Wellness pobyty ve Vysokých Taurách

Užijte si dokonalou horskou dovolenou ve Vysokých Taurách, největším národním parku ve střední Evropě. Obklopeni nádhernou přírodou si užijete nejen lyžování a horskou turistiku, ale i relax ve wellness centrech, která jsou v této oblasti hojně rozšířená. Vyberte si některý z wellness pobytů ve Vysokých Taurách a hoďte starosti všedního dne za hlavu.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu jsme byli opravdu nadšení. Atmosféra lázeňského Bad Gasteinu ve spojení s okolními horami je úžasná. Samotný hotel uspokojí i náročnější klientelu. Každý den jsme se těšili na bohaté snídaně a velmi chutné večeře. Nesmím zapomenou ani na wellness, kde jsme si každý den odpočinuli. Lokalita je ideální pro nejrůznější výlety do okolí, ať už v zimě či v létě. Věřím, že i kdyby nám nevyšlo počasí, tak si pobyt díky termálnímu bazénu užijeme.”

Štepán Pospíšilík
Štepán Pospíšilík
Vedoucí marketingového týmu
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si i přes špatné počasí moc užili. Personál hotelu byl moc milý a snadno jsme se dorozuměli anglicky. Všechno, co jsme měli v balíčku, nám sami hned nabídli. Pokoj byl naprosto dostačující, čistý a pohodlný. Příjemným bonusem byl balkón. Největší pecka byla určitě strava – na všem jsme si moc pochutnali a jídla bylo tolik, že jsme ho skoro ani nemohli všechno sníst. Z balíčku jsme využili hlavně slevovou kartu SommerCard, díky které jsme měli na spoustu míst vstup zdarma. A největší zážitek? Rozhodně vysokohorská silnice Grossglockener Hochalpenstrasse. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tým


Vysoké Taury jsou největším národním parkem ve střední Evropě a jejich nádherná příroda okouzlí všechny milovníky horské turistiky a zimních sportů. Po lyžování, zdolávání horských hřebenů a jiných aktivitách můžete načerpat energii a zregenerovat tělo v místních wellness centrech.

Vysoké Taury - jedinečné zážitky v horské přírodě

Národní park Vysoké Taury se proslavil zejména jako ráj horských turistů. S 551 horskými jezery, 342 ledovci a 266 třítisícovkami je opravdu stále co objevovat. Pokud máte rádi výzvy, můžete zdolat i nejvyšší horu Rakouska, Großglockner. Nechybí ani vysokohorská silnice s překrásným výhledem pro cyklisty.

Lyžaři doslova nebudou vědět kam dřív skočit, rozsáhlé ski areály uspokojí i ty nejnáročnější sportovce. Populární je zejména údolí Gastein se sjezdovkami pro rodiny i na adrenalinovou jízdu, ledovec Kitzsteinhorn s ohromujícím výhledem nebo středisko Ankogel s více než 12 km sjezdovek.

Pokud si chcete na dovolené hlavně odpočinout, odměňte se některým z wellness pobytů, na kterém budete mít vířivku, saunu či různé relaxační procedury jen pár kroků od pokoje. Kromě toho můžete navštívit lázeňské městečko Bad Gastein, které vás okouzlí krásnou architekturou. Hlavním lákadlem města jsou skalní lázně, kde budete mít přímo z horkého bazénu výhled na majestátní stěny okolních hor.