Pobyty v termálních lázních na Slovensku

Termální lázně na Slovensku jsou skvělou volbou pro odpočinkovou dovolenou. Vydejte na lázeňský pobyt na Slovenskun a nechte se hýčkat účinky léčivé vody i ozdravných procedur. Uvidíte, že se domů vrátíte jako znovuzrození.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Quatro je naším partnerem v Travelkingu už od roku 2014 a má tisíce spokojených zákazníků. I já sám jsem tam byl už několikrát. Quatro je pro mě jistota - vždy čisté, cenově dostupné ubytování s milým personálem. A díky tomu, že jde o více penzionů, vždycky najdete nějaké volné termíny.”

Peter Kóša
Peter Kóša
Spolumajitel Travelkingu
Ověřeno Travelkingem

“Hotel se nachází v klidné lokalitě a je přímo propojený s lázeňským komplexem, který je díky fitness, relaxační i zážitkové části vhodný opravdu pro celou rodinu. Pokoje byly prostorné, čisté a moderně zařízené, strava chutná a personál ochotný a vstřícný.”

Jan Přichystal
Jan Přichystal
Vedoucí zákaznické podpory


Blahodárné účinky termální vody se k léčbě různých zdravotních obtíží využívají již po tisíce let. Vydejte se je vyzkoušet na vlastní kůži a dopřejte si špičkovou péči při pobytu v lázních na Slovensku.

Kde si užijete ten nejlepší lázeňský pobyt na Slovensku?

K dokonalé dovolené v lázních patří koupele v léčivé termální vodě, relaxační procedury v podobě zábalů, masáží či inhalací, lázeňské oplatky i procházky v uličkách lázeňských měst. Toto vše (a ještě mnohem více) zažijete napříkald v Piešťanech či Trenčianských Teplicích. Ochutnejte místní minerální prameny, projděte se po kolonádě nebo si prohlédněte plakety se jmény známých herců na legendárním Mostě slávy. V obou městech si z široké nabídky vybere opravdu každý – v naší nabídce najdete jak pobyty pro seniory, tak i relaxační [pobyty pro zamilované páry] (https://travelking.cz/romantika-na-slovensku).

Termály jsou ideální volbou i tehdy, hledáte-li destinaci pro vaši letní dovolenou. Vydejte se za dováděním ve vodě i opalováním na termální koupaliště v Dunajské Stredě či do Podhájské. Uvidíte, že pozitivní účinky vody z termálních pramenů a slunce ucítíte opravdu rychle. Vaše děti zde potěší ty tobogány, zatímco vy si budete užívat pohody v relaxačním bazénu. Pokud se obáváte nepřízně počasí, mrkněte na wellness pobyty na Slovensku. Ve vířivce či příjemně vyhřáté sauně je přece skvěle za každého počasí .

Nalákali jsme vás na lázeňský pobyt na Slovensku? Pak si přečtěte náš článek 8 NEJlepších lázní, kde se budete cítit jako znovuzrození a nechte se inspirovat.