Wellness pobyty v Bogácsi

Zamávejte práci a starostem a dejte přednost nerušenému relaxu ve vyhlášených termálních lázních. Vydejte se za ním do Maďarska, které je lázněmi doslova poseto, a vyberte si třeba wellness pobyt v Bogácsi. Léčivá sirná voda, bazény i vodní atrakce vám udělají dobře po těle i po duši. Věřte, že vracet se budete s úsměvem od ucha k uchu.

Načítám nabídky...


Maďarské termální lázně Bogács lákají návštěvníky z širokého okolí na spoustu vodních atrakcí, léčivé prameny i všudypřítomný klid. Vydejte se objevit tento maďarský ráj i vy. Užijete si tu jedinečný komfort, pohodu a odpočinek, o kterém sníte. Zvolte si jeden z wellness pobytů v Bogásci a dopřejte si zasloužený relax se sklenkou regionální tokajského vína.

Termální koupaliště v Bogácsi – odpočinek nedaleko Bukových hor

Maďarsko ukrývá tolik lázeňských měst, že byste měli problém je všechny spočítat. Jedním z nich jsou i termální lázně Bogács. A proč zvolit k rekreaci právě tuto lokalitu? Termální koupaliště Bogács vám nabídne 9 bazénů, z nichž 6 je napuštěno léčivou vodou s obsahem vápníku, hořčíku a dalších tělu prospěšných látek. Místní sirnaté prameny pomohou léčit problémy s pohybovým aparátem či kožní a gynekologická onemocnění.

K relaxu ve venkovních i krytých bazénech se navíc přidávají i vodní atrakce pro děti, jakou jsou skluzavky nebo tobogány, které potěší nejednoho malého milovníka vody. Dospělí zase ocení širokou nabídku masáží a procedur, které ještě podpoří ozdravný pobyt a doplní energii. Samozřejmostí je i dostatek stánků s občerstvením nebo hotely propojené s lázněmi.

Kam vyrazit v okolí Bogácsu? Nedaleko lázeňského města se rozprostírá nádherný národní park Bukové hory, pro který jsou typické krápníkové jeskyně, husté lesy a bohatá flóra. Oblast přímo vybízí k příjemným procházkám i turistice. Nezapomenutelným zážitkem pro vás bude také návštěva města Eger, které proslulo historickými památkami i termálními lázněmi.