Dovolená u moře s dětmi

Dopřejte svým dětem ty nejkrásnější letní zážitky – dovolenou u moře plnou tepla, sluníčka a koupání.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Tento hotel už jsem navštívil dvakrát. Má perfektní polohu, jen asi 5 minut pěšky od nádherné zátoky, která vás ohromí výhledem. Zúčastnil jsem se i výletu lodí se spoustou aktivit na celý den, jako například návštěva města či pláže. Služby na hotelu byly také skvělé, mají tady velice příjemné, útulné wellness a večer hrála živá hudba. ”

Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko


Dovolená u moře patří k nejkrásnějším letním zážitkům, které svým dětem můžete dopřát. O dlouhých slunečných dnech plných dovádění ve vlnách a procházkách za zmrzlinou budou po prázdninách nadšeně vyprávět všem kamarádům.

Kam na dovolenou k moři s dětmi?

Přímořská letoviska jsou pro dětské hosty skvěle vybavena, a tak si u moře užijete dokonalou rodinnou dovolenou. Mezi dlouhodobě nejoblíbenější prázdninové destinace patří Chorvatsko, do kterého se turisté rádi vrací kvůli snadné dostupnosti, průzračně čistému moři a pohostinosti místních.

Neméně oblíbené jsou také přímořská letoviska v Itálii, kde čekají na malé i velké dlouhé písečné pláže, spousta zábavy v aquaparcích či vynikající zmrzlina a další speciality italské kuchyně.

V případě, že nepatříte k milovníkům tropických teplot, je pro vás ideální destinací pro dovolenou u moře s dětmi Polsko. Břehy Baltského moře jsou pro Čechy ještě lépe dostupné než některé destinace na jihu Evropy a své návštěvníky lákají na široké pláže s jemným pískem a barevnými kamínky. Polské pobřeží je navíc lemováno četnými majáky, které rozhodně stojí za průzkum.