Dovolená ve městě Cerklje na Gorenjskem

Nejsou rušná střediska nic pro vás? Pak je dovolená ve slovinském městečku Cerklje na Gorenjskem tou pravou. Letovisko leží v Lublaňské kotlině, kousek od Kamnicko-Savinjských Alp. Největším lákadlem této lokality je samozřejmě krásná příroda, která tak trochu leží ve stínu Julských Alp. Vyberte si pobyt v Cerklje na Gorenjskem a užijte si poklidnou dovolenou.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle podívat na pobyty v dojezdové vzdálenosti?

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Vísku Cerklje na Gorenjskem najdete na severu Slovinska u hranic s Rakousem, pod Kamnicko-Savinjskými Alpami. Díky své skvělé poloze může být návštěva Cerklje na Gorenjskem milým zpestřením cesty do Itálie či Chorvatska. Pokud však nejsou dlouhé jízdy v autě nic pro vás, můžete si svou zaslouženou dovolenou užít přímo tady.

V Cerklje na Gorenjskem na vás čeká spousta výletních cílů

  • Cerklje na Gorenjskem je výchozím bodem mnoha turistických i cyklistických stezek, jako je například Vodní cesta Kamnicko-Savinjskými Alpami vedoucí podél pramenů, řek, jezer a vodopádů.

  • Spoustu vyžití pro páry, ale i rodiny s dětmi, nabízí areál Krkavec. Během léta si tu užijete turistiku a také zábavu v adrenalinovém parku. Nechte děti řádit na trampolínách, zahrajte si golf nebo zkuste zběsilou jízdu na nafukovacích kruzích. V zimě Krvavec nabízí 30 kilometrů upravených sjezdovek.

  • Dalším zajímavým lákadlem je skvěle zachovalý zámek Strmol z 15. století , který je obklopený voňavým lesem a jezerem.

  • Pokud vám bude chybět ruch velkoměsta, zajeďte si do Lublaně. Hlavní město Slovinska je od vísky vzdáleno pouze půl hodinu jízdy autem.