Aminess Hotel Laguna ***

Aminess Hotel Laguna ***

Terre 4, Novigrad Istria, HR
Chorvatsko

Provozuje společnost:
Aminess d.d. IČ: MB3051773


tel. +385 51 356 572

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 15 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 3 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Dětský koutek
Dětské hřiště
Fitness
Půjčovna kol
Fén
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,2 km
Vzdálenost od moře
0,2 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
0,8 km

O ubytování

Hotel Aminess Laguna *** stojí v letovisku Novigrad na poloostrově Istrie. Tato oblast je vyhlášená svou krásnou přírodou, slunnými plážemi a skvělou gastronomií. Letní dovolenou si zde užijete s rodinou i s partou přátel, na každého čeká bohatý program.

Pokud se na chvíli odtrhnete od vodních radovánek projděte se po Novigradu, jeho historie sahá až do 5. století. Uvidíte například působivé městské hradby a kostel sv. Maxima a Pelagia (1,6 km) postavený na přelomu 5. a 6. století. Nové poznatky načerpáte v Muzeu Lapidarium (1,6 km) se sbírkou kamenných památek, v Rakousko-Uherském námořní muzeu (1,5 km) nebo v galerii umění v barokním paláci Rigo (1,5 km), která vystavuje díla chorvatských i světových umělců.

Výlet si udělejte do městečka Grožnjan (24,5 km), které bývá dějištěm nejrůznějších hudebních a uměleckých festivalů, nebo do vesnice Oprtalj (33,1 km) známé zase pro její folklorní akce. Za návštěvu stojí i malebné městečko Motovun (28,7 km), často označované za jedno z nejkrásnějších v celé Istrii. Pokud si troufáte, můžete zkusit vystoupat na motovunský kopec. Ovšem pozor – na jeho vrchol vede nejdelší schodiště na tomto poloostrově, které čítá přes 1 000 schodů.

Kde budete spát?

Dvoulůžkový pokoj s balkonem a výhledem na moře (16 m²) je vybavený manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky. Je možné přidat i přistýlku. K vybavení patří koupelna s fénem, klimatizace, televize a WiFi připojení, pokoj je bez balkonu. Užijete si také krásný výhled na hladinu moře.

Na čem si pochutnáte?

Nedostatku gastronomických zážitků se rozhodně bát nemusíte, součástí resortu je hned několik skvělých podniků:

  • V exkluzivní hotelové restauraci si pochutnáte především na lokálních specialitách a čerstvých rybách.

  • V restauraci Oliveto à la carte vám nabídnou regionální kuchyni a jídla si můžete vychutnat na slunné terase u bazénu.

  • Hned u hotelu najdete restauraci Sirena Restaurant & Grill s terasou, která vás naláká na vynikající pokrmy z grilu a skvělou nabídku vín.

  • Svačinku nebo pizzu si k obědu dáte i přímo na pláži, v Aminess Punto Mare Fun & Beach Zone.

  • Něco malého k snědku vám nabídne také hotelový Lobby bar, kde si užijete i zábavný večerní program a zajímavé slevy na drinky.

Kde budete relaxovat?

Ani příležitostí k odpočinku nebude málo. Hlavním lákadlem je samozřejmě moře, které budete mít jen pár kroků od hotelu. Na 200 metrů dlouhé oblázkové pláži si odpočinete na lehátku, vybijete se při vodních sportech a pobavíte se v plážovém baru. Přímo u hotelu na vás potom čeká bazén se sladkou vodou ve verzi pro dospělé (270 m²) i pro děti (36 m²), obklopený lehátky a slunečníky.

Cestujete s dětmi?

V sousedním Hotelu Aminess Maestral **** probíhá od začátku července do konce srpna pestrý animační program v Miramì mini klubu. Děti od 4 do 10 let si zde užijí zábavné aktivity, hry a workshopy. Součástí bývá i večerní program s diskotékami pro nejmenší, kinem a divadlem.

Starší děti od 10 do 15 let mohou od července do srpna zavítat do Teen Roomu, který je přímo v Hotelu Aminess Laguna ***. Zahrají si zde kulečník, stolní fotbal i hry na PlayStationu a zabaví se při soutěžích, turnajích a tematických večerech. V hotelu je k dispozici také dětská herna, venkovní hřiště a venkovní dětský bazén.

Něco navíc

Ani dospělí nepřijdou s aktivitami zkrátka. V Punto Mare Fun & Beach Zone na nedaleké pláži si mohou vyzkoušet různé sportovní aktivity (jóga, pilates, plážový fotbal, tanec...) a užít si pestrý večerní program s živými hudebními koncerty, tanečními vystoupeními, kvízy a další zábavou.