Vydechněte si od každodenního shonu na dovolené v Moravskoslezských Beskydech. Ubytujte v Penzionu u Maryny, kde si pochutnáte na české kuchyni a zahrajete si bowling. O další zábavu se postarají okolní památky.

Vyžití v horách pro každého

V blízkosti penzionu se nachází turistické trasy, a tak nebudete mít nouzi o vyžití ani venku. Na výšlap se vydejte třeba k Chatě Kamenitý, na horu Kozubová s chatou i rozhlednou nebo do Oldřichovic, odkud vyjedete lanovkou na Javorový vrch.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Blanka B.)

Obdrželi jsme mnohem více než nabízel voucher, prostě super, lidský přístup, velmi příjemný a ochotný personál, všude čisto a útulně.

Vynikající (Vlasta V.)

Penzion je moc pěkný. Obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno. Dobré jídlo, příjemná obsluha i paní vedoucí. Z Mostů u Jablunkova jsme si vyšli po červené na horskou chatu Studeničný.

Skvělé (jirkacek@seznam.cz V.)

Ubytování na vysoké úrovni, nové pokoje krásně zařízené, leč menší a s papírovými stěnami. Jídlo velmi chutné, porce velké a obsluha milá a ochotná. Nabídka polopenze celkem s malým výběrem jídel, ale dle domluvy s personálem jsme bylo spokojeni s malou obměnou jídelního lístku.

Vynikající (Jitka V.)

Pension se nám líbil, pobyt odpovídal popisu, sami jsme nevyužili bowling, nebyl čas, Turistika byla přednější. Strava byla velmi dobrá a chutná. Personál hotelu byl milý, vstřícný, ochotný. Tip na výlet, Zvonička sv. Izidora z Madridu nad chatou Hrádek a Alej Dobra s jabloněmi. Byl to skvělý zážitek a nádherné rozhledy na všechny strany.

Vynikající (Barbara S.)

Jsme velmi spokojení. Hezké a útulné prostředí penziónu. Velice milý personál. Výborná strava. Určitě se sem budeme vracet. Doporučuji všem, kteří mají rádi přírodu. Možnosti pro pěší turistiku, kola i lyžařské sporty.

Vynikající (Iva V.)

Penzion nově, pěkně a velmi vkusně zařízen, personál milý a ochotný, snídaně bohaté, výborné, večeře z výběru jídel - dobré, drink a bowling dle nabídky. Vše velmi dobré, mohu jen doporučit.

Vynikající (Kamila H.)

V Penzionu u Maryny se nám moc líbilo, personál velmi příjemný a vstřícný, jídlo vynikající, bowling super, ubytování nové a čisté. Jediné negativum. Pokud máte pokoj s výhledem na cestu. Velký provoz, blízko šraňky a koleje pro vlak.

Skvělé (Emilie B.)

Pobyt byl v pohodě, vše proběhlo tak jak mělo. Personál penzionu byl velmi příjemný a ochotný, strava byla výborná a ubytování bylo taktéž bez problému - vše čisté, nové a upravené.

Vynikající (Dagmar T.)

Prostředí velmi hezké, nově zrekonstuovaný penzion, všude čisto, teplo. Personál velmi příjemný, strava výborná. Pobyt v termínu 31.1-2.2.2019.

Vynikající (Johana V.)

Byli jsme na lyžovací dovolené a pobyt jsme měli víkendový s polopenzí. Byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním (krásné, nové), lyžováním (vlek severka, 15 minut od hotelu a svah je srovnatelný s bílou) tak i s večerní zábavou (bowling). Moc se nám líbilo, určitě bychom vyrazili znovu :).