Wellness pobyty na horách

Dovolená bez kompromisů. Vyberte si pobyt na horách, kde si užijete také relaxaci ve wellness. Po túře vás nic neuvolní víc než vířivka nebo pobyt v sauně. A pokud se na turistiku nebudete cítit, zůstaňte prostě v bazénu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v April Hotelu Panorama jsme si velmi užily. Nejvíce jsme ocenily polohu hotelu ve velmi klidné lokalitě, díky čemuž jsme slyšely jen zpěv ptáčků a hlavně tu nebyl žádný hluk z aut či rádií. Dále nám pobyt zpříjemnil velmi milý, usměvavý a ochotný personál – pan číšník nám například dával i tipy na výlety. K tomu krásný světlý pokoj a vynikající jídlo, které bylo doslova gurmánským zážitkem. Hotel je navíc skvělým výchozím bodem pro nejrůznější výlety po okolí, po kterých jsme si mohly dopřát příjemný odpočinek v hotelovém wellness.”

Markéta Zuziaková
Markéta Zuziaková
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Rakouské alpy jsou nádherné a Hotel Sonnhof Rauris je ideálním místem pro jejich objevování. Leží jen 30 minut od města a jezera Zell am See a rekreačního střediska Kaprun. Hotel je naprosto dostačující k přespání v čistém pokoji, odpočinku po výletech a načerpání energie při jídle. Pouze od wellness toho moc nečekejte. Personál byl velmi příjemný a pozitivně nás překvapil i online check in. Oceňuji také možnost parkování přímo u hotelu a nádherný výhled z balkonu.”

Jiří Homola
Jiří Homola
Marketingový tým


Toužíte po pořádném horském výstupu, ale vaše polovička by na dovolené raději odpočívala ve wellness? Nemusíte si vybírat - stačí, pokud si pobyt zarezervujete v horském hotelu s vlastním wellness centrem a oba si přijdete na své. Zjistíte tak, že po náročné túře není nic příjemnějšího, než si uvolnit svaly v sauně nebo ve vířivce s výhledem na hory.

Kam vyrazit za nejlepší wellness dovolenou na horách?

Za těmi nejkrásnějšími kopci a výbornými wellness službami se v Česku vydejte do slavného Harrachova nebo Špindlerova Mlýna v Krkonoších. Zahanbit se nedají ani horské hotely na Slovensku, kde se nechejte zlákat k návštěvě Tater. Ať už si vyberete krásné Belianské Tatry, nebo známé Nízké Tatry, určitě tu objevíte dokonalou oázu relaxu.

Nedaleko za hranicemi vás nadchnou polské hory a vybavení místních wellness hotelů. Na své si určitě přijdete i v Rakousku, kde jsou hotely se saunou nebo vířivkou oblíbené nejvíce na lyžařských pobytech.