Wellness pobyty na Oravě

Co vznikne, když se spojí všechny atraktivní slovenské lokality? Orava! Potkávají se tu pohoří Malá Fatra, Chočské vrchy nebo Západní Tatry. Historické památky, malebná krajina, příležitosti k odpočinku i aktivnímu pobytu – zkrátka tu máte vše, co od dokonalé dovolené čekáte. Vyberte si wellness pobyt na Oravě a objevte i vy jeden z nejnavštěvovanějších regionů Slovenska.

Načítám nabídky...


Hledáte-li idylické místo k odpočinku a poznání, vydejte se na slovenskou Oravu. Leží nedaleko českých a polských hranic na severním Slovensku a střetávají se tu atraktivní turistické oblasti Malá Fatra, Chočské vrchy nebo Západní Tatry. Vypravit se tu můžete za vysokohorskou turistikou nebo lyžováním. Navrch tu budete mít také spoustu zajímavostí, které můžete objevovat. To vše díky wellness pobytu na Oravě.

Wellness pobyty na Oravě jako vstupenka do kouzelné přírody

Proč vyrazit za relaxem právě na Oravu? Dopřejete si tu odpočinek v obklopení nádherné malebné přírody, do které se kdykoliv můžete vydat na procházku. K tomu budete mít i vše, co si pod ničím nerušeným relaxu dokážete představit. Privátní vířivku, finskou saunu nebo hotelový bazén s termální vodou. Nechybí ani aquaparky, ve kterých si spoustu legrace užijí celé rodiny s dětmi. Rozhodně se vyplatí navštívit třeba AquaRelax Dolný Kubín.

Orava je mezi turisty oblíbenou destinací také proto, že nabízí spoustu zábavy po celý rok. Zatímco v létě máte jako na dlani spoustu turistických i cykloturistických tras, v zimě můžete využít služeb vyhlášených ski areálů. Za zkoušku stojí třeba Ski areál ORAVA SNOW nebo Ski park Kubínska Hoľa. Z extra služeb oceníte například úschovnu lyží nebo parkování zdarma.

Největším lákadlem regionu je proslulá Oravská přehrada, která představuje skvělé místo k letní rekreaci. Vykoupete se tu, přeplujete ji na vyhlídkové lodi nebo si vyzkoušíte jeden z adrenalinových sportů. Nemenší pozornost turistů přitahuje také Oravský hrad, který patří mezi nejkrásnější na celém Slovensku. Minout byste neměli ani naučnou stezku Oravská lesná a zdejší lesní železnici.