ZOO Dvůr Králové

Všichni milovníci zvířat a rodiny s dětmi určitě znají vyhlášenou Zoo s tím pravým africkým safari. V Zoo Dvůr Králové vás čeká více než 2300 druhů zvířat. Park se proslavil chovem nosorožců, najdete zde největší skupinu žiraf chovanou mimo Afriku, pavilony pro šimpanze, okapi, šelmy či slony a další zvířata africké savany.

Jaké je největší lákadlo této ZOO?

Jedná se o Africké safari Josefa Vágnera a Lví safari, které nabízí možnost vydat se projížďkou mezi volně se pohybující zvířata. Na výběr, jak se na cestu vydat, je ze tří možností - vlastním autem, Afrika truckem nebo Safaribusem. Součástí jízdy Afrika truckem i Safaribusem je zajímavý a zábavný výklad. Trasa měří přibližně 5 kilometrů. Můžete pozorovat zebry, žirafy, antilopy a za speciální branou na vás čeká téměř kilometrová cesta lvím safari.

Pro odvážlivce je připravené i večerní safari, lanový park nebo možnost vyzkoušet si roli ošetřovatele v ZOO. Tak neváhejte a objevujte zvířecí říši pěkně z blízka.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Východní Čechy, Severní Čechy

Pobyty v okolí

Další pobyty

Chaty a chalupy v okolí

Tipy na výlet v okolí

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet