Maďarsko - hotely propojené s lázněmi

Maďarsko si nejlépe užijete v hotelu, který je přímo propojeném s lázněmi, takže se kdykoli během dne můžete vrátit zpět na pokoj, do restaurace a pak se opět oddávat odpočinku v termální lázeňské vodě.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží kousek od centra Ostřihomi a je snadno dostupný. Po příjezdu nás přivítal milý personál a dostali jsme pokoj, který vypadal jako na fotkách, čistý a s krásným výhledem na Dunaj a baziliku. Jídlo bylo skvělé, velký výběr a bylo ho hodně. Lázně byly obrovské, plné zážitkových bazénů a také saun ve wellness světě. Děti si užily spoustu zábavy v bazénech i s ostatními dětmi v dětském koutku. A že se nám tady líbilo, dokazuje i otázka mé dcery: “Tati, vrátíme se sem ještě?””

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Park Inn by Radisson Zalakaros Resort Spa **** byl jednoduše skvělý. Těšili jsme se hlavně na pořádný relax a to se nám splnilo – strávili jsme 2 dny v termálních lázních, zkoušeli různé atrakce, tobogány a bazény, popíjeli osvěžující drinky a zkrátka si užívali. V hotelu jsme se každé ráno posilnili výbornou snídaní a večer završili odpočinkový den bohatou večeří a sklenkou něčeho dobrého k pití. Hotel je příjemný a čistý, moderně vybavený a díky propojení s obrovskými termálními lázněmi je zde vždy co dělat.”

Lukáš Fecko
Lukáš Fecko
Vedoucí IT týmu


Maďarsko je evropským královstvím relaxu. Množství termálních lázní v této nedaleké zemi je až k nevíře. Ať už se vydáte za ozdravnou vodou kamkoliv, můžete se spolehnout na prvotřídní servis a vysokou kvalitu služeb. Pokud si vyberete hotel propojený s lázněmi, užijete si bezstarostný pobyt s wellness na dosah ruky.

Nejpohodovější pobyt si užijete v hotelech propojených s lázněmi

Maďarsko ukrývá nespočet lázeňských městeček s termálními prameny, a tak máte opravdu z čeho vybírat. Dokonalý odpočinek v kombinaci s objevováním památek vás čeká přímo v Budapešti. Hlavní maďarská metropole vám nabídne hned několik lázeňských center, ve kterých se vykoupete v bazénech s termální vodou za každého počasí. Vyzkoušejte třeba vyhlášené lázně Széchenyi nebo Gellért.

Mezi oblíbené Maďarské lázně patří Hévíz s velkým termálním jezerem a přilehlými lázněmi, kde vás čekají i vířivky, sauny a masáže. Jako v pohádce si budete připadat v lázních Sárvár, které se chlubí celkovou rozlohou 55 tisíc m². Většina maďarských lázní nabízí i spoustu atrakcí pro děti, jako jsou tobogány, skluzavky nebo hřiště.

Pokud si chcete relax užít opravdu naplno, vyberte z naší nabídky hotelů propojených s lázněmi. Získáte tak možnost si kdykoliv během dne odskočit z lázní na pokoj a naopak, třeba jen v pantoflích a županu. Wellness zónu budete mít na dosah ruky a za hýčkáním se můžete vydat, kdykoliv dostanete chuť.