Wellness pobyty na horách

Dovolená bez kompromisů. Vyberte si pobyt na horách, kde si užijete také relaxaci ve wellness. Po túře vás nic neuvolní víc než vířivka nebo pobyt v sauně. A pokud se na turistiku nebudete cítit, zůstaňte prostě v bazénu.

Načítám nabídky...
Recenze zákazníka

“Prostředí hotelu bylo velmi pěkné a ze služeb jsme obdrželi vše, co bylo na kupónu uvedeno. Wellness bylo vynikající a strava chutná, neměli jsme co vytknout. I personál hotelu byl vstřícný a ochotný. Určitě doporučujeme udělat si pěkný výlet na Soláň. ”

5/5
(Vladimír W. - Česko Česko)
Ověřeno Travelkingem

“Poloha hotelu je prostě super. Za jasného počasí vidíte vrcholky Tater a je to kousek na lanovku na Štrbské Pleso. Po cestě domů jsme navštívili Liptovskou Maru a okolí, což jsme si moc užili. Personál hotelu je velmi ochotný! Pan provozní nás uvítal s tím, že si máme dát kávičku a on nám povypráví kam se vydat na výlety. Vyspali jsme se pohodlně a v klidu. Strava byla v pořádku. Rozhodně doporučuji zajet sem na více dní, protože jsme toho za víkend spoustu nestihli navštívit. Pobyt jsme si užili na maximum a vřele jej doporučujeme.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Toužíte po pořádném horském výstupu, ale vaše polovička by na dovolené raději odpočívala ve wellness? Nemusíte si vybírat - stačí, pokud si pobyt zarezervujete v horském hotelu s vlastním wellness centrem a oba si přijdete na své. Zjistíte tak, že po náročné túře není nic příjemnějšího, než si uvolnit svaly v sauně nebo ve vířivce s výhledem na hory.

Kam vyrazit za nejlepší wellness dovolenou na horách?

Za těmi nejkrásnějšími kopci a výbornými wellness službami se v Česku vydejte do slavného Harrachova nebo Špindlerova Mlýna v Krkonoších. Zahanbit se nedají ani horské hotely na Slovensku, kde se nechejte zlákat k návštěvě Tater. Ať už si vyberete krásné Belianské Tatry, nebo známé Nízké Tatry, určitě tu objevíte dokonalou oázu relaxu.

Nedaleko za hranicemi vás nadchnou polské hory a vybavení místních wellness hotelů. Na své si určitě přijdete i v Rakousku, kde jsou hotely se saunou nebo vířivkou oblíbené nejvíce na lyžařských pobytech.