Wellness pobyty pro tři osoby

Chcete jet na odpočinkovou dovolenou, ale klasický dvoulůžkový pokoj je vám málo, protože jedete ve třech? Žádný problém!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Thermana Park Laško **** byl fantastický. Hned po příchodu mě okouzlili otevřené prostory, moderní design a dokonalá čistota. Pokoj byl prostorný, skvěle vybavený a byl v něm klid. Díky kvalitní matraci jsem se každou noc báječně vyspal. V okolí je spousta parádních výletních cílů, ovšem díky obrovskému vodnímu parku s wellness si pobyt užijete za každého počasí. Relaxovat můžete jak v saunách či vířivkách, tak v krásné okolní přírodě. Vynikající bufetová polopenze daleko předčila moje očekávání a výborný personál se o nás skvěle postaral. ”

Zoltan Horvath
Zoltan Horvath
Vedoucí obchodního týmu pro Maďarsko
Ověřeno Travelkingem

“Ať už strávíte čas na hotelu nebo v jeho okolí, vždy si užijete plno skvělých zážitků. Bohinj Eco Hotel je opravdu veliký, takže vždy najdete volný pokoj. Díky bohaté nabídce wellness a přilehlém aquaparku s množstvím atrakcí, si užijete zábavu a relaxaci i během deštivých dnů. Pokud vám bude počasí přát, udělejte si výlet do hor, na kolech nebo si užívejte vodní radovánky v nejkrásnějších jezerech Slovinska. Spokojeni jsme byli nejen se službami, ale i se stravou a vstřícným personálem. Největším zážitkem pro nás ale byla jízda na paddleboardech na průzračném Bohinjském jezeře.”

František Jordán
František Jordán
Marketingový tým


Toužíte po odpočinkové dovolené s přáteli nebo celou rodinou? Jak je libo! U nás najdete širokou nabídku wellness pobytů pro tři osoby, a tak si za relaxem můžete vyrazit s kýmkoliv budete chtít. Ubytujete se v komfortních trojlůžkových pokojích s wellness centrem na dosah.

Wellness pobyty pro tři osoby – na co se můžete těšit?

Na wellness pobytu pro tři osoby si užijete ničím nerušený relax v krásném prostředí. Pokud si vyberete pobyt s neomezeným wellness, čekají vás dokonalé zážitky. Jedině tak si totiž budete moci dopřát saunu, vířivku nebo termální bazén, kdykoliv dostanete chuť.

Řada ubytování vám nabídne také masáže a nejrůznější procedury, které prospějí vašemu zdraví. Svěřte se do rukou profesionálů a nechte se hýčkat. S takovou se vrátíte z dovolené plní energie a s širokým úsměvem na tváři.

Ještě větší dávku odpočinku vám přinese pobyt v lázních. Můžete zůstat v Česku a vyrazit na pobyt do Karlových Varů či Mariánských Lázní. V zahraničí je vládcem relaxu bezpochyby Maďarsko, které vám nabídne obrovské množství termálů s prvotřídní péčí. Zkuste Budapešť, Sárvár nebo Hévíz.