Wellness pobyty na horách

Dovolená bez kompromisů. Vyberte si pobyt na horách, kde si užijete také relaxaci ve wellness. Po túře vás nic neuvolní víc než vířivka nebo pobyt v sauně. A pokud se na turistiku nebudete cítit, zůstaňte prostě v bazénu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si i přes špatné počasí moc užili. Personál hotelu byl moc milý a snadno jsme se dorozuměli anglicky. Všechno, co jsme měli v balíčku, nám sami hned nabídli. Pokoj byl naprosto dostačující, čistý a pohodlný. Příjemným bonusem byl balkón. Největší pecka byla určitě strava – na všem jsme si moc pochutnali a jídla bylo tolik, že jsme ho skoro ani nemohli všechno sníst. Z balíčku jsme využili hlavně slevovou kartu SommerCard, díky které jsme měli na spoustu míst vstup zdarma. A největší zážitek? Rozhodně vysokohorská silnice Grossglockener Hochalpenstrasse. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Sport Art Centrum Hotel nabízí opravdu skvělé vyžití. Ráda bych se sem někdy vrátila, a to nejen kvůli velkému krytému bazénu a wellness se saunou. Užili jsme si například i multifunkční halu s badmintonem. Personál byl velice ochotný a prostorný pokoj disponoval vším potřebným. Hotel se nachází jen pár minut jízdy od Rožnova pod Radhoštěm a dalších turistických cílů v okolí. Doporučuji navštívit Jurkovičovu rozhlednu a Pustevny.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora


Toužíte po pořádném horském výstupu, ale vaše polovička by na dovolené raději odpočívala ve wellness? Nemusíte si vybírat - stačí, pokud si pobyt zarezervujete v horském hotelu s vlastním wellness centrem a oba si přijdete na své. Zjistíte tak, že po náročné túře není nic příjemnějšího, než si uvolnit svaly v sauně nebo ve vířivce s výhledem na hory.

Kam vyrazit za nejlepší wellness dovolenou na horách?

Za těmi nejkrásnějšími kopci a výbornými wellness službami se v Česku vydejte do slavného Harrachova nebo Špindlerova Mlýna v Krkonoších. Zahanbit se nedají ani horské hotely na Slovensku, kde se nechejte zlákat k návštěvě Tater. Ať už si vyberete krásné Belianské Tatry, nebo známé Nízké Tatry, určitě tu objevíte dokonalou oázu relaxu.

Nedaleko za hranicemi vás nadchnou polské hory a vybavení místních wellness hotelů. Na své si určitě přijdete i v Rakousku, kde jsou hotely se saunou nebo vířivkou oblíbené nejvíce na lyžařských pobytech.