Víkendové pobyty v Rakousku

Rakousko láká své návštěvníky na krásnou přírodu, impozantní hory, města plná památek i vynikající gastronomii. Obrovskou výhodou je, že spousta atraktivních rakouských destinací leží jen kousek od českých hranic. Vydejte se na víkend v Rakousku a užijte si pobyt přesně podle vašich představ.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Na pobytu jsme byli moc spokojení. Extra nás potěšil osobní přístup hotelu, když jsme přijeli na ubytování pozdě večer a na pokojích nás, navzdory promeškané večeři, čekala obložená studená mísa. Hotel má perfektní polohu, a tak jsme zvládli navštívit Hallstatt, ledovec Dachstein i okolní jezera.”

Zuzana Marečková
Zuzana Marečková
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“S pobytem v Hotelu Payerbacherhof jsme byli spokojeni. Pokoj byl prostorný, útulně zařízený a potěšil mě v něm koutek s varnou konvicí, kde byla k dispozici káva, čaj a horká čokoláda. Hotel má velmi krásnou zahradu, kde se můžete procházet nebo si tu jen tak posedět a načerpat energii. Wellness centrum je menší, ale zato nové. Ve vířivce a sauně jsme si skvěle zarelaxovali po náročné túře. Městečko i samotné okolí je velmi krásné a není zde nouze o výlety jak pro páry, tak rodiny s dětmi.”

Cindy Kapounková
Cindy Kapounková
Zákaznická podpora


Rakousko je vskutku okouzlující země jako stvořená pro dokonalou dovolenou v jakémkoliv ročním období. Ať už dáváte přednost zimním sportům, turistice, navštěvování památek nebo odpočinku v lázních, u našich jižních sousedů si všeho užijete dosyta. Není nad čím váhat – vyberte si víkendový pobyt v Rakousku a využijte volné dny k poznávání všech krás, které tato zajímavá země nabízí.

Na hory v zimě i v létě

Rakousko je značně hornatou zemí, vždyť více než 60 % jeho rozlohy zaujímají pohoří. Ve vyšších nadmořských výškách zde najdete lyžařská střediska, která se pyšní jak ideálními sněhovými podmínkami od podzimu do jara, tak nejmodernějšími lanovkami a vleky. Čekají zde na vás kilometry dlouhé sjezdovky všech obtížností a po většinu roku také příjemné horské sluníčko. Lyžování v Rakousku si zkrátka užije každý milovník sněhu!

Stále více turistů ovšem rakouské hory navštěvuje také mimo zimní sezónu a není se čemu divit. Hory jsou zde protkány turistickými trasami, které vás dovedou až na impozantní vrcholy s ikonickými kříži nebo třeba ke průzračným alpským jezerům, kde se během letní dovolené v Rakousku dokonce i vykoupete.

Ať už si hory raději užíváte v zimě, nebo v létě, zajisté po náročném dni plném aktivit oceníte, když si budete moci odpočinout v hotelovém wellness. Ve vířivce, bazénu anebo sauně dáte svým svalům šanci na poctivou regeneraci a rychle zapomenete na všechny starosti všedních dnů. Z víkendu v Rakousku se pak vrátíte plní úžasných zážitků i nové energie!