Prodloužený víkend u moře

Pořádná dovolená je stále v nedohlednu, ale moře vám už tolik chybí? Vyberte tu správnou destinaci a vypravte se k moři alespoň na prodloužený víkend. Dobijete si baterky a zvýšíte hladinu slunečního vitamínu D.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Hned po odjezdu z Hotelu Sirius **** jsme se začali domlouvat, kdy přijedeme znovu. Pobyt jsme si moc užili, hotel je nádherně zařízený a vybavený, máte podle mě k dispozici vše, co budete potřebovat. Hodí se jak pro mladší i starší páry, tak pro rodiny s malými dětmi, se kterými tu počítají a chovají se k nim moc hezky. Jídlo bylo výborné, pestré a každý den byla jiná nabídka. Wellness bylo krásné, udržované v čistotě a každý si našel to svoje – klidné bazénky s masážními tryskami, divokou řeku nebo dětský bazének. Okolí je moc pěkné, celkově klidné a těším se, až ho příště více prozkoumáme.”

Iva Petrovová
Iva Petrovová
Marketingový tým


Abyste si z pobytu na prodloužený víkend užili co nejvíc, vyplatí se vybírat z destinací, kam to z Česka není tak daleko. Čím méně času strávíte v autě, tím déle budete moci skotačit ve vlnách a procházet se po malebných pobřežních promenádách.

Kam na prodloužený víkend k moři?

Přímořskou destinací číslo jedna je pro české a slovenské turisty Chorvatsko. Kopcovitá země na Jadranu láká na průzračné čisté moře, malebné borovicové háje i pověstnou chorvatskou pohostinnost. Na kratší pobyt se vydejte na úchvatný poloostrov Istrie. Pobřeží s množstvím úžasných zátok a překrásná krajina s červenou zeminou posetá mnoha vinicemi a středověkými městečky uchvátí snad každého.

Pokud dáváte přednost dlouhým písečným plážím, vydejte se za mořem do severoitalského regionu Benátsko. Během prodlouženého víkendu si zde dosyta vychutnáte vodní radovánky, sluneční paprsky i nekonečné možnosti zábavy. K tomu čerstvě upečená pizza se znamenitým italským vínem a dokonalému prodlouženému víkendu u moře nic nechybí.