Pobyty v Beskydech se psem

Výlety v krásné přírodě a na čerstvém vzduchu si nejlépe vychutnáte s vaším nejvěrnějším přítelem. Nenechávejte svého mazlíčka doma a vydejte se na dovolenou v Beskydech se psem do hotelů či penzionů, které rádi uvítají i zvířecí hosty. Uvidíte, že zdolávání Lysé Hory či hory Smrk vám spolu půjde výborně.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Úžasný hotel! Termální lázně přímo propojené s hotelem jsou plné zajímavých rostlin, malých i obřích skluzavek, vířivek a bazénů. Polopenze byla výborná a neuvěřitelně bohatá. Navíc máte celý den neomezenou konzumaci nealko nápojů, kávy a čaje, což ocenila hlavně moje rodina. Pokud plánujete nějaký výlet, určitě doporučuju vyrazit se podívat na hrady v Rakousku (k hranicím je to jen 10 minut) nebo v Őrsegu.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Krásné a stylové ubytovaní umístěné přímo u hlavní promenády kousek od pramene Vřídlo. Dostal jsem pokoj s krásným výhledem na divadlo a okolní hotely, což bylo příjemné zpestření. Navíc je to všude blízko - do divadla, do lázní, všechno je skvěle dostupné. A milý personál vám ochotně poradí, co v okolí určitě nesmíte minout, takže si tu určitě užijete i delší pobyty.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Vychutnejte si pobyt v Beskydech všemi smysly a zamilujte si tento rázovitý kraj stejně jako mnoho turistů před vámi. Líbit se zde bude i vašemu pejskovi, a tak ho rozhodně vezměte na dovolenou s sebou. Běhání po lesích či ochutnávání vody z průzračných bystřinek si užije spolu s vámi.

Co zažijete na pobytu v Beskydech se psem?

Když se řekne Beskydy, mnoho z nás si představí zalesněné hory protkané turistickými stezkami, skvělé lyžařské areály, ale zejména výjimečné památky lidové kultury a lahodnou kuchyni. Pokud jste ještě frgál ani valašskou kyselicu neochutnali, je nejvyšší čas to změnit! Vydejte se na pobyt do Beskyd, vystoupejte ke slavným dřevěným chaloupkám Pustevny a projděte se po Chodníku korunami stromů Valašska. Nebo dáte přednost návštěvě skanzenu Valašské muzeum v přírodě či poznávání života i díla skladatele Leoše Janáčka v Hukvaldách? Místní turistické trasy nejsou příliš náročné, a tak je hravě zvládne i váš pejsek. Mnohé zdejší hotely a penziony psí hosty s radostí přivítají.

Pobyt v Beskydech ovšem není jen o turistice a lyžování. Odložte na chvíli turistické nebo lyžařské boty a užijte si dokonalý odpočinek. Nejen v létě totiž přijde vhod zaplavat si v relaxačním bazénu s vodními tryskami nebo relaxovat ve vířivce či v sauně ve wellness centru přímo v hotelu.