Valentýnský pobyt

V roce 2024 vychází svátek zamilovaných na středu. Na prodloužený víkend to tedy tento rok nevyjde, ale proč si neužít úžasný výlet třeba hned následující víkend? Vyrazte na romantický pobyt, kde prožijete se svou polovičkou dny plné lásky.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Rajská zahrada **** se nám zapíše do paměti jako hotel s tím nejkrásnějším výhledem. Báječné wellness, skvělá restaurace a poloha přímo v srdci Orlických hor – to je kombinace, která prostě nemůže zklamat. Relax v hotelové wellness zóně s vířivkou, bazénem a parní saunou jsme prokládali výlety za atraktivními turistickými cíli v okolí. Třešničkou na dovolenkovém dortu byl welcome drink na pokoji a káva s lahodným dezertem. A tak jsme tu prožili odpočinek opravdu jako v rajské zahradě!”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Garni Kolštejn jsme si nemohli vynachválit. Personál byl pozorný a vždy nápomocný, pokoj byl krásně upravený a na jídle v restauraci jsme si pochutnali, jako už dávno ne. Uvítali jsme odpočinek v parádním wellness centru s několika druhy saun a příště si určitě dopřejeme i nabízené saunové rituály. Výhodou hotelu je jeho skvělá poloha přímo v centru obce Branná, takže je ideálním výchozím bodem k turistickým trasám v okolí.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým


Jak vypadá ve vašich představách dokonalá romantika? Je to pobyt ve wellness hotelu v horách? Je to výlet do nějakého města, kde si v centru užijete přepychovou valentýnskou večeři? Anebo zahrnuje pořádnou lyžovačku? Jakkoliv vypadají vaše představy, na Travelkingu vám je dokážeme přeměnit v realitu.

Luxus, plno wellness, nebo sport?

Za luxusem se můžete vydat jak po Česku, tak v zahraničí. Co na takové luxusní valentýnské dovolené můžete očekávat? Čtyř až pětihvězdičkové hotely s veškerým komfortem, často navíc včetně hotelového wellness, které bývá i privátní. Výjimkou nebývá ani all-inclusive strava.

Za wellness a romantickými procházkami se vydejte třeba do Karlových Varů, Českého Krumlova nebo Třebíče. Po procházce městem si můžete objednat relaxační masáže pro vás dva. Vydejte se do centra nebo blízkého wellness a dopřejte si oddych a péči. Masáže vám pomohou uvolnit se a prožít společný relax.

Sportovní vyžití vám zase obstarají Krkonoše, Alpy nebo Tatry. Užijete si tu parádní lyžovačku nebo společně vyrazíte pokořit bílou stopu. Díky našim ubytováním budete nablízku všem zimním atrakcím a navíc si po návratu ze svahů odpočinete ve vířivce nebo sauně.