Dovolená v Chorvatsku se psem

Toužíte o dovolené v Chorvatsku i se svým pejskem, který by s vámi mohl chodit na procházky, na pláž či do moře? Pak tedy neváhejte a vyberte si z naší široké nabídky pobytů, kde jsou domácí mazlíčci vítáni.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Villa Dora je ideální místo pro odpočinek i skvělý výchozí bod pro výlety do atraktivních měst v okolí či na ostrovy. Největší výhodou je, že k moři je to pár kroků po schodech. Uprostřed nádherné zahrady je navíc bazén, kde si užijete parádní vodní radovánky i opalování na lehátku, nechybí ani možnost grilování. Apartmán byl komfortně zařízený a byl z něj krásný výhled na moře. Noční světla nad hladinou, čerstvý mořský vzduch a příjemná teplota zaručily nezapomenutelný zážitek. Pobyt bych si rozhodně rád zopakoval!”

Tamas Tutkovics
Tamas Tutkovics
Obchodní tým


Pokud máte pejska, tak jistě víte, že plánování dovolené se neobejde bez toho, abyste mu zajistili hlídání. I v případě, že se vám to podaří, vás budou nejspíš celou dovolenou sužovat otázky, zda je o vašeho čtyřnohého přítele dobře postaráno. Vyhněte se zbytečným starostem a vezměte pejska na dovolenou k moři s sebou. Uvidíte, že oblázkové pláže Chorvatska a plavání v moři si užije spolu s vámi.

Kam se vydat na dovolenou v Chorvatsku se psem?

Aby váš psí miláček zvládl cestu k moři co nejlépe, vydejte se do regionů, kam je to autem nejblíž. Ideálním dovolenkovým místem je třeba poloostrov Istrie v severní části země. Kromě množství krásných pláží vás nadchnou také historická města jako Rovinj nebo Pula.

O kousek dál se rozprostírá Severní Dalmácie, známá pro své průzračně čisté moře a oblázkové pláže. Místní borové háje jsou pro procházky s pejskem jako stvořené. Se čtyřnohým kamarádem na vodítku můžete navštívit také Národní park Plitvice. Za historickými památkami se pak vydejte do měst Zadar či Šibenik.