Dovolená v českých horách

Za nezapomenutelnými zážitky nemusíte jezdit daleko. Krkonoše, Jeseníky nebo třeba Beskydy nabízí nekonečné množství výletů, perfektně značené trasy a komfortní ubytování, které pro vás pečlivě vybíráme.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Beskydy jsou úžasné a Beskydský hotel RELAX také. Na Travelkingu si jej zakoupilo už 10 000 zákazníků a mnozí se sem vracejí opakovaně. Je sice pravda, že hotel není nejmodernější, to mu ale každý (včetně mě) dokáže odpustit, protože vše, od příjezdu až do odjezdu, je prostě výborné.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu
Ověřeno Travelkingem

“Sport Art Centrum Hotel nabízí opravdu skvělé vyžití. Ráda bych se sem někdy vrátila, a to nejen kvůli velkému krytému bazénu a wellness se saunou. Užili jsme si například i multifunkční halu s badmintonem. Personál byl velice ochotný a prostorný pokoj disponoval vším potřebným. Hotel se nachází jen pár minut jízdy od Rožnova pod Radhoštěm a dalších turistických cílů v okolí. Doporučuji navštívit Jurkovičovu rozhlednu a Pustevny.”

Zuzana Andělová
Zuzana Andělová
Zákaznická podpora


Za fantastickou dovolenou v horách nemusíte chodit daleko. Stačí se pořádně rozhlédnout u nás a uvidíte, že naše přírodní poklady nabízí množství krásných míst jako stvořených k turistice i cykloturistice po stovkách kilometrů značených tras, které vedou za parádními výhledy. Bohatý výběr hotelů a penzionů nabízející prvotřídní služby je zde samozřejmostí.

Z jakých pobytů v českých horách si můžete vybírat?

Ať už se po Česku chystáte cestovat ve dvojici, nebo plánujete vyrazit na dovolenou s rodinou, vězte, že si z naší nabídky určitě vyberete ideální ubytování. Mnoho hotelů a penzionů nabízí také ubytování s dítětem zdarma, díky čemuž vás celý výlet vyjde levněji. A doma nemusíte nechávat ani svého čtyřnohého miláčka – stačí najít pobyt, kam můžete vzít i vašeho pejska. Výlet v českých horách si tak užijete skutečně s celou rodinou!

Turistické trasy v horách nabízí kromě množství úchvatných výhledů také hodiny procházek. Jestliže máte dobrou kondičku, zeptejte se ve vašem ubytování na možnost zapůjčení jízdního kola a probrázděte hory na dvou kolech.

Po náročné túře neexistuje nic lepšího, než si pořádně odpočinout. Nejlepší úlevu svalům jednoznačně dopřejete v sauně, ve vířivce nebo při masáži, a proto si vyhlédněte ubytování s wellness.

Množství hotelů i penzionů v Česku pro vás osobně ověřili členové Travelking týmu a vracejí se z nich jen spokojení zákazníci. Chcete se i vy ubytovat v takto ověřeném ubytování? Vybírejte si z nabídky našich osobně ověřených pobytů.

Kam u nás vyrazit na hory?

Množstvím majestátných vrcholů a turistických atrakcí vás zlákají Krkonoše s nejvyšší českou horou Sněžkou (1 603,3 m n. m.).

Za návštěvu stojí také Jeseníky s vrchem Praděd (1 491 m n. m.) a se slavnými Priessnitzovými lázněmi.

O něco východněji a blíže ke Slovensku se rozprostírají Beskydy s množstvím přírodních i architektonických památek. Jen tady můžete navštívit pohádkové Pustevny navrhnuté Dušanem Jurkovičem, Stezku korunami stromů s názvem Stezka Valaška či nejvyšší Lysou horu (1 324 m n. m.).

Že už všechny zmiňované hory znáte? Vydejte se do méně známých Bílých Karpat na hranicích se Slovenskem a poznejte všechny jejich krásy.