Dovolená v rakouských lázních

Pokud hledáte místo, kde si perfektně odpočinout, určitě oceníte lázeňské městečko Bad Gastein v Rakousku. V Rakousku si navíc užijete čerstvý horský vzduch, který je pro zdraví velmi prospěšný.

Načítám nabídky...


V Rakousku naleznete lázeňská města ukrytá mezi vysokými pohořími. Nerušený odpočinek zde můžete kombinovat s výlety a procházkami na čerstvém horském vzduchu. Uvidíte, že po pobytu v rakouských lázních se budete cítit jako znovuzrození.

Kam se vydat v Rakousku do lázní?

  • Ve Vysokých Taurách se nachází unikátní skalní lázně Bad Gastein, které jsou v provozu po celý rok. Jedinečným zážitkem je koupání v bazénu s dechberoucím výhledem na okolní hory.

  • Oblast Dolní Rakousko nabízí lázně Laa an der Thaya, kde si užijete relaxaci v moderním prostředí. Jejich výhodou je snadná dostupnost: leží jen pár kilometrů od Znojma.

  • I ve Vídni můžete najít pár fantastických lázní, kam se můžete schovat před ruchem velkoměsta. Mezi ty nejznámější patří Lázně Therme Wien, které jsou považovány za jedny z nejmodernějších a největších městských termálů v Evropě.

  • Odpočívat v lázních můžete i během své dovolené v Korutanech, kde k odpočinku lákají Termální lázně St. Kathrein nebo Lázně Kärntentherme.

Kam se ještě vdát za relaxem v termálech v Rakousku? To se dočtete v našem článku.