Prodloužený víkend u moře

Pořádná dovolená je stále v nedohlednu, ale moře vám už tolik chybí? Vyberte tu správnou destinaci a vypravte se k moři alespoň na prodloužený víkend. Dobijete si baterky a zvýšíte hladinu slunečního vitamínu D.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Pagus **** byl báječný od začátku do konce. Relaxovali jsme ve vnitřním i venkovním bazénu, vířivce i rovnou moři, do kterého je to pár kroků. V prostorném pokoji s velkým balkonem s výhledem na moře jsem se cítila báječně a krásně jsem si v něm odpočinula. Jídlo ve formě all inclusive nemělo chybu a věřím, že z bohaté nabídky skvěle připravených jídel si vybere každý. Součástí jsou alkoholické i nealkoholické nápoje. Ostrov Pag je se svou rozmanitou krajinou skutečně výjimečnou částí Chorvatska, kam se ráda vrátím.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým


Abyste si z pobytu na prodloužený víkend užili co nejvíc, vyplatí se vybírat z destinací, kam to z Česka není tak daleko. Čím méně času strávíte v autě, tím déle budete moci skotačit ve vlnách a procházet se po malebných pobřežních promenádách.

Kam na prodloužený víkend k moři?

Přímořskou destinací číslo jedna je pro české a slovenské turisty Chorvatsko. Kopcovitá země na Jadranu láká na průzračné čisté moře, malebné borovicové háje i pověstnou chorvatskou pohostinnost. Na kratší pobyt se vydejte na úchvatný poloostrov Istrie. Pobřeží s množstvím úžasných zátok a překrásná krajina s červenou zeminou posetá mnoha vinicemi a středověkými městečky uchvátí snad každého.

Pokud dáváte přednost dlouhým písečným plážím, vydejte se za mořem do severoitalského regionu Benátsko. Během prodlouženého víkendu si zde dosyta vychutnáte vodní radovánky, sluneční paprsky i nekonečné možnosti zábavy. K tomu čerstvě upečená pizza se znamenitým italským vínem a dokonalému prodlouženému víkendu u moře nic nechybí.