Dovolená v rakouských lázních

Pokud hledáte místo, kde si perfektně odpočinout, určitě oceníte lázeňské městečko Bad Gastein v Rakousku. V Rakousku si navíc užijete čerstvý horský vzduch, který je pro zdraví velmi prospěšný.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Na pobytu jsme byli moc spokojení. Extra nás potěšil osobní přístup hotelu, když jsme přijeli na ubytování pozdě večer a na pokojích nás, navzdory promeškané večeři, čekala obložená studená mísa. Hotel má perfektní polohu, a tak jsme zvládli navštívit Hallstatt, ledovec Dachstein i okolní jezera.”

Zuzana Marečková
Zuzana Marečková
Marketingový tým


V Rakousku naleznete lázeňská města ukrytá mezi vysokými pohořími. Nerušený odpočinek zde můžete kombinovat s výlety a procházkami na čerstvém horském vzduchu. Uvidíte, že po pobytu v rakouských lázních se budete cítit jako znovuzrození.

Kam se vydat v Rakousku do lázní?

  • Ve Vysokých Taurách se nachází unikátní skalní lázně Bad Gastein, které jsou v provozu po celý rok. Jedinečným zážitkem je koupání v bazénu s dechberoucím výhledem na okolní hory.

  • Oblast Dolní Rakousko nabízí lázně Laa an der Thaya, kde si užijete relaxaci v moderním prostředí. Jejich výhodou je snadná dostupnost: leží jen pár kilometrů od Znojma.

  • I ve Vídni můžete najít pár fantastických lázní, kam se můžete schovat před ruchem velkoměsta. Mezi ty nejznámější patří Lázně Therme Wien, které jsou považovány za jedny z nejmodernějších a největších městských termálů v Evropě.

  • Odpočívat v lázních můžete i během své dovolené v Korutanech, kde k odpočinku lákají Termální lázně St. Kathrein nebo Lázně Kärntentherme.

Kam se ještě vdát za relaxem v termálech v Rakousku? To se dočtete v našem článku.