Wellness pobyty na Slovácku

Malebný kraj Slovácka vás chytne za srdce a hned tak nepustí. Oblast vinic vám nabídne atraktivní přírodní i kulturní lokality, ale i příležitosti k odpočinku a relaxu u sklenky znamenitého regionálního vína. Vyberte si wellness pobyt na Slovácku a užijte si klidnou dovolenou.

Načítám nabídky...


Vinice, kam se podíváte. Slovácko není ale jen krajem vína, těšit se sem můžete za lidovými tradicemi, bohatou kulturou i nádhernými přírodními úkazy. Líbit se v tomto kraji bude každému, kdo hledá příjemné místo k pohodové dovolené v páru nebo s rodinou. Wellness pobyty na Slovácku vám přinesou vše, po čem zrovna prahnete – bezstarostný klid a jedinečný komfort.

Wellness na Slovácku vás pohladí po duši

Kochejte se romantickou krajinou Slovácka se sklenkou lokálního vína a relaxujte v bazénu nebo v privátní vířivce. Wellness pobyty na Slovácku vám přinesou relax v krásném prostředí. Užít si tu můžete také degustace nebo láhev vína v ceně pobytu.

Aby byl váš pobyt opravdu bezstarostný, vybírejte z našich osobně ověřených pobytů, u kterých si můžete být jisti kvalitou služeb. Sáhněte také po pobytu s polopenzí nebo plnou penzí a dopřejte si dobré jídlo a bohatou snídani.

V pohostinné oblasti Slovácka se můžete těšit na místní folklór, ale i spoustu atraktivních turistických cílů. Vyrazit můžete k Bukovanskému mlýnu, na Moravskou Saharu anebo na rozhlednu Salaš. Čeká na vás také spoustu kilometrů cyklostezek vedoucích krásnou otevřenou krajinou. Milovníci historie by neměli minout zámky Milotice a Buchlovice nebo hrad Buchlov.