Pobyty na zámku pro dva

Ubytování v luxusních komnatách s přepychovým nábytkem už není pouze výsadou šlechticů a princezen. Pobyt na zámku si můžete dopřát i vy, a to například ve společnosti vaší milované polovičky. Překvapte svou partnerku či partnera výjimečným dárkem – vydejte se spolu na pohádkový pobyt na zámku pro dva.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v letohrádku byl krásným zážitkem. Atmosféra prvorepublikové doby pohltí každého návštěvníka, jakmile překročí práh hotelu. Že budou pokoje zařízené dobovým nábytkem, jsem věděla z fotek, ale že budeme jíst starými příbory a všude bude vyhrávat tematická hudba, to jsem nečekala. Letohrádek je umístěn kilometr za městem Počátky a patří k němu i park, takže je tu opravdu klid. Nadchlo nás i promítání filmů v salonku v přízemí. Ke sledování si můžete objednat večeři z menu a vychutnat si tak výborná jídla uvařená podle dobových receptů.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým
Ověřeno Travelkingem

“Jasných pět hvězdiček. Ohromila mě atmosféra historické budovy hotelu i úžasné okolní prostředí. Je tady čistý vzduch, dokonalé wellness a vstřícný personál. Využil jsem venkovní i vnitřní bazén a moc se mi líbila i možnost udělat si procházku parkem se vzrostlými stromy. A navíc - termální lázně Kehidakustány jsou od hotelu vzdálené jen 2 kilometry (z hotelu vás tam svezou zadarmo). Určitě se sem ještě někdy vrátím!”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Luxusní hotely i domácí penziony mají své kouzlo, ale tentokrát byste si chtěli dopřát něco skutečně výjimečného? Vydejte se spolu se svou polovičkou na pobyt na zámku, kde se o vás budou starat doslova královsky. Samozřejmostí jsou krásně vyzdobené komnaty, špičková gastronomie a případně také odpočinek ve wellness přímo v prostorách zámku.

Dovolenkujte jako královský pár a ubytujte se na zámku

Blíží se narozeniny vaší polovičky, nebo vymýšlíte, čím překvapit na výročí? Vyberte některý z pobytů na zámku a užijte si společně nezapomenutelné chvíle, kdy si budete připadat jako v pohádce. Na své si zde přijdou romantické duše, milovníci historie i ti, kdo při sledování pohádek pravidelně myslí na to, jaké by to bylo žít na zámku. Pobyt si můžete zpestřit relaxací ve wellness centru nebo procházkami po zámeckém parku.

Jedinečné zámecké atmosféry se nemůžete nikdy nabažit a rádi tato impozantní místa navštěvujete, kdykoliv máte příležitost? Pak vám doporučujeme k přečtení náš článek Objevte to NEJ z Česka: 14 NEJkrásnějších zámků (nejen) z pohádek, který obsahuje kromě zajímavých tipů na výlety také informace o vstupném a možnosti ubytování v okolí.