Wellness pobyty pro jednoho

Potřebujete si odpočinout od všeho a všech? Vyrazte na wellness pobyt pro jednoho! Užijte si klidu, příjemných procházek i nerušené relaxace v sauně a vířivce. Garantujeme vám, že se z dovolené vrátíte jako znovuzrození!

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Lepší umístění hotelu v Karlových Varech jsme si ani nemohli přát! Personál byl velmi ochotný a vybavení hotelu bylo do nejmenšího detailu přizpůsobeno hostům, kteří přijeli na lázeňský pobyt. Pokoj byl prostorný a čistý. Potěšily nás maličkosti jako mísa s ovocem či župany. Snídaně byly bohaté a večeře chutné. Procedury, které jsme vyzkoušeli, nám dodaly energii na prohlídku lázní. Centrum města je z hotelu vzdálené jen pár kroků, takže jsme si mohli vychutnat procházku s nočním osvětlením podél řeky i posezení s nápoji v parku vedle Sadové kolonády. ”

Fanni Soós
Fanni Soós
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“V Karlových Varech jsme byli poprvé a pobyt se nám velmi líbil. Hotel stojí v pěkné části nedaleko centra s kolonádami a výhledem na okolní hotely a do přírody. Na pobytu mě nejvíce nadchly procedury - koupel a masáž, příjemná byla i relaxace ve wellness centru s bazénem a vířivkou nebo posezení v kavárně. Pokoj byl opravdu prostorný, pohodlné postele a balkon s posezením byly příjemným bonusem. Za výlet rozhodně stojí centrum Varů, kolonády nebo nedaleká Plzeň s pivovarem.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Moc rádi byste si odpočinuli na wellness pobytu, ale nikdo z rodiny, kamarádů či známých nemá zrovna čas? Nenechte se ochuzovat o cestovatelské zážitky a vyrazte na pobyt pro jednoho. Věřte, že k tomu, abyste si pobyt užili naplno, nikoho dalšího nepotřebujete!

Kam na wellness pobyt pro jednoho?

Jet na wellness pobyt bez doprovodu může být vlastně velká výhra. Dovolená bude čistě ve vaší režii a především se budete moci soustředit jen sami na sebe a nerušenou relaxaci. Nechte se hýčkat například v Karlových Varech, kde máme v nabídce pobyty na míru šité sólo cestovatelům. Projdete se po kolonádách, lázně si prohlédnete z oblíbených vyhlídek a po vyhlášeném zákusku v Grandhotelu Pupp stačí jenom obléct župan a vychutnávat si zasloužený odpočinek ve wellness.

Jako v bavlnce si budete připadat také v Mariánských Lázních, které vás okouzlí komornější, ale o to více relaxační atmosférou. Během výletů do spousty blízkých výletních cílů si snadno vyčistíte hlavu. Baterky si pak dobijete v sauně, vířivce nebo během příjemné masáže.

Láká vás spíš zahraničí? Pak zavítejte na wellness pobyt pro jednoho na Slovensko. Čas mezi relaxací a vynikajícím jídlem můžete využít k objevování krás slovenské přírody a měst.