Víkendové pobyty v Rakousku

Rakousko láká své návštěvníky na krásnou přírodu, impozantní hory, města plná památek i vynikající gastronomii. Obrovskou výhodou je, že spousta atraktivních rakouských destinací leží jen kousek od českých hranic. Vydejte se na víkend v Rakousku a užijte si pobyt přesně podle vašich představ.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Ať už vás láká objevování historických míst či horská turistika, Pension Bachseitenhof je dobrým výchozím bodem pro obojí. Užijete si klid od civilizace s krásným výhledem na rakouskou krajinu, ale zároveň máte autobusem či autem dostupné město. V menším, ale útulném a čistém pokoji alpského stylu vám nebude nic chybět. Gurmáni si pochutnají na typicky rakouských pokrmech servírovaných při večeři či na bufetových snídaních z místních surovin. Do pensionu bych se s chutí vrátila!”

Kateřina Vašátková
Kateřina Vašátková
Zákaznická podpora


Rakousko je vskutku okouzlující země jako stvořená pro dokonalou dovolenou v jakémkoliv ročním období. Ať už dáváte přednost zimním sportům, turistice, navštěvování památek nebo odpočinku v lázních, u našich jižních sousedů si všeho užijete dosyta. Není nad čím váhat – vyberte si víkendový pobyt v Rakousku a využijte volné dny k poznávání všech krás, které tato zajímavá země nabízí.

Na hory v zimě i v létě

Rakousko je značně hornatou zemí, vždyť více než 60 % jeho rozlohy zaujímají pohoří. Ve vyšších nadmořských výškách zde najdete lyžařská střediska, která se pyšní jak ideálními sněhovými podmínkami od podzimu do jara, tak nejmodernějšími lanovkami a vleky. Čekají zde na vás kilometry dlouhé sjezdovky všech obtížností a po většinu roku také příjemné horské sluníčko. Lyžování v Rakousku si zkrátka užije každý milovník sněhu!

Stále více turistů ovšem rakouské hory navštěvuje také mimo zimní sezónu a není se čemu divit. Hory jsou zde protkány turistickými trasami, které vás dovedou až na impozantní vrcholy s ikonickými kříži nebo třeba ke průzračným alpským jezerům, kde se během letní dovolené v Rakousku dokonce i vykoupete.

Ať už si hory raději užíváte v zimě, nebo v létě, zajisté po náročném dni plném aktivit oceníte, když si budete moci odpočinout v hotelovém wellness. Ve vířivce, bazénu anebo sauně dáte svým svalům šanci na poctivou regeneraci a rychle zapomenete na všechny starosti všedních dnů. Z víkendu v Rakousku se pak vrátíte plní úžasných zážitků i nové energie!