Wellness pobyty v Bílých Karpatech

Oddejte se odpočinku v jedinečně krásném prostředí Bílých Karpat. Místní rozkvetlá příroda s loukami plnými orchidejí vás potěší stejně jako široká nabídka kvalitních wellness pobytů v Bílých Karpatech. Vyrazte za relaxem do tohoto krásného kraje a načerpejte energii jak z lenošení ve vířivce, tak z příjemných procházek klidnou krajinou.

Načítám nabídky...


Bíle Karpaty si vysloužily čestný zápis do seznamu UNESCO, a to jako unikátní biosférická rezervace charakteristická cennými orchidejovými loukami. Vydáte-li se do těchto končit, nebudete litovat. Užijete si tu především procházky v nádherné přírodě bez davů turistů, a to v kterémkoliv ročním období. Své toulky přírodou můžete spojit i s odpočinkem ve wellness pobytu. Bílé Karpaty si brzy zamilujete a za odpočinkem se sem budete rádi vracet.

Wellness pobyty v Bílých Karpatech – jedinečný odpočinek s vůní orchidejí

Z wellness pobytů v Bilých Karpatech vám nabízíme hotely s masážemi, procedurami i vnitřním bazénem. Využívat můžete také soukromého pobytu ve vířivce nebo sauně, kde si můžete odpočinout po náročném dni v horách. Doporučujeme navštívit lázeňské město Luhačovice s klidnou atmosférou i významnými historickými památkami.

Z turistických cílů určitě nesmíte minout nejvyšší vrchol Bílých Karpat – Velkou Javořinu (970 m.n.m), z kulturních lákadel navštivte kuželovský větrný mlýn, zámek Nový Světlov nebo zříceninu hradu v Broumově. Oblast Valašska a Slovácka je perfektní také pro výlety na kole, při kterých si užijete panoramatické výhledy do okolí.

Vyberte si příjemný wellness pobyt v Bílých Karpatech s polopenzí nebo plnou penzí. S celou rodinou tu strávíte příjemné chvíle. Doma nemusíte nechávat ani domácího mazlíčka, pobyty se psy vám přijdou vhod i v této lokalitě.