Dovolená u moře s dětmi

Dopřejte svým dětem ty nejkrásnější letní zážitky – dovolenou u moře plnou tepla, sluníčka a koupání.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel Pinija nás ohromil a své 4* si naprosto zaslouží. Nedávno prošel rekonstrukcí, takže pokoj i koupelna byly nové a hezky zařízené. Každý si tu najde to své (minigolf, tenis, bary, restaurace, taneční večery, programy pro děti, bazény, wellness...). Hotel má ideální polohu, leží na poloostrůvku a je obklopen plážemi a mořem. V rámci polopenze jsme zažili opravdovou hostinu. Na snídani i večeři bylo na výběr opravdu vše, na co si jen člověk vzpomene. Nechyběly dezerty, které byly dokonalou tečkou za každým dnem.”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým


Dovolená u moře patří k nejkrásnějším letním zážitkům, které svým dětem můžete dopřát. O dlouhých slunečných dnech plných dovádění ve vlnách a procházkách za zmrzlinou budou po prázdninách nadšeně vyprávět všem kamarádům.

Kam na dovolenou k moři s dětmi?

Přímořská letoviska jsou pro dětské hosty skvěle vybavena, a tak si u moře užijete dokonalou rodinnou dovolenou. Mezi dlouhodobě nejoblíbenější prázdninové destinace patří Chorvatsko, do kterého se turisté rádi vrací kvůli snadné dostupnosti, průzračně čistému moři a pohostinosti místních.

Neméně oblíbené jsou také přímořská letoviska v Itálii, kde čekají na malé i velké dlouhé písečné pláže, spousta zábavy v aquaparcích či vynikající zmrzlina a další speciality italské kuchyně.

V případě, že nepatříte k milovníkům tropických teplot, je pro vás ideální destinací pro dovolenou u moře s dětmi Polsko. Břehy Baltského moře jsou pro Čechy ještě lépe dostupné než některé destinace na jihu Evropy a své návštěvníky lákají na široké pláže s jemným pískem a barevnými kamínky. Polské pobřeží je navíc lemováno četnými majáky, které rozhodně stojí za průzkum.