Pobyt pro rodiče

Nejdůležitější lidé v našem životě si zaslouží to nejlepší. Dopřejte jim dárek, jaký od nikoho jiného nedostanou – nezapomenutelné zážitky. Během pobytu si mohou po dlouhé době užít chvíle věnované jen sami sobě a odpočinku, nebo znovu zažijí dny plné dobrodružství jako kdysi.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Crvena Luka Resort se nachází mimo město a patří k ní pláž s bílým jemným pískem. Hezčí pláž v Chorvatsku opravdu nenajdete. Pokoje jsou prostorné a nabízejí komfortní ubytování. Bufetová polopenze je plná dobrot a nadchne každého milovníka středomořské kuchyně. Odpočívat můžete i v moderním wellness s vnitřním vyhřívaným bazénem a dvěma saunami. Dokonalé zázemí tu najdou rodiny s dětmi – je tu hned několik hřišť, parádní herna a animační programy. V okolí je spousta přírodních i kulturních krás od Vranského jezera přes historické město Zadar po pohoří Velebit.”

Markéta Hedbábná
Markéta Hedbábná
Marketingový tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt jsme si moc užili. I když nám jeden den propršelo, bylo tu plno možností, jak se zabavit. Výhled z pokoje jsme měli přímo na Tatry a večerní posezení se sklenkou Prosecca bylo úchvatné. Potěšilo nás také wellness s bazénem a vířivkou. Polopenze byla dostačující a chutná. V okolí hotelu je plno atrakcí. Hned přes cestu je bobová dráha, kde jsme zažili pořádnou dávku adrenalinu, nedaleko je také Belianská jeskyně. Celkově jsme s pobytem v Hotelu Tulipán byli velmi spokojeni a pobyt mohu jedině doporučit.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým


Dopřejte svým rodičům to, co si zaslouží: pobyt plný relaxace, možností k regeneraci a příležitostí se plně se soustředit na své vlastní potřeby a blaho. Darujte svým rodičům pobyt s Travelkingem, a připravte jim tak oázu klidu a péče, která jim umožní se na chvíli vzdálit od každodenního shonu a plně se ponořit do péče o sebe.

Únik z reality na jedničku

Zkuste kouknout po víkendových wellness pobytech. Rodiče v pátek vyrazí a v neděli se vrací jako znovuzrození. Co třeba Karlovy Vary nebo Luhačovice?

Během takového pobytu si užijí wellness procedury, sauny, případně i masáže. A když vyberete hezký pobyt v přírodě, jistě si vychutnají i společné procházky v nádherném prostředí na čerstvém vzduchu. Nebo po pláži? Pokud chcete svým rodičům dopřát delší dovolenou něž jen na víkend, podívejte se například na naše skvělé pobyty v Chorvatsku.

Vybírejte klidně také podle druhu stravování: plná penze, polopenze, pouze snídaně v ceně, nebo rovnou all-inclusive? Jen vy znáte vaše rodiče nejlépe, proto vyberte, jestli potřebují kompletní servis, anebo rádi poznávají místo skrze zdejší gastronomii.

Na Travelkingu najdete širokou škálu možností, abyste si mohli vybrat to, co nejlépe vyhovuje vašim individuálním potřebám.