Wellness pobyty na Lipně

Dopřejte si chvíle relaxu u třpytící se hladiny Lipna. Jihočeské moře vám nabídne nespočet příležitostí k aktivnímu i pasivnímu odpočinku. Na své si tu přijdou milovníci přírody, nadšenci do sportů i romantici, kteří nedají dopustit na soukromou vířivku. Vyberte si jeden z našich wellness pobytů na Lipně a těšte se na nezapomenutelné momenty s vašimi blízkými.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Orsinu byl skvělým gurmánským zážitkem přímo u břehu Lipna. Všechny prostory byly velmi moderní a personál pozorný a milý. V našem pokoji nás nejvíce nadchla terasa s posezením a skvělým výhledem. Parádní bylo také wellness s bazénem a saunou, kam si člověk po celém dni plném výletu mohl jít odpočinout. Hotel má dokonce i svou písečnou pláž s lehátky přímo u vody. Bezesporu nejlepší však byla polopenze. Všechna jídla, která jsme ochutnali, byla naprosto vynikající.”

Nikol Chrástová
Nikol Chrástová
Marketingový tým


Dovolená na Lipně je zážitkem, na který jen tak nezapomenete. Přímo u největšího umělého jezera v Česku na vás čeká spousta možností vyžití. Věnovat se tu můžete nejrůznějším sportům, odpočinku na pláži i ochutnávání lokální gastronomie. Lipno a Šumava jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi. Nabízí se i možnost pobytu s dítětem zdarma.

Na Lipno za wellness i sportovním vyžitím

Lipno a jeho okolí je turisticky často vyhledávanou lokalitou. A není divu. Příjemné letní koupání, nádherná příroda na Šumavě i wellness pobyty na Lipně jsou lákavé snad pro každého. Dovolenou na Lipně si užijí rodiny s dětmi, páry i senioři. Milovníci přírody, historie, romantiky i adrenalinu si tu přijdou na své. Ať už však Lipno navštívíte z jakéhokoliv důvodu, wellness pobyt vám přijde vhod vždy. Odpočívat můžete v sauně, vířivce nebo na masáži. Neomezené wellness můžete proložit výlety do šumavských lesů a dopřát si tak opravdu kvalitní oddych se vším všudy.

Kam podniknout výlet v okolí Lipna? Až budete mít prochozené bezprostřední okolí nádrže, určitě si naplánujete cestu k jedné z oblíbených atrakcí – Stezce korunami stromů, ze které získáte nádherný výhled na šumavskou krajinu i samotné Lipno. Fanoušci adrenalinu ocení bobovou dráhu nebo lanové centrum. V případě nepřízně počasí můžete zavítat také do aquaparku.

Ze všeho nejvíce vás nadchne především lipenská příroda. Do Národního parku Šumava to máte nedaleko, a tak můžete podnikat celodenní výlety na čerstvém vzduchu. Divoká šumavská příroda vám nabídne třicet naučných stezek, stovky kilometrů cyklotras, osm ledovcových jezer i nespočet výletů za turistickými cíli. Cestovat tu můžete pěšky, na kole, po vodě, se psem i na lyžích. Šumava a její krásy jsou vám navíc otevřeny po celý rok.