Víkendové pobyty v Rakousku

Rakousko láká své návštěvníky na krásnou přírodu, impozantní hory, města plná památek i vynikající gastronomii. Obrovskou výhodou je, že spousta atraktivních rakouských destinací leží jen kousek od českých hranic. Vydejte se na víkend v Rakousku a užijte si pobyt přesně podle vašich představ.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si i přes špatné počasí moc užili. Personál hotelu byl moc milý a snadno jsme se dorozuměli anglicky. Všechno, co jsme měli v balíčku, nám sami hned nabídli. Pokoj byl naprosto dostačující, čistý a pohodlný. Příjemným bonusem byl balkón. Největší pecka byla určitě strava – na všem jsme si moc pochutnali a jídla bylo tolik, že jsme ho skoro ani nemohli všechno sníst. Z balíčku jsme využili hlavně slevovou kartu SommerCard, díky které jsme měli na spoustu míst vstup zdarma. A největší zážitek? Rozhodně vysokohorská silnice Grossglockener Hochalpenstrasse. :)”

Kristýna Kodrlová
Kristýna Kodrlová
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Na hotelu Unterberghof se nám líbila jeho rodinná atmosféra a milý přístup personálu. Ubytováni jsme byli ve velkém pokoji, který přesně odpovídal fotografiím v nabídce. Jediné malé minus bych dala za skromnější výběr při snídaních. Kromě toho jsme ovšem byli s jídlem velmi spokojení a moc nám chutnalo. Okolí je plné atrakcí pro děti, takže tento hotel doporučuji i pro rodinnou dovolenou. Navštívit můžete největší ledovou jeskyni na světě Eisriesenwelt nebo si vybrat z bezplatných aktivit v nabídce Flachau Summer Card. ”

Nikola Průdková
Nikola Průdková
Finanční tým


Rakousko je vskutku okouzlující země jako stvořená pro dokonalou dovolenou v jakémkoliv ročním období. Ať už dáváte přednost zimním sportům, turistice, navštěvování památek nebo odpočinku v lázních, u našich jižních sousedů si všeho užijete dosyta. Není nad čím váhat – vyberte si víkendový pobyt v Rakousku a využijte volné dny k poznávání všech krás, které tato zajímavá země nabízí.

Na hory v zimě i v létě

Rakousko je značně hornatou zemí, vždyť více než 60 % jeho rozlohy zaujímají pohoří. Ve vyšších nadmořských výškách zde najdete lyžařská střediska, která se pyšní jak ideálními sněhovými podmínkami od podzimu do jara, tak nejmodernějšími lanovkami a vleky. Čekají zde na vás kilometry dlouhé sjezdovky všech obtížností a po většinu roku také příjemné horské sluníčko. Lyžování v Rakousku si zkrátka užije každý milovník sněhu!

Stále více turistů ovšem rakouské hory navštěvuje také mimo zimní sezónu a není se čemu divit. Hory jsou zde protkány turistickými trasami, které vás dovedou až na impozantní vrcholy s ikonickými kříži nebo třeba ke průzračným alpským jezerům, kde se během letní dovolené v Rakousku dokonce i vykoupete.

Ať už si hory raději užíváte v zimě, nebo v létě, zajisté po náročném dni plném aktivit oceníte, když si budete moci odpočinout v hotelovém wellness. Ve vířivce, bazénu anebo sauně dáte svým svalům šanci na poctivou regeneraci a rychle zapomenete na všechny starosti všedních dnů. Z víkendu v Rakousku se pak vrátíte plní úžasných zážitků i nové energie!