve Wellness & Spa Hotelu Villa Regenhart **** jsem byl opravdu nadšený. Luxusní vila leží v zahradě a poskytuje moderní vybavení i historickou atmosféru. Zrekonstruovaný interiér je doplněn o moderním wellness s bazénem, saunami a klidovou zónou s panoramatickým výhledem. Skvělým začátkem dne byly pestré bufetové snídaně a ještě lepším završením pak vynikající večeře. Tento pobyt bych doporučil každému, kdo ocení krásné prostředí uvnitř i venku a očekává služby na nejvyšší úrovni.”

Matěj Kytner
Matěj Kytner
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. I když nám jeden den propršelo, bylo tu plno možností, jak se zabavit. Výhled z pokoje jsme měli přímo na Tatry a večerní posezení se sklenkou Prosecca bylo úchvatné. Potěšilo nás také wellness s bazénem a vířivkou. Polopenze byla dostačující a chutná. V okolí hotelu je plno atrakcí. Hned přes cestu je bobová dráha, kde jsme zažili pořádnou dávku adrenalinu, nedaleko je také Belianská jeskyně. Celkově jsme s pobytem v Hotelu Tulipán byli velmi spokojeni a pobyt mohu jedině doporučit.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým


Toužíte po pořádném horském výstupu, ale vaše polovička by na dovolené raději odpočívala ve wellness? Nemusíte si vybírat - stačí, pokud si pobyt zarezervujete v horském hotelu s vlastním wellness centrem a oba si přijdete na své. Zjistíte tak, že po náročné túře není nic příjemnějšího, než si uvolnit svaly v sauně nebo ve vířivce s výhledem na hory.

Kam vyrazit za nejlepší wellness dovolenou na horách?

Za těmi nejkrásnějšími kopci a výbornými wellness službami se v Česku vydejte do slavného Harrachova nebo Špindlerova Mlýna v Krkonoších. Zahanbit se nedají ani horské hotely na Slovensku, kde se nechejte zlákat k návštěvě Tater. Ať už si vyberete krásné Belianské Tatry, nebo známé Nízké Tatry, určitě tu objevíte dokonalou oázu relaxu.

Nedaleko za hranicemi vás nadchnou polské hory a vybavení místních wellness hotelů. Na své si určitě přijdete i v Rakousku, kde jsou hotely se saunou nebo vířivkou oblíbené nejvíce na lyžařských pobytech.