Wellness pobyty na horách

Dovolená bez kompromisů. Vyberte si pobyt na horách, kde si užijete také relaxaci ve wellness. Po túře vás nic neuvolní víc než vířivka nebo pobyt v sauně. A pokud se na turistiku nebudete cítit, zůstaňte prostě v bazénu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Beskydy jsou úžasné a Beskydský hotel RELAX také. Na Travelkingu si jej zakoupilo už 10 000 zákazníků a mnozí se sem vracejí opakovaně. Je sice pravda, že hotel není nejmodernější, to mu ale každý (včetně mě) dokáže odpustit, protože vše, od příjezdu až do odjezdu, je prostě výborné.”

Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu
Recenze zákazníka

“Prostředí hotelu bylo velmi pěkné a ze služeb jsme obdrželi vše, co bylo na kupónu uvedeno. Wellness bylo vynikající a strava chutná, neměli jsme co vytknout. I personál hotelu byl vstřícný a ochotný. Určitě doporučujeme udělat si pěkný výlet na Soláň. ”

5/5
(Vladimír W. - Česko)


Toužíte po pořádném horském výstupu, ale vaše polovička by na dovolené raději odpočívala ve wellness? Nemusíte si vybírat - stačí, pokud si pobyt zarezervujete v horském hotelu s vlastním wellness centrem a oba si přijdete na své. Zjistíte tak, že po náročné túře není nic příjemnějšího, než si uvolnit svaly v sauně nebo ve vířivce s výhledem na hory.

Kam vyrazit za nejlepší wellness dovolenou na horách?

Za těmi nejkrásnějšími kopci a výbornými wellness službami se v Česku vydejte do slavného Harrachova nebo Špindlerova Mlýna v Krkonoších. Zahanbit se nedají ani horské hotely na Slovensku, kde se nechejte zlákat k návštěvě Tater. Ať už si vyberete krásné Belianské Tatry, nebo známé Nízké Tatry, určitě tu objevíte dokonalou oázu relaxu.

Nedaleko za hranicemi vás nadchnou polské hory a vybavení místních wellness hotelů. Na své si určitě přijdete i v Rakousku, kde jsou hotely se saunou nebo vířivkou oblíbené nejvíce na lyžařských pobytech.