Wellness pobyty pro jednoho

Potřebujete si odpočinout od všeho a všech? Vyrazte na wellness pobyt pro jednoho! Užijte si klidu, příjemných procházek i nerušené relaxace v sauně a vířivce. Garantujeme vám, že se z dovolené vrátíte jako znovuzrození!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Most Slávy *** jsme si užili na maximum. Díky bohaté polopenzi jsme nemuseli řešit stravu, wellness centrum s bazénem a saunou nám umožnilo na chvíli vydechnout a příjemný pokoj s útulnou atmosférou nám poskytl zázemí pro objevování dalšího kousku světa. Jako milovníky přírody nás potěšilo, že se hned za hotelem tyčí Strážovské vrchy, které jsou plné turistických tras a lákají na procházky s krásnými výhledy do údolí. Navíc jsme to měli blízko i do města Trenčín, kde nás oslovil mohutný středověký hrad. Pobytu zkrátka nic nechybělo. Přijďte si i vy užít relax ve stylu filmových hvězd! ”

Aneta Šmejcová
Aneta Šmejcová
Senior copywriter
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Růže **** jsme si skvěle užili. Hotel se nachází v dobré lokalitě s možností parkování přímo u budovy. Personál byl velmi milý a vnímavý k potřebám hostů. Velkým pozitivem je pestrá nabídka relaxačních a ozdravných procedur, které jsou prováděné na vysoké úrovni (zejména masáž zad byla opravdu příjemná). Snídaně i večeře byly velmi chutné, pestré a čerstvé. V pokoji nám k naprostému komfortu nic nechybělo, interiéry jsou navíc dobře udržované, i když není vybavení úplně nejnovější. Do hotelu bych se určitě rád ještě vrátil.”

Nikodem Jacuk
Nikodem Jacuk
Obchodní tým


Moc rádi byste si odpočinuli na wellness pobytu, ale nikdo z rodiny, kamarádů či známých nemá zrovna čas? Nenechte se ochuzovat o cestovatelské zážitky a vyrazte na pobyt pro jednoho. Věřte, že k tomu, abyste si pobyt užili naplno, nikoho dalšího nepotřebujete!

Kam na wellness pobyt pro jednoho?

Jet na wellness pobyt bez doprovodu může být vlastně velká výhra. Dovolená bude čistě ve vaší režii a především se budete moci soustředit jen sami na sebe a nerušenou relaxaci. Nechte se hýčkat například v Karlových Varech, kde máme v nabídce pobyty na míru šité sólo cestovatelům. Projdete se po kolonádách, lázně si prohlédnete z oblíbených vyhlídek a po vyhlášeném zákusku v Grandhotelu Pupp stačí jenom obléct župan a vychutnávat si zasloužený odpočinek ve wellness.

Jako v bavlnce si budete připadat také v Mariánských Lázních, které vás okouzlí komornější, ale o to více relaxační atmosférou. Během výletů do spousty blízkých výletních cílů si snadno vyčistíte hlavu. Baterky si pak dobijete v sauně, vířivce nebo během příjemné masáže.

Láká vás spíš zahraničí? Pak zavítejte na wellness pobyt pro jednoho na Slovensko. Čas mezi relaxací a vynikajícím jídlem můžete využít k objevování krás slovenské přírody a měst.