Romantická dovolená v Maďarsku

Dopřejte si se svou drahou polovičkou chvilku romantiky, relaxace a pohody a vydejte se na nezapomenutelný víkend pro dva. Odpočinete si v hotelovém wellness a vychutnáte si romantickou večeři při svíčkách.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Rozhodně jedno z mých nejoblíbenějších míst! Hotel má krásné, moderní pokoje i design. Na snídani i k večeři tady mají široký výběr jídla. Fantastické je i rozsáhlé wellness a výhled z jeskynního bazénu. Moc doporučuji především párům, které si chtějí užít trochu romantiky a relaxace.”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Uchvátil nás prostorný pokoj, který byl vybaven vším, co jsme potřebovali. Skvěle jsme si odpočinuli v lázních, kde jsme většinu času strávili v léčivé vodě ve venkovních bazénech obklopených zelení. Strava v hotelu nám velmi chutnala, personál byl milý. Pobyt v Termal Hotelu Mesteri doporučuji všem generacím. Vydat se sem můžete za léčbou pohybového ústrojí, anebo se jen tak v chladnějším počasí prohřát v příjemně horké vodě.”

Aneta Kotrlová
Aneta Kotrlová
Zákaznická podpora


Odpočívání ve vířivce a v sauně s vaší polovičkou, procházky historickými městy a posezení se sklenkou dobrého vína v ruce - tomu se říká skutečná romantika. Vydejte se za ní na romantický pobyt do Maďarska, kde vás toto všechno (a ještě mnohem víc) skutečně čeká.

Jak si vybrat nezapomenutelný romantický pobyt v Maďarsku?

Abyste měli jistotu, že si užijete prvotřídní pohodlí a oddych ve vířivce, vyberte si ubytování s wellness. Vstup do sauny nebo k relaxačnímu bazénu tak budete mít zajištěný přímo v ceně pobytu. Ještě víc rozmazlování při masáži, saunových rituálech nebo procedurách si vychutnáte během pobytu v maďarských lázních.

Pokud vy i vaše polovička prahnete po královských službách, přepychových prostorech a netradičních zážitcích, zamiřte na pobyt v obklopení luxusu. Ten si můžete užít například i v Budapešti, kde se o romantiku postarají procházky po břehu Dunaje a posezení v jedné z mnoha místních kaváren. Procedury vám nebudou chybět ani v hlavním městě, užijete si je například v hotelech propojených s termálními lázněmi.