Vyrazte s celou rodinou na dovolenou do Beskyd a ubytujte se v Penzionu Buldoček v Horní Lomné. Čeká vás chutná polopenze – snídaně formou bufetu a dvouchodové večeře. Užijete si domáckou atmosféru i okolní přírodu. V zimě zase oceníte blízkost lyžařských areálů.

O ubytování

Penzion Buldoček se nachází v malebném údolí říčky Lomňanka v okrajové části beskydské obce Horní Lomná. Vydejte se objevit krásy nejvýchodnějšího cípu Česka. Díky blízkosti trojmezí se navíc přímo nabízí udělat si výlet do Polska či na Slovensko a poznat Beskydy i z druhé strany hranice.

V bezprostředním okolí penzionu se rozprostírá jeden z největších pralesů na území Česka – přírodní rezervace Prales Mionší. S faunou, flórou a dalšími zajímavými informacemi o této unikátní krajině se seznámíte na naučné stezce pralesem vedoucí po hřebeni a přilehlých svazích vrcholů Úplaz a Velká Polana asi 1 km od Horní Lomné. Pokud se nebojíte náročnějších túr, můžete zdolat nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd – Lysou horu (22 km) nebo některou z okolních hor, jako je Babí vrch (5 km), Kalužný (6 km) nebo vrchol Kozubová (6,5 km) s oblíbenou rozhlednou poskytující krásný výhled na česko-slovensko-polské pomezí.

Pěkným cílem výletu je nejvýchodnější české město Jablunkov (12 km). V historickém centru si můžete prohlédnout například krásné náměstí s kašnou a kostel Božího těla v novogotickém stylu. Uvnitř Starého kláštera zase láká k návštěvě Světové muzeum a knihovna Bible. Jižně od Jablunkova stojí za vidění opevnění Šance se zbytky obezděných valů a hradeb ze 16. století.

Za vodními radovánkami můžete vyrazit do polských aquaparků. Zábavu v bazénech s atrakcemi i relax v saunovém světě si vychutnáte ve vodním parku ve městě Jistebná (25 km) nebo v parku Tropicana ve Visle (39 km). Na slovenské straně hranice zase můžete obdivovat krásy CHKO Kysuce (22 km), která je rájem pro cyklisty. Zimní sporty si užijete na svazích Ski areálu Armáda (4,8 km), Severka (6 km) a Mosty u Jablunkova (15 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou, kde vám k naprostému pohodlí nebude vůbec nic chybět. Kromě pohodlné postele je součástí vybavení televize, WiFi připojení, mini lednička a rychlovarná konvice.

Na čem si pochutnáte?

V příjemné restauraci s terasou si každé ráno pochutnáte na snídani ve formě bufetu. Večer se podávají servírované dvouchodové večeře. Personál hotelu vám ochotně vyjde vstříc a rádi pro vás připraví bezlepkové či vegetariánské varianty pokrmů.

Cestujete s dětmi?

Na malé hosty čeká zábava v dětském koutku.

Penzion Buldoček

Penzion Buldoček

Horní Lomná 100 , Jablunkov
Česká republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,9 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
25 km
Sjezdovka
4,8 km

Tipy na výlet

Lyžování v Beskydech

Lyžování v BeskydechTip na výlet

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí spoustu špičkově vybavených lyžařských areálů s nejmodernějšími vleky. Do Beskyd se vyplatí zajet rovnou na pár dní, abyste mohli vyzkoušet co nejvíce ski areálů i běžkařských tratí. Pro návštěvníky jsou připraveny ski areály se sjezdovkami s umělým zasněžováním, které jsou pravidelně upravovány, nechybí ani dětské vleky či noční osvětlení pro večerní lyžování. Jistě vás potěší výborná dostupnost autobusem až k vlekům.

Kam na lyže v Beskydech?

  • Ski Malenovice má k dispozici 5 sjezdovek, nechybí večerní osvětlení, dětský park a lyžařská školka.
  • Ski areál Bílá je unikátní tím, že kromě sjezdovek si užijete také běžkařské tratě, na které je přímo napojen.
  • Ski areál Soláň je zaměřený především na rodiny s dětmi a pyšní se sjezdovkou ve výšce 816 m n. m.
  • Ski areál Opálená nabízí kromě dětského parku, snowparku a dvou sjezdovek také lyžařskou školu a půjčovnu lyži.
  • Ski areál Synot - Kyčerka se může chlubit 2,5 km sjezdových tratí s 9 vleky, které jsou schopny odbavit až 6,5 tisíc osob každou hodinu.
  • Ski areál Razula propojuje společným skipasem 6 lyžařských areálů: Kohútka, Kyčerka, Karolinka, Jezerné a Machůzky.
Více informací
Sportovní areál Mosty u Jablunkova
Sportovní areál Mosty u Jablunkova
Ski Armáda Dolní Lomná
Ski Armáda Dolní Lomná
Aquapark Tropikana
Aquapark Tropikana