Magický svět Harryho Pottera™ ve Vídni: 2x vstupenka a ubytování

Harry Potter™: The Exhibition

Perfektní
DÁREK
pro fanoušky Harryho Pottera
3 499 Kč
38 % sleva

POUKAZ
na hotel + vstupenky
pro 2 osoby

V ceně nabídky

2x vstupenka na Harry Potter™: The Exhibition

1 noc v kvalitním hotelu dle vašeho výběru pro dva

Expresní vstup na výstavu bez čekání ve frontě

Snídaně v hotelu (v závislosti na vybraném ubytování)

Platnost ve všední dny, víkendy a hlavní sezóna za příplatek

Možnost využití i na jiné pobyty od 19.3.2023 do 31.12.2024

O zážitku

Poukaz v hodnotě 3 499 Kč zahrnuje ubytování na 1 noc v prémiovém hotelu ve Vídni pro dvě osoby a také 2 vstupenky na jedinečnou výstavu Harry Potter™: The Exhibition. Obojí je platné dle dostupnosti. Víkendy, svátky a hlavní sezóna jsou dostupné za příplatek. Doprava není zahrnuta v ceně.

Platnost poukazu je 16.12.2022 - 19.3.2023. Po tomto termínu je možné prodloužení až do 31.12.2024 a využití poukazu na jiný pobyt z nabídky Travelcircus.

Poukaz je možné uplatnit na webu, který je na něm uveden, a to od 1.12.2022.

Harry Potter™: The Exhibition ve Vídni

Vydejte se do magického světa světoznámé filmové série a prozkoumejte zblízka legendární místa, kostýmy a kouzelná stvoření na výstavě Harry Potter™: The Exhibition ve Vídni. Díky moderním technologiím a vysoce kvalitnímu designu se bude jednat o nezapomenutelný zážitek.

Výstava Harry Potter™: The Exhibition nabízí interaktivní prvky a originální rekvizity, které si užijí mladí i starší čarodějové a čarodějky. Posaďte se na Hagridovu židli, vmáčkněte se do Harryho maličkého pokoje pod schody nebo si vyzkoušejte famfrpál.

Informace k výstavě Harry Potter™: The Exhibition

Výstava bude zahájena 16.12.2022 a její konec je plánován na 19.3.2023. Vy si však můžete zakoupit vstupenky i s ubytováním už nyní!

Místem konání výstavy je METAstadt (Dr.-Otto-Neurath-Gasse 3, 1220) ve Vídni. V uvedeném termínu bude výstava otevřena každý den, tedy od pondělí do neděle vždy od 10:00 do 19:00 hodin. Pro váš příchod na výstavu jsou k dispozici časy 10:30, 13:30 nebo 17:00 hodin.

Ujistěte se, že budete na místě nejpozději 30 minut po zvoleném časovém úseku. Pro maximální čarodějnický zážitek si na výstavu vyhraďte alespoň 1,5 hodiny svého času. Pokud se tu však budete chtít zdržet déle, můžete!

Personalizujte si svůj pobyt

Po zakoupení pobytu vám přijde na e-mail poukaz s kódem a webovou stránkou pro jeho uplatnění. Uplatnění je možné od 1.12.2022. Kromě výběru termínu budete moci zvolit také různá vylepšení vašeho balíčku:

 • Přidat další cestovatele (děti i dospělé)
 • Zvolit čas vstupu na výstavu Harry Potter™: The Exhibition
 • Vybrat si hotel a kategorii pokoje podle svých představ
 • Prodloužit pobyt o preferovaný počet nocí

Jak poukaz uplatnit?

V poukazu, který vám přijde po zakoupení na e-mail, najdete kód a odkaz na webovou stránku pro uplatnění. Na webové stránce nejprve zadejte kód z kupónu. Následně pokračujte ve výběru termínu, ubytování, počtu osob a dalších informací. Klikněte na tlačítko "Přejít na rezervaci". Vyplňte prosím své kontaktní údaje a znovu také vložte kód vašeho poukazu, aby se vám jeho hodnota odečetla od ceny pobytu.

Informace k ubytování

Součástí zážitkového balíčku je kromě dvou vstupenek na Harry Potter™: The Exhibition také ubytování v prémiovém hotelu pro dvě osoby na 1 noc pro dva dospělé či jednoho dospělého a jedno dítě. Budete si tak moci užít i další lákadla, která Vídeň nabízí. V závislosti na vámi zvoleném ubytování může být v ceně zahrnuta také snídaně.

Kdy a jak si ubytování vyberete? Konkrétní hotel si zvolíte během procesu rezervace. Zobrazí se vám aktuální nabídka hotelů i jednotlivých typů pokojů dostupných pro vámi požadovaný počet osob a termín. Vy si jednoduše vyberete hotel, který se vám bude líbit nejvíce. Některé hotely jsou dostupné pouze za příplatek. Garantujeme vám, že alespoň v několika termínech je na výběr hotel bez doplatku.

Jak hotely do zážitkového balíčku vybíráme? Na ubytování, které vám nabízíme, si dáváme záležet. Snažíme se hotely vybírat tak, aby byly v blízkosti atrakce, na kterou máte vstupenku, případně v dosahu centra či letiště. Co se týče kategorie, jedná se o prémiové hotely s dobrým hodnocením zákazníků.

 • © TM & © 2020 Warner Bros. Entertainment
 • HP_viden_1549x968_14
 • HP_viden_1549x968_13
 • HP_viden_1549x968_12
 • HP_viden_1549x968_11
 • HP_viden_1549x968_10
 • HP_viden_1549x968_8
 • HP_viden_1549x968_7
Vstupenka pro 2 osoby
a 1 noc v hotelu dle výběru za
3 499 Kč

Ukázka hotelů, ve kterých můžete být ubytováni

Výstava Harry Potter™ ve Vídni: 2 vstupenky + ubytování - static map

Příklady hotelů

Vienna Sporthotel ****
Baumgasse 83, 1030, Vídeň
Hotel Zeitgeist Vienna Hauptbahnhof ****
Sonnwendgasse 15, 1100, Vídeň
Holiday Inn Vienna - South, an IHG Hotel ****
Wienerbergstraße 7, 1100 , Vídeň

Uvedené hotely jsou pouze příklady a jejich nabídka se mění. Ubytováni ovšem budete v kvalitním hotelu srovnatelné kategorie a nabídky služeb. V základní ceně je zahrnuto ubytování a vstupenka ve všední dny pro dva. V rámci příplatků je možné zajistit například víkendový anebo prodloužený pobyt či ubytování vyšší kategorie.

Postavy, jména a další prvky související s HARRY POTTEREM jsou chráněny právy © & TM Warner Bros. Entertainment Inc. J.K. ROWLING'S WIZARDING WORLDTM J.K. Rowling and Warner Bros. Entertainment Inc. Publishing Rights © JKR. (s17).

Jak zakoupit a uplatnit zážitkový balíček?

1. Kupte si zážitkový balíčekPoukaz vám obratem přijde na e-mail.
2. Vyberte si datum pobytuZvolte datum cesty v rámci platnosti.
3. Vylepšete svůj pobytZarezervujte si konkrétní hotel a další služby.
4. Dokončete rezervaciFinální potvrzení obdržíte na e-mail.
5. Užijte si jedinečný zážitekTeď už zbývá jen vyrazit a pořádně si to užít.
více než 800 000
spokojených zákazníků

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet