Romantická dovolená v Maďarsku

Dopřejte si se svou drahou polovičkou chvilku romantiky, relaxace a pohody a vydejte se na nezapomenutelný víkend pro dva. Odpočinete si v hotelovém wellness a vychutnáte si romantickou večeři při svíčkách.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Bonvital Wellness & Gastro Hotelu Hévíz splnil naše očekávání. Pokoje i wellness jsou moderní a čisté. K snídani i k večeři byl velký výběr jídel. Pokud se vám ráno nechce vstávat, můžete si nechat snídani dovézt na pokoj a polenošit si o něco déle v posteli. Doporučuji zajít si také do Brix Bistra, to je gastronomický zážitek. Za návštěvu stojí i místní farmářské trhy. V okolí Hevízu doporučuji navštívit hrad Sümeg, jeskyni v Tapolce a samozřejmě Keszthely - městečko se zámkem Festetics.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“V hotelu jsme si užili parádní víkendový pobyt. Nadšeni jsme byli z krásného prostorného pokoje s pohodlnou postelí, vynikající bufetové stravy, velkého wellness centra s termálními bazény i saunovým světem, a já osobně i z kosmetické procedury. Potěšila nás i možnost zahrát si bowling a ochutnat místní koktejly. Za návštěvu stojí i místní termální lázně.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Odpočívání ve vířivce a v sauně s vaší polovičkou, procházky historickými městy a posezení se sklenkou dobrého vína v ruce - tomu se říká skutečná romantika. Vydejte se za ní na romantický pobyt do Maďarska, kde vás toto všechno (a ještě mnohem víc) skutečně čeká.

Jak si vybrat nezapomenutelný romantický pobyt v Maďarsku?

Abyste měli jistotu, že si užijete prvotřídní pohodlí a oddych ve vířivce, vyberte si ubytování s wellness. Vstup do sauny nebo k relaxačnímu bazénu tak budete mít zajištěný přímo v ceně pobytu. Ještě víc rozmazlování při masáži, saunových rituálech nebo procedurách si vychutnáte během pobytu v maďarských lázních.

Pokud vy i vaše polovička prahnete po královských službách, přepychových prostorech a netradičních zážitcích, zamiřte na pobyt v obklopení luxusu. Ten si můžete užít například i v Budapešti, kde se o romantiku postarají procházky po břehu Dunaje a posezení v jedné z mnoha místních kaváren. Procedury vám nebudou chybět ani v hlavním městě, užijete si je například v hotelech propojených s termálními lázněmi.