Pobyty v termálních lázních na Slovensku

Termální lázně na Slovensku jsou skvělou volbou pro odpočinkovou dovolenou. Vydejte na lázeňský pobyt na Slovenskun a nechte se hýčkat účinky léčivé vody i ozdravných procedur. Uvidíte, že se domů vrátíte jako znovuzrození.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt se nám líbil a užili jsme si ho, určitě bychom se příště zdrželi o nějaký den déle. Největší výhodou penzionu Quatro je bezesporu fakt, že se nachází v těsné blízkosti termálního koupaliště. Odpadne vám tak starost přejezdu autem či dlouhá docházková vzdálenost, což může být velké plus pro starší osoby nebo rodiny s dětmi. Chutnaly nám také snídaně s pestrým výběrem jídel. K výletu můžeme v okolí určitě doporučit město Stupava a jeho krásný park”

Nikola Pecková
Nikola Pecková
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pokud máte rádi relax a koupání v teplých vodách, je pobyt v Apartmánech Termál pro vás. Apartmány vypadají nově a moderně, jsou prostorné a mají vše, co k příjemnému pobytu potřebujete. Snídaně jsou bohaté a velmi dobrou tady měli i kávu. Příjemným překvapením byl sympatický a upovídaný pan masér. Hřebem pobytu je pak samozřejmě Thermalpark plný bazénů s horkou vodou. Z výletů doporučujeme návštěvu nedaleké Bratislavy. Hlavně Bratislavského hradu a starých uliček centra města. Určitě doporučuji vyzkoušet i některou z místních stylových kaváren.”

Vladimír Dvořák
Vladimír Dvořák
Obchodní tým


Blahodárné účinky termální vody se k léčbě různých zdravotních obtíží využívají již po tisíce let. Vydejte se je vyzkoušet na vlastní kůži a dopřejte si špičkovou péči při pobytu v lázních na Slovensku.

Kde si užijete ten nejlepší lázeňský pobyt na Slovensku?

K dokonalé dovolené v lázních patří koupele v léčivé termální vodě, relaxační procedury v podobě zábalů, masáží či inhalací, lázeňské oplatky i procházky v uličkách lázeňských měst. Toto vše (a ještě mnohem více) zažijete napříkald v Piešťanech či Trenčianských Teplicích. Ochutnejte místní minerální prameny, projděte se po kolonádě nebo si prohlédněte plakety se jmény známých herců na legendárním Mostě slávy. V obou městech si z široké nabídky vybere opravdu každý – v naší nabídce najdete jak pobyty pro seniory, tak i relaxační [pobyty pro zamilované páry] (https://travelking.cz/romantika-na-slovensku).

Termály jsou ideální volbou i tehdy, hledáte-li destinaci pro vaši letní dovolenou. Vydejte se za dováděním ve vodě i opalováním na termální koupaliště v Dunajské Stredě či do Podhájské. Uvidíte, že pozitivní účinky vody z termálních pramenů a slunce ucítíte opravdu rychle. Vaše děti zde potěší ty tobogány, zatímco vy si budete užívat pohody v relaxačním bazénu. Pokud se obáváte nepřízně počasí, mrkněte na wellness pobyty na Slovensku. Ve vířivce či příjemně vyhřáté sauně je přece skvěle za každého počasí .

Nalákali jsme vás na lázeňský pobyt na Slovensku? Pak si přečtěte náš článek 8 NEJlepších lázní, kde se budete cítit jako znovuzrození a nechte se inspirovat.