Wellness pobyty v Lednici a Valticích

Vyrazte obdivovat impozantní kulturní památky do Lednicko-valtického areálu. Kromě dvou krásných zámků tu objevíte také mnoho dalších historických klenotů i přírodních zajímavostí. Vyberte si wellness pobyt v Lednici a Valticích a odpočiňte si od stresu i starostí v krajinném komplexu, kterému se žádný jiný na světě nevyrovná.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Prosecco Rezidenci Marko *** jsme strávili krásné 3 dny. Personál byl báječný – byli to opravdoví profíci, kteří byli vždy usměvaví. Zvláštní poklonu si zaslouží pan kuchař. Další výhodou je lokalita – jakmile jsme projeli vstupní branou, měli jsme pocit, jako bychom se ocitli někde v italském Toskánsku. Na vinném lístku najdete desítky druhů Prosecca, exkluzivních rumů a samozřejmě také vína. Když k tomu připočtu moderní wellness a úžasné okolí plné atraktivních míst k navštívení, ty pravé ingredience pro pobyt ve dvou jsou na světě.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Lednicko-valtický areál předčí vaše představy o báječné dovolené plné kulturních zážitků. Najdete tu dva nádherné pohádkové zámky – gotickou Lednici a barokní Valtice. Oba zámky spojuje rozsáhlý krajinářský park o rozloze 300 kilometrů km². Není tak divu, že je tento unikátní areál zapsán do seznamu památek UNESCO. Wellness v Lednici a Valticích už je jen třešničkou na dortu.

Za kulturou i wellness do Lednicko-valtického areálu

V areálu objevíte i několik dalších architektonicky i historicky zajímavých staveb, za zmínku stojí Apollónův chrám, Belveder, Hraniční zámeček nebo Janův hrad. Těšit se můžete i na přírodní unikáty, jako je jezírko Kutnar nebo Františkův rybník. Lednicko-Valtický areál je tak kompromisem mezi výletem do přírody a za kulturou, nabízí totiž od všeho trošku. Při toulkách jižní Moravou byste tak tento klenot rozhodně neměli minout.

Hledáte-li idylické místo pro wellness pobyt, Lednice a Valtice by se vám mohly zamlouvat. Zvolit si můžete pobyty s neomezeným wellness a relaxovat tak ve vířivce nebo sauně, jak dlouho budete chtít. Sáhnout můžete i po hotelech s bazénem, v létě venkovním a v zimě vnitřním, abyste se nemuseli omezovat počasím.

Aby byl váš pobyt opravdu bezstarostný, dejte šanci pobytům s polopenzí nebo plnou penzí a dopřejte spoustu radosti také svým chuťovým pohárkům. Vybírat můžete z osobně ověřených pobytů, které jsme vyzkoušeli za vás a které vám doporučujeme. Jistí si můžete být kvalitou služeb, komfortem i přívětivým personálem.