Romantická dovolená v Maďarsku

Dopřejte si se svou drahou polovičkou chvilku romantiky, relaxace a pohody a vydejte se na nezapomenutelný víkend pro dva. Odpočinete si v hotelovém wellness a vychutnáte si romantickou večeři při svíčkách.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel leží kousek od centra Ostřihomi a je snadno dostupný. Po příjezdu nás přivítal milý personál a dostali jsme pokoj, který vypadal jako na fotkách, čistý a s krásným výhledem na Dunaj a baziliku. Jídlo bylo skvělé, velký výběr a bylo ho hodně. Lázně byly obrovské, plné zážitkových bazénů a také saun ve wellness světě. Děti si užily spoustu zábavy v bazénech i s ostatními dětmi v dětském koutku. A že se nám tady líbilo, dokazuje i otázka mé dcery: “Tati, vrátíme se sem ještě?””

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Stáció na mě opravdu zapůsobil a rád jej s čistým svědomím doporučím každému, kdo by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality, a navíc za skvělou cenu. Samotná Budapešť je moc hezká, prohlédnul jsem si centrum města, Országház, tedy budovu parlamentu, Rybářskou baštu a udělal jsem si i procházku po břehu Dunaje. K vidění je toho ale spousta, takže se sem určitě budu chtít ještě vrátit.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým


Odpočívání ve vířivce a v sauně s vaší polovičkou, procházky historickými městy a posezení se sklenkou dobrého vína v ruce - tomu se říká skutečná romantika. Vydejte se za ní na romantický pobyt do Maďarska, kde vás toto všechno (a ještě mnohem víc) skutečně čeká.

Jak si vybrat nezapomenutelný romantický pobyt v Maďarsku?

Abyste měli jistotu, že si užijete prvotřídní pohodlí a oddych ve vířivce, vyberte si ubytování s wellness. Vstup do sauny nebo k relaxačnímu bazénu tak budete mít zajištěný přímo v ceně pobytu. Ještě víc rozmazlování při masáži, saunových rituálech nebo procedurách si vychutnáte během pobytu v maďarských lázních.

Pokud vy i vaše polovička prahnete po královských službách, přepychových prostorech a netradičních zážitcích, zamiřte na pobyt v obklopení luxusu. Ten si můžete užít například i v Budapešti, kde se o romantiku postarají procházky po břehu Dunaje a posezení v jedné z mnoha místních kaváren. Procedury vám nebudou chybět ani v hlavním městě, užijete si je například v hotelech propojených s termálními lázněmi.