Hotely Aminess

Užijte si dokonalou dovolenou u moře díky síti hotelů Aminess. Bazény, wellness, skvělé animace a úžasná gastronomie – hotely Aminess nabízejí vše, co můžete očekávat od luxusního dovolenkového resortu. Najdete je ve všech nejoblíbenějších částech Chorvatska včetně Dalmácie, Istrie či ostrova Krk.

Načítám nabídky...


Síť Aminess zahrnuje 13 tří až pětihvězdičkových hotelů a četné vily, apartmány a kempy. Hotely Aminess dostávají standardu luxusních dovolenkových resortů pro rodiny i páry, postaráno je opravdu o vše. Hotely najdete přímo na pláži, nebo mají pláž dokonce soukromou. K tomu se ale zpravidla pyšní i moderním wellness centrem** a jedním či několika bazény.

Samozřejmostí je hned několik restaurací a plážových barů, moderní klimatizované pokoje s krásným výhledem a hlavně skvělá zábava. Hotely Aminess jsou totiž známé bohatým animačním programem pro děti i dospělé. Vaše ratolesti se zabaví v dětském klubu pro nejmenší a užijí si zábavu v herně, na dětské diskotéce nebo při kinovečerech. Dospělé zase nadchnou hudební večery, kvízy a další aktivity.

Kde najdete hotely sítě Aminess?

Hotely, vily, apartmány či kempy Aminess jsou strategicky rozmístěné v nejoblíbenějších částech Chorvatska, ubytovat se tak můžete v hotelech na ostrově Krk, poloostrově Istrie nebo v oblasti Dalmácie.

Opravdu náročné hosty jistě zaujme především oblast Dalmácie, v letoviscích Korčula a Orebić zde čeká rovnou 9 hotelů Aminess, z nichž 8 dosahuje čtyřhvězdičkového standardu. Opravdovou perlou je ale Aminess Khalani Beach Hotel ***** v populárním letovisku Makarská, který je zároveň jediným pětihvězdičkovým hotelem v této oblasti.

Pro milovníky středomořské kuchyně je zde rybářské město Novigrad v Istrii, kde ochutnáte ty nejčerstvější plody moře. Ubytovat se zde můžete ve čtyřhvězdičkovém Hotelu Aminess Maestral **** s luxusním wellness centrem o ploše 2 500 m² nebo v Hotelu Aminess Laguna *** se skvělou dětskou hernou.

Chcete si užít dovolenou plnou výletů a krásné přírody? Vyrazte na ostrov Krk. V poklidném letovisku Njivice na vás čeká Magal Hotel by Aminess *** zcela obklopený bohatou zelení a Veya Hotel by Aminess *** s vlastní 200 metrů dlouhou oblázkovou pláží. Kousek od hotelu Veya je navíc pláž určená přímo pro psy, skvělé zážitky si tak od moře odvezou i vaši čtyřnozí miláčci.