Wellness pobyty pro jednoho

Potřebujete si odpočinout od všeho a všech? Vyrazte na wellness pobyt pro jednoho! Užijte si klidu, příjemných procházek i nerušené relaxace v sauně a vířivce. Garantujeme vám, že se z dovolené vrátíte jako znovuzrození!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt se nesl v příjemném duchu. Pokoj byl krásný, polopenze chutná a byly jsme s ní spokojené. Personál byl velmi milý, především paní recepční, pan číšník a vrchní sestra. Wellness bylo menší, ale dostačující a užily jsme si také procedury. Příroda v Mariánských Lázních a okolí je moc pěkná, jen škoda, že zrovna nasněžilo. Během hezkého počasí bychom si ji určitě užily více. Skvělým zážitkem pro mě byla ochutnávka místního piva z minipivovaru.”

Veronika Császárová
Veronika Császárová
Zákaznická podpora
Ověřeno Travelkingem

“V Karlových Varech snad není exkluzivnější místo, kde se můžete ubytovat, než naproti Mlýnské kolonády. I bez toho je ale hotel úžasným místem pro odpočinek. Disponuje totiž vlastním minerálním pramenem a využívá jej k lázeňským procedurám, které jsou, stejně jako ostatní služby v hotelu, na vysoké úrovni. Čistota a preciznost jsou zde samozřejmostí. Osobně se mi také velice líbil čajový salonek, kde jsou denně k dispozici čtyři druhy prvotřídních čajů.”

Jozef Benovič
Jozef Benovič
Obchodní tým


Moc rádi byste si odpočinuli na wellness pobytu, ale nikdo z rodiny, kamarádů či známých nemá zrovna čas? Nenechte se ochuzovat o cestovatelské zážitky a vyrazte na pobyt pro jednoho. Věřte, že k tomu, abyste si pobyt užili naplno, nikoho dalšího nepotřebujete!

Kam na wellness pobyt pro jednoho?

Jet na wellness pobyt bez doprovodu může být vlastně velká výhra. Dovolená bude čistě ve vaší režii a především se budete moci soustředit jen sami na sebe a nerušenou relaxaci. Nechte se hýčkat například v Karlových Varech, kde máme v nabídce pobyty na míru šité sólo cestovatelům. Projdete se po kolonádách, lázně si prohlédnete z oblíbených vyhlídek a po vyhlášeném zákusku v Grandhotelu Pupp stačí jenom obléct župan a vychutnávat si zasloužený odpočinek ve wellness.

Jako v bavlnce si budete připadat také v Mariánských Lázních, které vás okouzlí komornější, ale o to více relaxační atmosférou. Během výletů do spousty blízkých výletních cílů si snadno vyčistíte hlavu. Baterky si pak dobijete v sauně, vířivce nebo během příjemné masáže.

Láká vás spíš zahraničí? Pak zavítejte na wellness pobyt pro jednoho na Slovensko. Čas mezi relaxací a vynikajícím jídlem můžete využít k objevování krás slovenské přírody a měst.