Víkendové pobyty v Rakousku

Rakousko láká své návštěvníky na krásnou přírodu, impozantní hory, města plná památek i vynikající gastronomii. Obrovskou výhodou je, že spousta atraktivních rakouských destinací leží jen kousek od českých hranic. Vydejte se na víkend v Rakousku a užijte si pobyt přesně podle vašich představ.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hotel disponuje vlastním, velmi kvalitním wellness centrem a díky lokalitě je také ideální na jednodenní výlety po okolí. Pokud tedy stejně jako já rádi vyrážíte na procházky do hor a večer se chcete natáhnout v sauně či v bazénu, tak je Sporthotel am Semmering ideální volbou.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedoucí zákaznické podpory
Ověřeno Travelkingem

“Z pobytu jsme byli opravdu nadšení. Atmosféra lázeňského Bad Gasteinu ve spojení s okolními horami je úžasná. Samotný hotel uspokojí i náročnější klientelu. Každý den jsme se těšili na bohaté snídaně a velmi chutné večeře. Nesmím zapomenou ani na wellness, kde jsme si každý den odpočinuli. Lokalita je ideální pro nejrůznější výlety do okolí, ať už v zimě či v létě. Věřím, že i kdyby nám nevyšlo počasí, tak si pobyt díky termálnímu bazénu užijeme.”

Štepán Pospíšilík
Štepán Pospíšilík
Vedoucí marketingového týmu


Rakousko je vskutku okouzlující země jako stvořená pro dokonalou dovolenou v jakémkoliv ročním období. Ať už dáváte přednost zimním sportům, turistice, navštěvování památek nebo odpočinku v lázních, u našich jižních sousedů si všeho užijete dosyta. Není nad čím váhat – vyberte si víkendový pobyt v Rakousku a využijte volné dny k poznávání všech krás, které tato zajímavá země nabízí.

Na hory v zimě i v létě

Rakousko je značně hornatou zemí, vždyť více než 60 % jeho rozlohy zaujímají pohoří. Ve vyšších nadmořských výškách zde najdete lyžařská střediska, která se pyšní jak ideálními sněhovými podmínkami od podzimu do jara, tak nejmodernějšími lanovkami a vleky. Čekají zde na vás kilometry dlouhé sjezdovky všech obtížností a po většinu roku také příjemné horské sluníčko. Lyžování v Rakousku si zkrátka užije každý milovník sněhu!

Stále více turistů ovšem rakouské hory navštěvuje také mimo zimní sezónu a není se čemu divit. Hory jsou zde protkány turistickými trasami, které vás dovedou až na impozantní vrcholy s ikonickými kříži nebo třeba ke průzračným alpským jezerům, kde se během letní dovolené v Rakousku dokonce i vykoupete.

Ať už si hory raději užíváte v zimě, nebo v létě, zajisté po náročném dni plném aktivit oceníte, když si budete moci odpočinout v hotelovém wellness. Ve vířivce, bazénu anebo sauně dáte svým svalům šanci na poctivou regeneraci a rychle zapomenete na všechny starosti všedních dnů. Z víkendu v Rakousku se pak vrátíte plní úžasných zážitků i nové energie!