Dovolená v Janských Lázních

Panenská horská příroda, ozdravné prameny a spousta atrakcí v okolí. V Janských Lázních si užijete aktivní i odpočinkovou dovolenou po celý rok. Na úpatí Černé hory vás čeká krásná secesní kolonáda, ale i několik vleků a parádních sjezdovek. Tak který pobyt v Jánských Lázních si vyberete?

Načítám nabídky...

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě už další nabídky nemáme. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Janské Lázně jsou malebným horským městečkem ležícím na úpatí Černé hory, oblíbeného sportovního střediska v Krkonoších. Relax i aktivní vyžití prospějí nejen vašemu fyzickému zdraví, ale i psychické pohodě.

Dovolená v Janských Lázních - aktivní odpočinek v přírodě

Vydáte-li se na pobyt do Janských Lázní, nebudete vědět, co podniknout dřív. V samotném lázeňském městečku najdete romantickou kolonádu, v jejímž sále se pravidelně konají kulturní akce. Za zážitky vyrazte do Aquacentra Janske Lázně, kde se vykoupete v termálních bazénech a odpočinete si ve vířivce a sauně. Vyberte si pobyt s neomezeným wellness nebo bazénem v ceně a dopřávejte si hýčkání každý den.

V létě se věnujte turistice v horách. Vyšlápněte si na Černou horu, poznejte Černohorské rašeliniště nebo doputujte k vyhlídce Mochomůrka, kde se bude líbit především těm nejmenším turistům. Oblíbenou atrakcí je Stezka korunami stromů nebo Lanový park v Janských Lázních.

Když se krkonošské svahy pokryjí sněhem, sjíždí se do kraje lyžaři, běžkaři a snowboardisté, na které tu čeká perfektní zázemí zimních sportů. Ubytujte s v Janských Lázních v blízkosti sjezdovky a mějte na dosah ruky Ski resort Černá hora - Pec, který je největším lyžařským areálem v celém Česku.