Lázeňské pobyty pro dva

Máte jasno v tom, že do lázní pojedete ve dvou? Ušetřete si čas a prohlédněte si pouze nabídky, které rovnou zahrnují cenu pro dvě osoby za celý pobyt. Na výběr jsou lázně v Česku, Polsku, Maďarsku, Slovinsku, Německu i na Slovensku.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt byl naprosto úžasný! Interiéry celého hotelu, včetně našeho pokoje, byly prostorné a designové. Termální lázně se spoustou bazénů zase ideální pro relaxaci. Polopenze nám velmi chutnala, výběr byl bohatý a pokrmy vždy z čerstvých surovin. Mohu říci, že veškerý personál v hotelu byl velmi profesionální, ochotný a usměvavý. To jsem si ověřil třeba v restauraci, kdy číšník přinesl mé dcerce jídlo na přání, i když v ten den nebylo na menu. Ideální volba pro rodiny, páry i osoby na služební cestě. V tomto prostředí se bude cítit příjemně každý.”

Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Bonvital Wellness & Gastro Hotelu Hévíz splnil naše očekávání. Pokoje i wellness jsou moderní a čisté. K snídani i k večeři byl velký výběr jídel. Pokud se vám ráno nechce vstávat, můžete si nechat snídani dovézt na pokoj a polenošit si o něco déle v posteli. Doporučuji zajít si také do Brix Bistra, to je gastronomický zážitek. Za návštěvu stojí i místní farmářské trhy. V okolí Hevízu doporučuji navštívit hrad Sümeg, jeskyni v Tapolce a samozřejmě Keszthely - městečko se zámkem Festetics.”

Zuzana Andělová
Zákaznická podpora


Pobyt plný rozmazlování v lázních si nejvíce užijete ve dvou. Pokud už nyní víte, že se do lázní chystáte se svou polovičkou nebo drahou osobu, vybírejte si z nabídky pobytů, které jsou určeny pro dvě osoby. Na co se při výběru dokonalého lázeňského pobytu zaměřit?

Jak si vybrat ideální pobyt v lázních pro dva?

Při pobytu v lázních se určitě nejvíce těšíte na relaxaci v bazénech a ve wellness centru. Pokud ale toužíte také po trošce romantiky, vyberte si pobyt, kde budete mít privátní vstup do wellness jen pro vás dva.

Pokud míříte do lázní primárně za zdravotními benefity, vyberte si pobyt v termálních lázních, kde budete odpočívat v léčivé vodě s blahodárným působením na tělo i mysl. O ještě lepší úlevu unavených svalů, kloubů a celého těla se postarají masáže nebo další procedury.

Toužíte po netradičním zážitku? Vydejte se v rámci Česka na unikátní pobyt do pivních lázní. Během koupání se v pivu a jeho upíjení z půllitru přímo ve dřevěné vaně zjistíte, že chmelový mok s kvasnicemi příjemně působí nejen na vaše smysly, ale i pokožku.

Starší ročníky jistě ocení výběr pobytů pro seniory, u kterých hotely a penziony pečlivě myslí na potřeby svých hostů. Při takových pobytech je často přizpůsoben balíček služeb tak, že obsahuje lékařské vstupní vyšetření, řadu procedur, polopenzi či plnou penzi a je možné vybrat si také z ubytování s bezbariérovým přístupem.

Kam se vydat na ideální pobyt v lázních?

Za nejlepšími lázeňskými hotely v našem okolí rozhodně zamiřte do Maďarska. Právě zde téměř doslova platí, že co město - to termální lázně. Ty nejoblíbenější najdete ve městech:

  • Sárvár s nejoblíbenějším termálním komplexem.
  • Miskolc s jeskynními lázněmi.
  • Hévíz s termálním jezerem vhodným ke koupání.
  • Přímo v hlavním městě Budapešť.

Nejbližší lázně najdete také přímo v Česku, a to v lázeňském trojúhelníku, který se skládá z Karových Varů, Mariánských Lázní a Františkových Lázní.

Sousední Slovensko se také pyšnit několika skvělými lázněmi. Mezi nejznámější rozhodně patří lázně v Piešťanech, zahanbit se ale nedají ani termály ve Velkém Mederu či Turčianských Teplicích.

Drobné lázeňské městečka najdete také v Rakousku, kde se relax ve vodě dá příjemně spojit s turistikou. Výjimečnými lázněmi a lázeňskými hotely oplývá také Polsko, které rozhodně stojí za návštěvu.