Luxusní pobyty v Rakousku

Dovolená a odpočinek v luxusních a designových hotelech v Rakousku dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Hotelový personál a služby vám zajistí takový pobyt, z kterého se vám jen těžko bude chtít zpátky domů.

Načítám nabídky...


Dovolená v Rakousku se vždy pojí s prvotřídními službami a pohodlím! Ať už se chcete nechat zlákat památkami a historií Vídně nebo Salzburgu, vyrazit do hor za Alpami nebo Taurami na turistiku nebo v zimě na lyžařský pobyt, Rakousko je vždy skvělá volba!

Pobyt v Rakousku v luxusním hotelu

Abyste si svůj pobyt opravdu užili, vyberte si z naší nabídky luxusních pobytů v Rakousku. Do tohoto výběru se dostalo jen pár hotelů a muselo splnit několik podmínek. Být nositelem 3 či 4 hvězdiček, dále také mít skvělé či vynikající hodnocení od našich zákazníků (alespoň 4/5), opravdu komfortní pokoje a prvotřídní služby, ve většině případů také dlouhou platnost kuponu, abyste si mohli vybírat z mnoha různých termínů a vlastní wellness centrum pro dokonalou relaxaci.

Pokud chcete mít ještě větší jistotu, že váš pobyt bude dokonalý, dívejte se také po značce „Osobně ověřeno “, která je potvrzením toho, že minimálně jeden člen z týmu Travelkingu hotel osobně navštívil a užil si v něm parádní dovolenou.