Dovolená u moře s dětmi

Dopřejte svým dětem ty nejkrásnější letní zážitky – dovolenou u moře plnou tepla, sluníčka a koupání.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“V Hotelu Victoria jsme strávili příjemný a odpočinkový pobyt. Personál hotelu byl velice milý a ochotně nám vše vysvětlil. Pokoj byl dostačující a příjemným překvapením byl velký balkon. Nejvíce jsme byli nadšení z wellness centra. Do sauny jsme se chodili prohřát po koupání v osvěžujících vodách Baltu. Doporučujeme navštívit písečnou pláž kousek od hotelu, vyzkoušet koupání v Baltském moři a zajet do sousedního města Kolobřeh. ”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“Hned po odjezdu z Hotelu Sirius **** jsme se začali domlouvat, kdy přijedeme znovu. Pobyt jsme si moc užili, hotel je nádherně zařízený a vybavený, máte podle mě k dispozici vše, co budete potřebovat. Hodí se jak pro mladší i starší páry, tak pro rodiny s malými dětmi, se kterými tu počítají a chovají se k nim moc hezky. Jídlo bylo výborné, pestré a každý den byla jiná nabídka. Wellness bylo krásné, udržované v čistotě a každý si našel to svoje – klidné bazénky s masážními tryskami, divokou řeku nebo dětský bazének. Okolí je moc pěkné, celkově klidné a těším se, až ho příště více prozkoumáme.”

Iva Petrovová
Iva Petrovová
Marketingový tým


Dovolená u moře patří k nejkrásnějším letním zážitkům, které svým dětem můžete dopřát. O dlouhých slunečných dnech plných dovádění ve vlnách a procházkách za zmrzlinou budou po prázdninách nadšeně vyprávět všem kamarádům.

Kam na dovolenou k moři s dětmi?

Přímořská letoviska jsou pro dětské hosty skvěle vybavena, a tak si u moře užijete dokonalou rodinnou dovolenou. Mezi dlouhodobě nejoblíbenější prázdninové destinace patří Chorvatsko, do kterého se turisté rádi vrací kvůli snadné dostupnosti, průzračně čistému moři a pohostinosti místních.

Neméně oblíbené jsou také přímořská letoviska v Itálii, kde čekají na malé i velké dlouhé písečné pláže, spousta zábavy v aquaparcích či vynikající zmrzlina a další speciality italské kuchyně.

V případě, že nepatříte k milovníkům tropických teplot, je pro vás ideální destinací pro dovolenou u moře s dětmi Polsko. Břehy Baltského moře jsou pro Čechy ještě lépe dostupné než některé destinace na jihu Evropy a své návštěvníky lákají na široké pláže s jemným pískem a barevnými kamínky. Polské pobřeží je navíc lemováno četnými majáky, které rozhodně stojí za průzkum.