Wellness pobyty na zámku

Přepychové komnaty s vysokým stropem, zdobený nábytek a krásně udržovaný park všude, kam oko dohlédne – takhle to vypadá jedině na zámku! Dopřejte si i vy několik dní život jako v pohádce. Vydejte se na pobyt v zámeckém hotelu a vyzkoušejte si, jaké je to být princeznou či princem. Šperkem pobytu bude odpočinek ve wellness, o jakém mohli šlechtici jedině snít – vy jej ovšem budete mít v pobytovém balíčku.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Jasných pět hvězdiček. Ohromila mě atmosféra historické budovy hotelu i úžasné okolní prostředí. Je tady čistý vzduch, dokonalé wellness a vstřícný personál. Využil jsem venkovní i vnitřní bazén a moc se mi líbila i možnost udělat si procházku parkem se vzrostlými stromy. A navíc - termální lázně Kehidakustány jsou od hotelu vzdálené jen 2 kilometry (z hotelu vás tam svezou zadarmo). Určitě se sem ještě někdy vrátím!”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Splňte si sen o životě jako v pohádce a vydejte se na pobyt na zámku. Kromě lahodné kuchyně a přepychových pokojů se můžete těšit také na odpočinek ve wellness centru, o jakém mohli princezny jen snít.

Pobyt jako pro princeznu s ještě lepším hýčkáním

Toužíte přožít se svou polovičkou chvíle plné romantiky? Dopřejte si romantický pobyt s wellness, kde si užijete vše, po čem zamilované páry touží. Těšit se můžete například na večeři při svíčkách, odpočinek v privátním wellness jen pro vás dva, párové procedury či na procházky ruku v ruce po nádherných parcích s altánky a rozkvetlými květinami. Pokud se takový navíc budete bydlet na zámku, dokonalý pobyt pro zamilované je zaručen.

Ty nejkrásnější zámecké hotely s wellness najdete v Maďarsku. To je kromě pikantní kuchyně proslulé také špičkovými termálními lázněmi, a tak můžete odpočinek v hotelovém wellness centru střídat s návštěvou termálů s léčivou vodou.

Rádi byste si udělali výlet za dalšími krásnými zámky, které máme u nás v Česku? Nechte se inspirovat naším článkem a poznejte 14 nejkrásnějších zámků a zámeček, jaké u nás máme.