Dovolená v Parndorfu

Vydejte se na dovolenou do malebného Parndorfu a užijte si nejen zběsilé nakupování předních značek v rozsáhlém outletovém obchodním centru, ale také krásné výlety po památkách a přírodních krásách v okolí. Neziderské jezero, Vídeň, Bratislavu i maďarské pohraničí – to vše budete mít na dosah.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Malebná vesnička Parndorf se nachází v rakouské spolkové zemi Burgenland s vynikající polohou nedaleko slovenských i maďarských hranic a krásnou prosluněnou krajinou s vinicemi.

Do Parndorfu na nákupy i za odpočinkem

Jedním z hlavních místních lákadel je bezesporu obří nákupní komplex Designer Outlet Parndorf s více než 160 obchody předních módních značek. Zboží zde seženete s 30–70% slevou a obvykle jde o cca rok staré kolekce.

Pokud se vám omrzí korzování po nákupní třídě, prozkoumejte také samotnou vesničku Parndorf. Navštívit můžete třeba farní kostel sv. Ladislava nebo pozůstatky opevnění z 18. století.

Rakousko, Slovensko i Maďarsko jako na dlani

Parndorf je také perfektním výchozím bodem pro různorodé výlety. Na kratší výpravu můžete vyrazit do Eisenstadtu, hlavního města Burgenlandu, kterému dominuje krásný Esterháziho palác, nebo k půvabnému Neziderskému jezeru s národním parkem.

Aktivnější turisté mohou během svého pobytu vyrazit jak do Vídně, hlavního města Rakouska, tak i do Bratislavy, slovenského hlavního města, nebo maďarské Šoproně. Dovolená už snad ani nemůže být kulturně bohatší.

Náš tip: Vyzkoušejte co nejvíce z místní gastronomie, ovlivněné německou, maďarskou i chorvatskou kuchyní. A rozhodně si nenechte ujít ochutnávku regionálních vín.