Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Slavíme 10. narozeniny a vy slavíte s námi!

Travelking vám už 10 let přináší pobyty, díky kterým si můžete užít bezstarostné cestování v tuzemsku i po Evropě. Cesta k tomu, abychom se stali opravdovými specialisty na cestování, byla dlouhá, ale stála za to.

Jdeme slavit!

Od tříčlenného týmu v roce 2014 k 60 kolegům v roce 2024

Začali jsme jako tříčlenný tým v roce 2014 s vizí stát se cestovatelskou jedničkou, na kterou se obrátíte při výběru dovolené i výletů v Česku, na Slovensku a okolních státech. Tak vznikl Slevoking. Brzy jsme se stali jedním z největších prodejců krátkodobých pobytů v Česku. Dnes nabízíme pobyty už v 9 evropských zemích, ze Slevokingu se stal v roce 2019 Travelking a rozrostli jsme se do pracovní rodiny, která má 60 členů.

Od malé firmy v obýváku k Travelkingu na čtyřech evropských trzích

Abychom naše pobyty mohli nabízet také zahraničním zákazníkům, začali jsme postupně budovat i další verze Travelkingu. Nejdříve jsme odstartovali na Slovensku, v roce 2020 jsme přidali maďarskou doménu Travelking.hu a v roce 2023 jsme spustili Travelking v Polsku. A kdo ví, co bude dál…?

Cestoval s námi už víc než 1 milion zákazníků a my jsme za jejich důvěru vděční

Neustále se snažíme vylepšovat naše služby, rozšiřovat portfolio pobytů a dělat vše proto, aby si naši zákazníci užili dovolenou přesně podle svých představ. Od roku 2014 jsme se postarali o více než 1 milion spokojených cest našich zákazníků. Plněním jejich cestovatelských snů si totiž plníme vlastní sen.

Myslíme i na ostatní. Věnovali jsme 1,5 milionu na charitu

Jak někteří z vás jistě ví, při platbě jakéhokoliv pobytu na našem webu máte možnost přispět malou částkou na dobrou věc. Vybrané finance pak věnujeme těm, kteří to nejvíce potřebují. Společně jsme od roku 2014 na dobrou věc vybrali už přes 1,5 milionu korun. Děkujeme, že s námi pomáháte.


A to vše se mohlo uskutečnit i díky vám! Děkujeme!

A protože si toho, že s námi stále cestujete, opravdu vážíme, máme pro vás dárek.
Ke každé objednávce, kterou uděláte mezi 8. - 21. 4., vám automaticky darujeme poukaz na 500 Kč, který můžete darovat svým blízkým, nebo jej využít při nákupu dalšího pobytu. Je to jen na vás!


Dovolená v nejkrásnějších evropských destinacích

Nezapomenutelné zážitky, za kterými nemusíte daleko

Odpočinek přesně podle vašeho gusta

Relax v lázních, romantika ve wellness nebo turistika? Vybere si každý.