Romantická dovolená v Maďarsku

Dopřejte si se svou drahou polovičkou chvilku romantiky, relaxace a pohody a vydejte se na nezapomenutelný víkend pro dva. Odpočinete si v hotelovém wellness a vychutnáte si romantickou večeři při svíčkách.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Lokalita hotelu je báječná – pobyt v blízkosti zvířat i přírody byl zkrátka fantastický. V hotelu je klidná atmosféra, která se skvěle hodí k jeho okolí. Zaměstnanci byli velmi milí a usměvaví. V hotelové restauraci jsme si pochutnali na lahodných jídlech (nechybí ani nabídka pro děti). Lázně i zastávka vyhlídkového vláčku byly vzdáleny doslova pár kroků. Hotel Vadkert Major *** doporučuji jak rodinám s dětmi, tak i párům, které touží po trošce romantiky. Skvělé zážitky tu čekají na každého!”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Už jsem navštívil spoustu místních i zahraničních hotelů a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen vybavením a servisem, které Resort Park Inn nabízí. Vynikající bylo také all inclusive - snídaně, obědy, večery i odpolední svačinka byly opravdu chutné a s bohatým výběrem. Velkým plusem byla také neomezená konzumace nápojů. S vyhlášenými lázněmi je hotel propojený chodbou, takže si můžete užívat koupání v bazénech, vrátit se na jídlo do hotelu a zase se jít koupat. Můj tip zní, vydejte se sem ve všední dny, kdy je v Sárváru i lázních méně lidí.”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým


Odpočívání ve vířivce a v sauně s vaší polovičkou, procházky historickými městy a posezení se sklenkou dobrého vína v ruce - tomu se říká skutečná romantika. Vydejte se za ní na romantický pobyt do Maďarska, kde vás toto všechno (a ještě mnohem víc) skutečně čeká.

Jak si vybrat nezapomenutelný romantický pobyt v Maďarsku?

Abyste měli jistotu, že si užijete prvotřídní pohodlí a oddych ve vířivce, vyberte si ubytování s wellness. Vstup do sauny nebo k relaxačnímu bazénu tak budete mít zajištěný přímo v ceně pobytu. Ještě víc rozmazlování při masáži, saunových rituálech nebo procedurách si vychutnáte během pobytu v maďarských lázních.

Pokud vy i vaše polovička prahnete po královských službách, přepychových prostorech a netradičních zážitcích, zamiřte na pobyt v obklopení luxusu. Ten si můžete užít například i v Budapešti, kde se o romantiku postarají procházky po břehu Dunaje a posezení v jedné z mnoha místních kaváren. Procedury vám nebudou chybět ani v hlavním městě, užijete si je například v hotelech propojených s termálními lázněmi.