Pobyty v Beskydech se psem

Výlety v krásné přírodě a na čerstvém vzduchu si nejlépe vychutnáte s vaším nejvěrnějším přítelem. Nenechávejte svého mazlíčka doma a vydejte se na dovolenou v Beskydech se psem do hotelů či penzionů, které rádi uvítají i zvířecí hosty. Uvidíte, že zdolávání Lysé Hory či hory Smrk vám spolu půjde výborně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Beskydy jsou úžasné a Beskydský hotel RELAX také. Na Travelkingu si jej zakoupilo už 10 000 zákazníků a mnozí se sem vracejí opakovaně. Je sice pravda, že hotel není nejmodernější, to mu ale každý (včetně mě) dokáže odpustit, protože vše, od příjezdu až do odjezdu, je prostě výborné.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu


Vychutnejte si pobyt v Beskydech všemi smysly a zamilujte si tento rázovitý kraj stejně jako mnoho turistů před vámi. Líbit se zde bude i vašemu pejskovi, a tak ho rozhodně vezměte na dovolenou s sebou. Běhání po lesích či ochutnávání vody z průzračných bystřinek si užije spolu s vámi.

Co zažijete na pobytu v Beskydech se psem?

Když se řekne Beskydy, mnoho z nás si představí zalesněné hory protkané turistickými stezkami, skvělé lyžařské areály, ale zejména výjimečné památky lidové kultury a lahodnou kuchyni. Pokud jste ještě frgál ani valašskou kyselicu neochutnali, je nejvyšší čas to změnit! Vydejte se na pobyt do Beskyd, vystoupejte ke slavným dřevěným chaloupkám Pustevny a projděte se po Chodníku korunami stromů Valašska. Nebo dáte přednost návštěvě skanzenu Valašské muzeum v přírodě či poznávání života i díla skladatele Leoše Janáčka v Hukvaldách? Místní turistické trasy nejsou příliš náročné, a tak je hravě zvládne i váš pejsek. Mnohé zdejší hotely a penziony psí hosty s radostí přivítají.

Pobyt v Beskydech ovšem není jen o turistice a lyžování. Odložte na chvíli turistické nebo lyžařské boty a užijte si dokonalý odpočinek. Nejen v létě totiž přijde vhod zaplavat si v relaxačním bazénu s vodními tryskami nebo relaxovat ve vířivce či v sauně ve wellness centru přímo v hotelu.