Dovolená v Chorvatsku se psem

Toužíte o dovolené v Chorvatsku i se svým pejskem, který by s vámi mohl chodit na procházky, na pláž či do moře? Pak tedy neváhejte a vyberte si z naší široké nabídky pobytů, kde jsou domácí mazlíčci vítáni.

Načítám nabídky...


Pokud máte pejska, tak jistě víte, že plánování dovolené se neobejde bez toho, abyste mu zajistili hlídání. I v případě, že se vám to podaří, vás budou nejspíš celou dovolenou sužovat otázky, zda je o vašeho čtyřnohého přítele dobře postaráno. Vyhněte se zbytečným starostem a vezměte pejska na dovolenou k moři s sebou. Uvidíte, že oblázkové pláže Chorvatska a plavání v moři si užije spolu s vámi.

Kam se vydat na dovolenou v Chorvatsku se psem?

Aby váš psí miláček zvládl cestu k moři co nejlépe, vydejte se do regionů, kam je to autem nejblíž. Ideálním dovolenkovým místem je třeba poloostrov Istrie v severní části země. Kromě množství krásných pláží vás nadchnou také historická města jako Rovinj nebo Pula.

O kousek dál se rozprostírá Severní Dalmácie, známá pro své průzračně čisté moře a oblázkové pláže. Místní borové háje jsou pro procházky s pejskem jako stvořené. Se čtyřnohým kamarádem na vodítku můžete navštívit také Národní park Plitvice. Za historickými památkami se pak vydejte do měst Zadar či Šibenik.