Maďarsko - hotely propojené s lázněmi

Maďarsko si nejlépe užijete v hotelu, který je přímo propojeném s lázněmi, takže se kdykoli během dne můžete vrátit zpět na pokoj, do restaurace a pak se opět oddávat odpočinku v termální lázeňské vodě.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Gotthard Therme Hotel & Conference je úžasný! Musím pochválit čisté prostředí a bohatou polopenzi, s rodinou jsme ocenili neomezenou konzumaci nealkoholických nápojů. S hotelem je přímo propojené St. Gotthard Spa & Wellness – stačí se převléknout do plavek a županu a za pár minut si můžete užívat vodní skluzavky, hydromasážní vířivky, bazény, sauny a další atrakce. Skvělá je i lokalita, s výbornou dostupností do Rakouska a národního parku Őrség. Pokud nechcete trávit čas jen ve wellness, domluvte si výlet s průvodcem nebo vyjeďte na kole. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží kousek od centra Ostřihomi a je snadno dostupný. Po příjezdu nás přivítal milý personál a dostali jsme pokoj, který vypadal jako na fotkách, čistý a s krásným výhledem na Dunaj a baziliku. Jídlo bylo skvělé, velký výběr a bylo ho hodně. Lázně byly obrovské, plné zážitkových bazénů a také saun ve wellness světě. Děti si užily spoustu zábavy v bazénech i s ostatními dětmi v dětském koutku. A že se nám tady líbilo, dokazuje i otázka mé dcery: “Tati, vrátíme se sem ještě?””

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Maďarsko je evropským královstvím relaxu. Množství termálních lázní v této nedaleké zemi je až k nevíře. Ať už se vydáte za ozdravnou vodou kamkoliv, můžete se spolehnout na prvotřídní servis a vysokou kvalitu služeb. Pokud si vyberete hotel propojený s lázněmi, užijete si bezstarostný pobyt s wellness na dosah ruky.

Nejpohodovější pobyt si užijete v hotelech propojených s lázněmi

Maďarsko ukrývá nespočet lázeňských městeček s termálními prameny, a tak máte opravdu z čeho vybírat. Dokonalý odpočinek v kombinaci s objevováním památek vás čeká přímo v Budapešti. Hlavní maďarská metropole vám nabídne hned několik lázeňských center, ve kterých se vykoupete v bazénech s termální vodou za každého počasí. Vyzkoušejte třeba vyhlášené lázně Széchenyi nebo Gellért.

Mezi oblíbené Maďarské lázně patří Hévíz s velkým termálním jezerem a přilehlými lázněmi, kde vás čekají i vířivky, sauny a masáže. Jako v pohádce si budete připadat v lázních Sárvár, které se chlubí celkovou rozlohou 55 tisíc m². Většina maďarských lázní nabízí i spoustu atrakcí pro děti, jako jsou tobogány, skluzavky nebo hřiště.

Pokud si chcete relax užít opravdu naplno, vyberte z naší nabídky hotelů propojených s lázněmi. Získáte tak možnost si kdykoliv během dne odskočit z lázní na pokoj a naopak, třeba jen v pantoflích a županu. Wellness zónu budete mít na dosah ruky a za hýčkáním se můžete vydat, kdykoliv dostanete chuť.