Pobyty v Chorvatsku s polopenzí

Užijte si dovolenou u moře všemi smysly! Vydejte se na dovolenou v Chorvatsku s polopenzí a starosti s přípravou snídaní a večeří můžete hodit za hlavu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým


Pokud jde o cíl letní dovolené, patří Chorvatsko každoročně k nejoblíbenějším destinacím mnoha českých a slovenských turistů. A není se čemu divit – jeho břehy omývá jedno z nejbližších moří, takže z Česka se na pláž dostanete jen za pár hodin cesty. Kromě moře se však můžete těšit také na starobylé památky a fascinující přírodní krásy. Během pobytů v Chorvatsku s polopenzí si doslova dosyta užijete také vynikající místní kuchyni.

Do Chorvatska nejen za mořem

K pobytu v Chorvatsku neodmyslitelně patří oblázkové pláže, křišťálově čisté moře, města s mnoha památkami a romantickými úzkými uličkami a samozřejmě také výtečné přímořské jídlo. Vychutnávat si jej můžete už při snídani přímo ve svém hotelu nebo penzionu. Po celodenním odpočinku na pláži zajisté přijde vhod také večeře. Na večerní tabuli většinou nechybí vynikající grilované ryby a mořské plody a lahůdky z jehněčího a telecího masa. Perfektní sladkou tečkou může být třeba tradiční zákusek kremšnita.

Letní dovolená v Chorvatsku je skvělým nápadem pro páry i rodiny - každý si zde najde to své. Pro vyznavače aktivní dovolené jsou zde nádherné národní parky protkané turistickými stezkami, z nichž vyniká především Národní park Plitvická jezera zapsaný na seznamu UNESCO. Chorvatská pohoří se svými strmými skalními stěnami tyčícími se nad mořem lákají také mnoho horolezců, kteří se vydávají především do Národního parku Paklenica v pohoří Velebit nebo do dalších zajímavých pohoří Biokovo či Risnjak. Oblíbeným cílem milovníků historie a seriálů je Dubrovník, kde se natáčela Hra o trůny. Všichni si pak užijí koupání v příjemně teplé mořské vodě a odpočinek na oblázkových plážích. Některé z hotelů v naší nabídce rády ubytují také vaše čtyřnohé kamarády, a tak si můžete užit krásnou dovolenou v Chorvatsku se psem.

Při plánování dovolené dlouho dopředu hrozí, že počasí nevyjde podle vašich představ. Pro takové případy jsou ideální volbou hotely s vlastním wellness centrum, kde o zasloužený odpočinek ve vodě nepřijdete. Relaxovat budete moci ve vířivce nebo bazénu.