Dovolená u moře s dětmi

Dopřejte svým dětem ty nejkrásnější letní zážitky – dovolenou u moře plnou tepla, sluníčka a koupání.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým


Dovolená u moře patří k nejkrásnějším letním zážitkům, které svým dětem můžete dopřát. O dlouhých slunečných dnech plných dovádění ve vlnách a procházkách za zmrzlinou budou po prázdninách nadšeně vyprávět všem kamarádům.

Kam na dovolenou k moři s dětmi?

Přímořská letoviska jsou pro dětské hosty skvěle vybavena, a tak si u moře užijete dokonalou rodinnou dovolenou. Mezi dlouhodobě nejoblíbenější prázdninové destinace patří Chorvatsko, do kterého se turisté rádi vrací kvůli snadné dostupnosti, průzračně čistému moři a pohostinosti místních.

Neméně oblíbené jsou také přímořská letoviska v Itálii, kde čekají na malé i velké dlouhé písečné pláže, spousta zábavy v aquaparcích či vynikající zmrzlina a další speciality italské kuchyně.

V případě, že nepatříte k milovníkům tropických teplot, je pro vás ideální destinací pro dovolenou u moře s dětmi Polsko. Břehy Baltského moře jsou pro Čechy ještě lépe dostupné než některé destinace na jihu Evropy a své návštěvníky lákají na široké pláže s jemným pískem a barevnými kamínky. Polské pobřeží je navíc lemováno četnými majáky, které rozhodně stojí za průzkum.