Wellness pobyty pro tři osoby

Chcete jet na odpočinkovou dovolenou, ale klasický dvoulůžkový pokoj je vám málo, protože jedete ve třech? Žádný problém!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází hned u pobřežní promenády a oblázkové pláže. Mezi vodní atrakce patří vnitřní a venkovní bazén a samozřejmě moře. Pokoj byl prostorný s velkým balkonem a výhledem na moře i ostrov Pag. Skvěle jsem si v něm odpočinul, zvláště díky dobré klimatizaci. Jídlo formou all inclusive bufetů bylo dobré. Alkoholické a nealkoholické nápoje jsou v ceně od rána do večera, takže se během dovolené nemusíte bát ani žízně. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou opravdu výjimečnou částí Chorvatska, kterou doporučuji navštívit lodí Marino.”

Norbert Handra
Norbert Handra
Obchodní tým


Toužíte po odpočinkové dovolené s přáteli nebo celou rodinou? Jak je libo! U nás najdete širokou nabídku wellness pobytů pro tři osoby, a tak si za relaxem můžete vyrazit s kýmkoliv budete chtít. Ubytujete se v komfortních trojlůžkových pokojích s wellness centrem na dosah.

Wellness pobyty pro tři osoby – na co se můžete těšit?

Na wellness pobytu pro tři osoby si užijete ničím nerušený relax v krásném prostředí. Pokud si vyberete pobyt s neomezeným wellness, čekají vás dokonalé zážitky. Jedině tak si totiž budete moci dopřát saunu, vířivku nebo termální bazén, kdykoliv dostanete chuť.

Řada ubytování vám nabídne také masáže a nejrůznější procedury, které prospějí vašemu zdraví. Svěřte se do rukou profesionálů a nechte se hýčkat. S takovou se vrátíte z dovolené plní energie a s širokým úsměvem na tváři.

Ještě větší dávku odpočinku vám přinese pobyt v lázních. Můžete zůstat v Česku a vyrazit na pobyt do Karlových Varů či Mariánských Lázní. V zahraničí je vládcem relaxu bezpochyby Maďarsko, které vám nabídne obrovské množství termálů s prvotřídní péčí. Zkuste Budapešť, Sárvár nebo Hévíz.