Romantická dovolená v Maďarsku

Dopřejte si se svou drahou polovičkou chvilku romantiky, relaxace a pohody a vydejte se na nezapomenutelný víkend pro dva. Odpočinete si v hotelovém wellness a vychutnáte si romantickou večeři při svíčkách.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Jasných pět hvězdiček. Ohromila mě atmosféra historické budovy hotelu i úžasné okolní prostředí. Je tady čistý vzduch, dokonalé wellness a vstřícný personál. Využil jsem venkovní i vnitřní bazén a moc se mi líbila i možnost udělat si procházku parkem se vzrostlými stromy. A navíc - termální lázně Kehidakustány jsou od hotelu vzdálené jen 2 kilometry (z hotelu vás tam svezou zadarmo). Určitě se sem ještě někdy vrátím!”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu jsme si užili parádní víkendový pobyt. Nadšeni jsme byli z krásného prostorného pokoje s pohodlnou postelí, vynikající bufetové stravy, velkého wellness centra s termálními bazény i saunovým světem, a já osobně i z kosmetické procedury. Potěšila nás i možnost zahrát si bowling a ochutnat místní koktejly. Za návštěvu stojí i místní termální lázně.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Odpočívání ve vířivce a v sauně s vaší polovičkou, procházky historickými městy a posezení se sklenkou dobrého vína v ruce - tomu se říká skutečná romantika. Vydejte se za ní na romantický pobyt do Maďarska, kde vás toto všechno (a ještě mnohem víc) skutečně čeká.

Jak si vybrat nezapomenutelný romantický pobyt v Maďarsku?

Abyste měli jistotu, že si užijete prvotřídní pohodlí a oddych ve vířivce, vyberte si ubytování s wellness. Vstup do sauny nebo k relaxačnímu bazénu tak budete mít zajištěný přímo v ceně pobytu. Ještě víc rozmazlování při masáži, saunových rituálech nebo procedurách si vychutnáte během pobytu v maďarských lázních.

Pokud vy i vaše polovička prahnete po královských službách, přepychových prostorech a netradičních zážitcích, zamiřte na pobyt v obklopení luxusu. Ten si můžete užít například i v Budapešti, kde se o romantiku postarají procházky po břehu Dunaje a posezení v jedné z mnoha místních kaváren. Procedury vám nebudou chybět ani v hlavním městě, užijete si je například v hotelech propojených s termálními lázněmi.