Slevová karta

Slevové karty jsou oblíbené v různých turistických destinacích a díky nim získáte zajímavé slevy i výhody na dopravu, vstupné do aquaparků i památek, ale také slevy do restaurací a na dalších místech.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Garni Kolštejn jsme si nemohli vynachválit. Personál byl pozorný a vždy nápomocný, pokoj byl krásně upravený a na jídle v restauraci jsme si pochutnali, jako už dávno ne. Uvítali jsme odpočinek v parádním wellness centru s několika druhy saun a příště si určitě dopřejeme i nabízené saunové rituály. Výhodou hotelu je jeho skvělá poloha přímo v centru obce Branná, takže je ideálním výchozím bodem k turistickým trasám v okolí.”

Eva Prcínová
Eva Prcínová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si i přes špatné počasí moc užili. Personál hotelu byl moc milý a snadno jsme se dorozuměli anglicky. Všechno, co jsme měli v balíčku, nám sami hned nabídli. Pokoj byl naprosto dostačující, čistý a pohodlný. Příjemným bonusem byl balkón. Největší pecka byla určitě strava – na všem jsme si moc pochutnali a jídla bylo tolik, že jsme ho skoro ani nemohli všechno sníst. Z balíčku jsme využili hlavně slevovou kartu SommerCard, díky které jsme měli na spoustu míst vstup zdarma. A největší zážitek? Rozhodně vysokohorská silnice Grossglockener Hochalpenstrasse. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tým


Usnadněte si pobyt ještě krapet více a vyjeďte na pobyt, v jehož ceně budete mít i nějaké slevové karty. Jsou skvělou možností pro cestovatele, kteří chtějí ušetřit peníze a zároveň si užít příjemný pobyt. Slevové karty nabízejí různé výhody a slevy na ubytování, stravování, vstupy do atrakcí a další aktivity.

Díky slevovým kartám krapet jednodušší dovolená

Sleva na vstup do místního vyhlášeného wellness nebo lázní, sleva do luxusní restaurace, sleva na vstup do aquaparku... Existuje hodně pobytů, v jejichž ceně svítí takováto lákavá nabídka. To vám umožní vychutnat si to nejlepší ze zdejší lokality za zvýhodněné ceny.

Slevové karty také často nabízejí slevy nebo vstupy zdarma na různé atrakce a aktivity v dané lokalitě. Můžete navštívit muzea, galerie, zábavní parky, ZOO nebo se zúčastnit různých sportovních aktivit za zvýhodněné ceny.

Pobyty se slevovými kartami v ceně pobytu jsou skvělou volbou pro cestovatele, kteří chtějí získat maximum za své peníze a užít si širokou škálu výhod a zážitků během svého pobytu. Slevové karty vám umožní ušetřit peníze a zároveň si užít komfortní ubytování, skvělé jídlo a zábavu.

Pobyty se slevovými kartami najdete po celém Česku, Slovensku, Rakousku, Chorvatsku i dalších zemích, které u nás na Travelkingu najdete. Stačí pořádně prozkoumat tuto kategorii.