Lázeňské pobyty pro dva

Máte jasno v tom, že do lázní pojedete ve dvou? Ušetřete si čas a prohlédněte si pouze nabídky, které rovnou zahrnují cenu pro dvě osoby za celý pobyt. Na výběr jsou lázně v Česku, Polsku, Maďarsku, Slovinsku, Německu i na Slovensku.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Úžasný hotel! Termální lázně přímo propojené s hotelem jsou plné zajímavých rostlin, malých i obřích skluzavek, vířivek a bazénů. Polopenze byla výborná a neuvěřitelně bohatá. Navíc máte celý den neomezenou konzumaci nealko nápojů, kávy a čaje, což ocenila hlavně moje rodina. Pokud plánujete nějaký výlet, určitě doporučuju vyrazit se podívat na hrady v Rakousku (k hranicím je to jen 10 minut) nebo v Őrsegu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Krásné a stylové ubytovaní umístěné přímo u hlavní promenády kousek od pramene Vřídlo. Dostal jsem pokoj s krásným výhledem na divadlo a okolní hotely, což bylo příjemné zpestření. Navíc je to všude blízko - do divadla, do lázní, všechno je skvěle dostupné. A milý personál vám ochotně poradí, co v okolí určitě nesmíte minout, takže si tu určitě užijete i delší pobyty.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Pobyt plný rozmazlování v lázních si nejvíce užijete ve dvou. Pokud už nyní víte, že se do lázní chystáte se svou polovičkou nebo drahou osobu, vybírejte si z nabídky pobytů, které jsou určeny pro dvě osoby. Na co se při výběru dokonalého lázeňského pobytu zaměřit?

Jak si vybrat ideální pobyt v lázních pro dva?

Při pobytu v lázních se určitě nejvíce těšíte na relaxaci v bazénech a ve wellness centru. Pokud ale toužíte také po trošce romantiky, vyberte si pobyt, kde budete mít privátní vstup do wellness jen pro vás dva.

Pokud míříte do lázní primárně za zdravotními benefity, vyberte si pobyt v termálních lázních, kde budete odpočívat v léčivé vodě s blahodárným působením na tělo i mysl. O ještě lepší úlevu unavených svalů, kloubů a celého těla se postarají masáže nebo další procedury.

Toužíte po netradičním zážitku? Vydejte se v rámci Česka na unikátní pobyt do pivních lázní. Během koupání se v pivu a jeho upíjení z půllitru přímo ve dřevěné vaně zjistíte, že chmelový mok s kvasnicemi příjemně působí nejen na vaše smysly, ale i pokožku.

Starší ročníky jistě ocení výběr pobytů pro seniory, u kterých hotely a penziony pečlivě myslí na potřeby svých hostů. Při takových pobytech je často přizpůsoben balíček služeb tak, že obsahuje lékařské vstupní vyšetření, řadu procedur, polopenzi či plnou penzi a je možné vybrat si také z ubytování s bezbariérovým přístupem.

Kam se vydat na ideální pobyt v lázních?

Za nejlepšími lázeňskými hotely v našem okolí rozhodně zamiřte do Maďarska. Právě zde téměř doslova platí, že co město - to termální lázně. Ty nejoblíbenější najdete ve městech:

  • Sárvár s nejoblíbenějším termálním komplexem.
  • Miskolc s jeskynními lázněmi.
  • Hévíz s termálním jezerem vhodným ke koupání.
  • Přímo v hlavním městě Budapešť.

Nejbližší lázně najdete také přímo v Česku, a to v lázeňském trojúhelníku, který se skládá z Karových Varů, Mariánských Lázní a Františkových Lázní.

Sousední Slovensko se také pyšnit několika skvělými lázněmi. Mezi nejznámější rozhodně patří lázně v Piešťanech, zahanbit se ale nedají ani termály ve Velkém Mederu či Turčianských Teplicích.

Drobné lázeňské městečka najdete také v Rakousku, kde se relax ve vodě dá příjemně spojit s turistikou. Výjimečnými lázněmi a lázeňskými hotely oplývá také Polsko, které rozhodně stojí za návštěvu.