Dovolená ve středisku Sankt Anton am Arlberg

Luxusní lyžařské středisko Sankt Anton am Arlberg patří mezi top 5 nejlepších v Rakousku. Návštěvníkům nabízí přes 100 kilometrů sjezdovek, dechberoucí panoramata a do detailu propracovanou infrastrukturu. O zábavu je však postaráno i v létě, kdy můžete nádhernou přírodu objevovat z kola či při pěší turistice. Na své si přijdou i fanoušci vodních sportů, jelikož jsou v oblasti skvělé podmínky například pro rafting. Vyberte si pobyt v oblíbeném středisku Sankt Anton am Arlberg a užijte si nezapomenutelnou dovolenou.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Lyžování a zimní sporty mají v Sankt Antonu dlouholetou tradici. Dříve byla vesnička chudou zemědělskou obcí, avšak její obyvatelé velmi brzy přišli na potenciál zimní turistiky a již v roce 1895 se tu otevřel první hotel. Dnes Sankt Anton patří spolu s jeho sousedními středisky, které se rozléhají po stranách Arlbergského průsmyku, k nejpopulárnějším lyžařským oblastem nejen v Rakousku, ale na celém světě. Sankt Anton je díky vyhlášenému aprés-ski a hotelům sice rušnějším střediskem, zato je skvěle dostupný a pyšní se skvělými sněhovými podmínkami a pestrou škálu všemožných tratí.

Sankt Anton slibuje zábavu i relax během celého roku

Během léta je v městečku daleko větší klid než v zimě. Ale nebojte, zábava na vás čeká i během letních měsíců, kdy ubytovací zařízení nabízí hostům slevové karty. S kartou se můžete zdarma zúčastnit nejrůznějších outdoorových aktivit, bezplatně si půjčit e-biky nebo využívat lanovky.

Ze Sankt Antonu se můžete nechat vyvézt do hor několika lanovkami. Horské treky tu často vedou skalami a úseky s ocelovými lany, ale i pohodovými hřebenovkami, které zdobí zelená tráva a rozkvetlé kvítí.

Pokud rádi objevujete přírodu z kola, ale nechcete se s ním vláčet, využijte e-biky. Během hlavní sezony je však dobré si je dopředu rezervovat online. Cyklistické trasy tu vedou převážně po zpevněných cestách, ze kterých se dá odbočit do spousty krásných údolí.

Do Sankt Antonu můžete klidně vyrazit s celou rodinou, mnoho aktivit se dá totiž vymyslet tak, aby je zvládli i ti nejmenší nebo nejstarší výletníci. Mezi oblíbené výletní cíle patří jezera Kartelsperre a Verwalsee, údolí Malfon nebo hory Valluga a Verwall.