Víkendové pobyty v Itálii

Chybí vám sluníčko anebo byste rádi na hory? Utečte na víkendový pobyt do Itálie a užijte si příjemné chvíle odpočinku u moře nebo adrenalin na sjezdovkách. Čekají tu na vás i historická města, romantické uličky, krásná příroda a výtečná italská kuchyně. Když zatoužíte po troše odpočinku, pak je víkend v Itálii tou správnou volbou.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Na pobyt i cestu do Hotelu Borgo I Tre Baroni vzpomínám opravdu velice rád. Byla to moje první velká cesta po Itálii a první seznámení se s Toskánskem. Po zdolání kopce a serpentin se člověk ocitne v nádherné toskánské vesničce a stylově zařízeném hotelu. Čas můžete trávit u bazénu se sklenkou vína, nebo se vydat do Florencie, která je v pohodlné dojezdové vzdálenosti. S klidným srdcem mohu všem doporučit.”

Tomáš Čmelík
Tomáš Čmelík
Spolumajitel Travelkingu
Ověřeno Travelkingem

“Z Toskánska jsme byli všichni nadšeni a rozhodně se sem ještě vrátíme. Hotelu Il Colombaio nabízí ubytování v klasickém toskánském stylu, navíc je u něj velký bazén, děti zase nadchly želvy. Nachází se v pohodové a romantické vesničce Castellina in Chianti, která je obklopena vinicemi a plná fantastických restaurací i kaváren. Navíc to je odtud kousek do skvostných měst jako je Siena a Florencie.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Itálie vám může nabídnout rozmanité zážitky. V této prosluněné zemi najdete vše, na co si vzpomenete. Písečné pláže, širé moře, historická města, strmé vrcholky hor i znamenitá gastronomie. Vydejte se do Itálie na víkendový pobyt a objevte její skryté krásy.

Na víkend do Itálie v létě i v zimě

Vypravte se za sluníčkem do Itálie a užijte si víkend u moře. Italské pobřeží měří více než 7 500 km, příležitostí ke koupání je tu tak dostatek. Odpočinout si můžete na proslulých písčitých plážích v Bibione, Portofinu nebo na Sardinii. V přímořských letoviskách získáte maximální komfort a můžete jen bezstarostně relaxovat. Vyberte si z našich osobně ověřených pobytů a buďte si jistí, že vás čeká jen ta nejlepší péče.

Oblíbené jsou také italské wellness pobyty, které můžete směle kombinovat se zimními sporty. Poté co se vrátíte z legendárních italských sjezdovek, můžete si dopřát kvalitní odpočinek formou neomezeného wellness. Nechte ulevit své mysli i tělu ve vířivce, uvolněte se ve venkovních bazénech a zajděte si na příjemnou masáž. A to vše v obklopení nenahraditelné italské atmosféry.

Bohatá historie i nádherná příroda

Itálie láká kromě průzračného moře také na svá ojedinělá historická města. Kdo by se nechtěl procházet ulicemi Říma, Florencie nebo Benátek? Udělejte si výlet za historií a využijte volné dny k objevování starobylých památek. Autentickou atmosféru nasajete také v Neapoli, odkud můžete podniknout výlet do fascinujících Pomejí nebo ke kráteru sopky Vesuv. Víkendový poznávací pobyt v Itálii vám zkrátka zůstane v paměti ještě hodně dlouho.

Dovolenou v Itálii si užijete také na horách. Vyrazit sem můžete jak v zimě za lyžováním, tak v létě za vysokohorskými túrami. Nejlepší střediska zimních sportů najdete v Alpách, třeba v oblasti Trentino nebo Dolomitů. Zvolte si ubytování v blízkosti vleků a využijte skipas v ceně pobytu.

V létě jen vyměňte lyže za pohorky a vydejte vstříc dechberoucím výhledům, nádherné přírodě a adrenalinovým zážitkům.