Lyžování ve Štýrsku

Ve spolkové zemi Štýrsko najdete doslova ráj zimních sportů. Čeští a slovenští lyžaři si v této oblasti mohou užít nejbližší alpské lyžování. Ve zdejších lyžařských střediscích si na své přijdou nejen lyžaři a snowdoardisté všech úrovní pokročilosti, ale také freerideři a milovníci carvingu. Málokterá jiná oblast nabízí podobně pestrou škálu skiareálů. Najdete zde špičkové moderní komplexy i poetická menší střediska ve výškách až do 3 000 metrů nad mořem. Samozřejmostí jsou vynikající podmínky pro dětské sportovce, noční lyžování, sáňkařské dráhy a dostatek sněhových děl zaručující opravdu dlouhou sezónu.

Kam na lyže ve Štýrsku?

  • Tauplitz vás okouzlí uniktními výhledy na horská jezera, 40 km sjezdovek i vynikající stezkou pro běžkaře Freiberg.
  • Hochkar se pyšní velmi stabilními sněhovými podmínkami a díky blízkosti k hranicím s Českem je ideální i na víkendové pobyty.
  • Semmering je nejstarší lyžařské středisko v Evropě a dnes nabízí celoroční provoz s lyžařskými i sáňkařskými trasami.
  • Kreischberg disponuje 42 km sjezdovek a 13 vleky. Pro děti je připravena sáňkařská dráha i zábavní park Yabba Dabba-Doo-Land.
  • Loser nabízí kromě více než 30 km tratí opravdu působivé výhledy, díky kterým si naplno užijete nádhernou okolní přírodu.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Alpy, Štýrsko, Nízké Taury, Tauplitz

Pobyty v okolí

Další pobyty

Chaty a chalupy v okolí

Tipy na výlet v okolí

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet